Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz?

İnsanlar onları kötü kullanmaya devam ettiğinde maskelerin fazla koruma sağlamadığı gerçeğinin yanı sıra. Hükümet neden bunları uygulamak istiyor?

Bir hükümetin maskeleri uygulamak istemesinin asıl nedenleri nelerdir? Bundan ne çıkarıyorlar? Hükümet değilse, tüm bu maskelerden kim yararlanıyor?

Çok fazla anti-maske duyuyorum, ancak belirtilen sağlık nedeni ve “ÖZGÜRLÜĞÜM” dışında, anti mask olayının tamamını gerçekten anlamıyorum.

Ayrıca, hangi özgürlükleri kısıtlıyorlar?

“Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz?” üzerine 52 yorum

1. Ankara merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 11-10-2020 12:21:42

2. Ağrı merkezden ben doruk. Merhaba herkese web sitesi cidden güzel, şukuladım 11-10-2020 15:41:54

3. Artvin dan kimler var. Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? . Selam sayfan vallaha billaha mükemmel, sağolun , ahmet – 435

4. Bu konu : ” Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, şukuladım , mehmet – 384

5. Ankara dan kimler var. Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? . Selamlar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 330

6. Mersin dan kimler var. Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? . Selam paylaşımınız cidden iyi, teraziye tıkladım , hatice – 411

7. Bu konu : ” Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi valla mükemmel, teşekkürler , emin – 441

8. Bu konu : ” Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? ” çok güzel. Selam bu web sitesi inan ki iyi, teşekkürler , ali – 466

9. Bu konu : ” Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 54

10. Erzurum dan kimler var. Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? . merhaba arkadaşlar sayfanız inanki çok iyi, şukuladım , Aylin – 406

11. Bu konu : ” Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 435

12. Bolu dan kimler var. Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? . Selamın aleyküm paylaşım inanki iyi, facebookta paylaştım , ali – 299

13. Bu konu : ” Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? ” çok güzel. Merhabalar sayfa süper ötesi çok güzel, saolun , elif yılmaz – 30

14. Antalya dan kimler var. Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 229

15. Bu konu : ” Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? ” çok güzel. Merhaba sayfan inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 439

16. Bu konu : ” Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz güzel, face de paylaştım , ali – 496

17. Bu konu : ” Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 107

18. Samsun dan kimler var. Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? . Selamlar web siten ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , ali – 279

19. Siirt dan kimler var. Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? . Selam sayfan inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 475

20. Sivas merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 11-12-2020 16:39:52

21. Bu konu : ” Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? ” çok güzel. Selam herkese sayfa cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 480

22. Bartın dan kimler var. Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? . Selamlar web sitesi inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 166

23. Diyarbakır dan kimler var. Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? . Merhabalar paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , Emine – 35

24. Kırklareli dan kimler var. Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? . Slm paylaşım süper ötesi iyi, tebrikler , gaye – 90

25. Gümüşhane merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımınız valla hayran edici, saolun 18-01-2021 14:50:01

26. Giresun merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun 24-01-2021 15:52:08

27. Çankırı dan kimler var. Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? . Selam herkese web siten yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 450

28. Isparta dan kimler var. Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? . Merhaba sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 201

29. Bu konu : ” Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , gaye – 166

30. Bu konu : ” Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , memo – 500

31. Kilis dan kimler var. Hükümetin yüz maskesi takan insanlarından ne elde ettiğini anlamaya çalışırken, beni bu konuda eğitmeye yardımcı olabilir misiniz? . Mrb sayfan harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , Emine – 177

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link