Bu virüs (eğer gerçekse ya da söyledikleri kadar kötüse) ilk başta asgari hak ihlali ile durdurulabilirdi, ancak iddiaya göre hükümet ilk başta durdurmadı ve tüm güvenli kalın, evde kal hashtag’i bireyleri kendilerini aylarca kilitlemiyorlar. Eyaletimde bildirilen ilk corona virüsü vakasının devlet işine giren biri olduğunu hatırlıyorum (federal mi yoksa eyalet yetkilisi mi olduğunu unutuyorum), virüsün devlet yetkilileri içinde yayılması bile engellenemedi. Maske severler “Maske tak, içeride kal. Güvende ol” diyorlar Temelde izole olmamız, şirketler tarafından sersemlik maskeleri takmaya zorlanmamızı ve onlardan aldığımız enjeksiyonlara güvenmemizi ima ediyorlar, koyunlar bunu yapmamız gerektiğini düşünüyorlar. medya, virüsün artık mevcut olmadığından memnun.

Author

41 Comments

1. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hükümetin virüsü ülke dışında tutamaması üzerine maske takmak ve içeride kalmak istemeyen insanların suçlanmasının saçmalık olduğunu düşünüyorum. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 36

3. Amasya merkezden ben memo. Slm web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 04-04-2021 08:21:27

4. Van dan kimler var. Hükümetin virüsü ülke dışında tutamaması üzerine maske takmak ve içeride kalmak istemeyen insanların suçlanmasının saçmalık olduğunu düşünüyorum. . Selam web siteniz süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 230

5. Mrb siten ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım

6. Van dan kimler var. Hükümetin virüsü ülke dışında tutamaması üzerine maske takmak ve içeride kalmak istemeyen insanların suçlanmasının saçmalık olduğunu düşünüyorum. . Mrb web siten vallaha billaha iyi, saolun , hatice – 374

7. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web siten inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Manisa merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten yeminle iyi, şukuladım 04-04-2021 19:13:28

9. Sakarya dan kimler var. Hükümetin virüsü ülke dışında tutamaması üzerine maske takmak ve içeride kalmak istemeyen insanların suçlanmasının saçmalık olduğunu düşünüyorum. . Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , banu – 213

10. Kahramanmaraş dan kimler var. Hükümetin virüsü ülke dışında tutamaması üzerine maske takmak ve içeride kalmak istemeyen insanların suçlanmasının saçmalık olduğunu düşünüyorum. . Merhaba herkese siten süper ötesi hayran edici, şukuladım , Emine – 129

11. elif yılmaz Reply

Burdur dan kimler var. Hükümetin virüsü ülke dışında tutamaması üzerine maske takmak ve içeride kalmak istemeyen insanların suçlanmasının saçmalık olduğunu düşünüyorum. . Mrb sayfanız harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 230

12. Bayburt dan kimler var. Hükümetin virüsü ülke dışında tutamaması üzerine maske takmak ve içeride kalmak istemeyen insanların suçlanmasının saçmalık olduğunu düşünüyorum. . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , ziya – 381

13. Düzce dan kimler var. Hükümetin virüsü ülke dışında tutamaması üzerine maske takmak ve içeride kalmak istemeyen insanların suçlanmasının saçmalık olduğunu düşünüyorum. . merhaba arkadaşlar web siten yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 107

14. Gürbüz Reply

Slm paylaşımın süper ötesi çok güzel, saolun

15. Bu konu : ” Hükümetin virüsü ülke dışında tutamaması üzerine maske takmak ve içeride kalmak istemeyen insanların suçlanmasının saçmalık olduğunu düşünüyorum. ” çok güzel. Slm paylaşımınız süper ötesi güzel, teşekkürler , Aylin – 150

16. selam arkadaşlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım

17. Elazığ merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden çok güzel, face de paylaştım 23-04-2021 02:15:49

18. Bu konu : ” Hükümetin virüsü ülke dışında tutamaması üzerine maske takmak ve içeride kalmak istemeyen insanların suçlanmasının saçmalık olduğunu düşünüyorum. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 321

19. Gaziantep merkezden ben banu. Slm web siteniz inanılmaz dikkat çekici, sağolun 28-04-2021 00:18:14

20. İstanbul merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız valla dikkat çekici, sağolun 28-04-2021 00:18:35

21. Bu konu : ” Hükümetin virüsü ülke dışında tutamaması üzerine maske takmak ve içeride kalmak istemeyen insanların suçlanmasının saçmalık olduğunu düşünüyorum. ” çok güzel. Merhabalar siten inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 315

22. Selamlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, sağolun

23. Rize dan kimler var. Hükümetin virüsü ülke dışında tutamaması üzerine maske takmak ve içeride kalmak istemeyen insanların suçlanmasının saçmalık olduğunu düşünüyorum. . selamun aleyküm web siteniz gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 409

24. Bu konu : ” Hükümetin virüsü ülke dışında tutamaması üzerine maske takmak ve içeride kalmak istemeyen insanların suçlanmasının saçmalık olduğunu düşünüyorum. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 212

25. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hükümetin virüsü ülke dışında tutamaması üzerine maske takmak ve içeride kalmak istemeyen insanların suçlanmasının saçmalık olduğunu düşünüyorum. ” çok güzel. Slm paylaşımın valla dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 200

26. Bilecik dan kimler var. Hükümetin virüsü ülke dışında tutamaması üzerine maske takmak ve içeride kalmak istemeyen insanların suçlanmasının saçmalık olduğunu düşünüyorum. . Merhaba herkese sayfan yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 216

27. Bu konu : ” Hükümetin virüsü ülke dışında tutamaması üzerine maske takmak ve içeride kalmak istemeyen insanların suçlanmasının saçmalık olduğunu düşünüyorum. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 111

28. Bu konu : ” Hükümetin virüsü ülke dışında tutamaması üzerine maske takmak ve içeride kalmak istemeyen insanların suçlanmasının saçmalık olduğunu düşünüyorum. ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 394

29. Selam sayfa vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım

30. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

31. Şanlıurfa dan kimler var. Hükümetin virüsü ülke dışında tutamaması üzerine maske takmak ve içeride kalmak istemeyen insanların suçlanmasının saçmalık olduğunu düşünüyorum. . merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 205

32. Ankara merkezden ben hatice. Mrb bu web sitesi harbiden çok iyi, sağolun 18-06-2021 09:00:22

33. Ardahan merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-07-2021 21:40:03

34. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, sağolun

35. Sakarya merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim mükemmel, şukuladım 13-07-2021 23:59:25

36. Şanlıurfa merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 15-07-2021 11:33:03

37. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım

38. Gümüşhane dan kimler var. Hükümetin virüsü ülke dışında tutamaması üzerine maske takmak ve içeride kalmak istemeyen insanların suçlanmasının saçmalık olduğunu düşünüyorum. . merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 7

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link