Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz?

İnsanlar onları kötü kullanmaya devam ettiğinde maskelerin fazla koruma sağlamadığı gerçeğinin yanı sıra. Hükümet neden bunları uygulamak istiyor?

Bir hükümetin maskeleri uygulamak istemesinin asıl nedenleri nelerdir? Bundan ne çıkarıyorlar? Hükümet değilse, tüm bu maskelerden kim yararlanıyor?

Çok fazla anti-maske duyuyorum, ancak belirtilen sağlık nedeni ve “ÖZGÜRLÜĞÜM” dışında, anti mask olayının tamamını gerçekten anlamıyorum.

Ayrıca, hangi özgürlükleri kısıtlıyorlar?

“Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz?” üzerine 12 yorum

1. Ankara merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 11-10-2020 12:21:42

2. Ağrı merkezden ben doruk. Merhaba herkese web sitesi cidden güzel, şukuladım 11-10-2020 15:41:54

3. Artvin dan kimler var. Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? . Selam sayfan vallaha billaha mükemmel, sağolun , ahmet – 435

4. Bu konu : ” Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, şukuladım , mehmet – 384

5. Ankara dan kimler var. Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? . Selamlar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 330

6. Mersin dan kimler var. Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? . Selam paylaşımınız cidden iyi, teraziye tıkladım , hatice – 411

7. Bu konu : ” Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi valla mükemmel, teşekkürler , emin – 441

8. Bu konu : ” Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? ” çok güzel. Selam bu web sitesi inan ki iyi, teşekkürler , ali – 466

Yorum yapın