“Hükümetler” ve “yetkililer”, yüz tanıma yazılımının hala mükemmel bir şekilde çalıştığını ve yüzlerini kapatan insanları tanımlayabildiğinde ısrar ediyorlar, ancak yanılıyorlar – bu “hükümetler” aslında ANTI-hükümettir. Gelecekteki yasa koyucuların konumunu savunulamaz hale getirdiler ve gelecekteki yasa koyma sürecini sonsuza kadar zayıflattılar – özellikle de aşırılık yaparak ve zirveyi aşarak.

Bir benzetme yardımcı olabilir:

Mevcut kuralların “X” arazisine kimsenin ev inşa edemeyeceğini söylediğini hayal edin. Güzel, tamam, vatandaşlar bu kurala uyuyor, orada şikayet yok. Ardından, ANTI-hükümet kabaleleri ortaya çıkıyor ve yeni bir kuralı dayatıyorlar ki, hiç kimsenin tüm ülkede herhangi bir zamanda herhangi bir zamanda herhangi bir bina inşa edemeyeceğini söylüyorlar! Gürültü! Öfke! Saçma! Yol çok uzak! Bir hükümet bunu yapmaz – bu hükümet karşıtı bir kabal olur. Hükümet karşıtı kabal, yurttaşları zorlamak için kasıtlı olarak çok ileri gitti, böylece gerçek geçerli tarihi kuralları, kültürü ve tarihi baltaladı. Hatta bazıları bunun gelecekteki bir soykırıma hazırlandığını bile söyleyebilir.

Şimdi, buna da bakarsanız, birçok LEO aynı zamanda Batı Dünyasındaki birçok ülkede de yüzlerini kapatıyor. Kimliği belirsiz kişiler yüzlerini kapattığında yüz tanıma zordur. Medyada yüz tanımanın hala mükemmel şekilde çalıştığına dair yalanlara inanmayın. İnsanlardan yüzlerini örtmelerini isteyen tüm “siyasi figürler”, açıkça kendileri için hiçbir işe yaramaz ve hiç de güvenilmemelidir. Bu, esasen, Batı Dünyası’nda 2020 ve şimdi 2021’de “iktidarda” olan çoğu yasa koyucu ve politikacı anlamına geliyor. Kasıtlı olarak aşırı önlemler aldılar çünkü onlar ANTI-hükümet (ancak çelişkili görünebilir) ve güvenilmemeli ve “düşman güçler” olarak kabul edilebilir.

Batı Dünyasındaki pek çok ülke artık dümende “düşman güçlere” sahip, hükümetler değil, “düşman güçler”. Bunlar hükümetleriniz DEĞİL, bunlar hükümet karşıtı çeteler, düşman güçler.

Author

51 Comments

1. Selamlar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

2. Manisa dan kimler var. “Hükümetler” (aslında hükümet karşıtılar) ve “yetkililer” yüz tanımanın hala maskeli kişileri tanımlayabileceği konusunda ısrar ediyorlar ama yanılıyorlar – ve LEO kölelerinden bazıları yüzlerini kapatıyor foo . Mrb bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 166

3. Aksaray merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 03-04-2021 21:06:43

4. Bu konu : ” “Hükümetler” (aslında hükümet karşıtılar) ve “yetkililer” yüz tanımanın hala maskeli kişileri tanımlayabileceği konusunda ısrar ediyorlar ama yanılıyorlar – ve LEO kölelerinden bazıları yüzlerini kapatıyor foo ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten çok iyi, saolun , banu – 365

5. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

6. Bu konu : ” “Hükümetler” (aslında hükümet karşıtılar) ve “yetkililer” yüz tanımanın hala maskeli kişileri tanımlayabileceği konusunda ısrar ediyorlar ama yanılıyorlar – ve LEO kölelerinden bazıları yüzlerini kapatıyor foo ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , ali – 7

7. selam arkadaşlar sayfanız valla çok hoşuma gitti, teşekkürler

8. Bu konu : ” “Hükümetler” (aslında hükümet karşıtılar) ve “yetkililer” yüz tanımanın hala maskeli kişileri tanımlayabileceği konusunda ısrar ediyorlar ama yanılıyorlar – ve LEO kölelerinden bazıları yüzlerini kapatıyor foo ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 454

9. Aydın dan kimler var. “Hükümetler” (aslında hükümet karşıtılar) ve “yetkililer” yüz tanımanın hala maskeli kişileri tanımlayabileceği konusunda ısrar ediyorlar ama yanılıyorlar – ve LEO kölelerinden bazıları yüzlerini kapatıyor foo . Merhabalar sayfan ciddiyim güzel, tebrikler , ziya – 280

10. Sinop dan kimler var. “Hükümetler” (aslında hükümet karşıtılar) ve “yetkililer” yüz tanımanın hala maskeli kişileri tanımlayabileceği konusunda ısrar ediyorlar ama yanılıyorlar – ve LEO kölelerinden bazıları yüzlerini kapatıyor foo . selam arkadaşlar siten inan ki iyi, tebrikler , memo – 102

11. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok güzel, face de paylaştım

12. Afyon dan kimler var. “Hükümetler” (aslında hükümet karşıtılar) ve “yetkililer” yüz tanımanın hala maskeli kişileri tanımlayabileceği konusunda ısrar ediyorlar ama yanılıyorlar – ve LEO kölelerinden bazıları yüzlerini kapatıyor foo . Selam paylaşım ciddiyim çok iyi, sağolun , Hasan – 180

13. Aydın merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten iyi, facebookta paylaştım 03-04-2021 21:08:01

14. Çanakkale merkezden ben doruk. Selamlar bu web sitesi gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım 03-04-2021 21:08:14

15. Selam herkese sayfa inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

16. Merhaba siteniz vallaha billaha güzel, teşekkürler

17. Bu konu : ” “Hükümetler” (aslında hükümet karşıtılar) ve “yetkililer” yüz tanımanın hala maskeli kişileri tanımlayabileceği konusunda ısrar ediyorlar ama yanılıyorlar – ve LEO kölelerinden bazıları yüzlerini kapatıyor foo ” çok güzel. selamun aleyküm web siten gerçekten iyi, saolun , gaye – 389

18. Çankırı dan kimler var. “Hükümetler” (aslında hükümet karşıtılar) ve “yetkililer” yüz tanımanın hala maskeli kişileri tanımlayabileceği konusunda ısrar ediyorlar ama yanılıyorlar – ve LEO kölelerinden bazıları yüzlerini kapatıyor foo . Merhaba web sitesi vallaha güzel, şukuladım , Aylin – 225

19. Bu konu : ” “Hükümetler” (aslında hükümet karşıtılar) ve “yetkililer” yüz tanımanın hala maskeli kişileri tanımlayabileceği konusunda ısrar ediyorlar ama yanılıyorlar – ve LEO kölelerinden bazıları yüzlerini kapatıyor foo ” çok güzel. Merhaba web siten harbiden dikkat çekici, teşekkürler , mehmet – 421

20. Bu konu : ” “Hükümetler” (aslında hükümet karşıtılar) ve “yetkililer” yüz tanımanın hala maskeli kişileri tanımlayabileceği konusunda ısrar ediyorlar ama yanılıyorlar – ve LEO kölelerinden bazıları yüzlerini kapatıyor foo ” çok güzel. Slm sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Aylin – 20

21. Bu konu : ” “Hükümetler” (aslında hükümet karşıtılar) ve “yetkililer” yüz tanımanın hala maskeli kişileri tanımlayabileceği konusunda ısrar ediyorlar ama yanılıyorlar – ve LEO kölelerinden bazıları yüzlerini kapatıyor foo ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , ali – 27

22. Gürbüz Reply

Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 04-04-2021 16:51:00

23. Ağrı merkezden ben . selamun aleyküm paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 09-04-2021 19:27:49

24. Bu konu : ” “Hükümetler” (aslında hükümet karşıtılar) ve “yetkililer” yüz tanımanın hala maskeli kişileri tanımlayabileceği konusunda ısrar ediyorlar ama yanılıyorlar – ve LEO kölelerinden bazıları yüzlerini kapatıyor foo ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 265

25. Muğla dan kimler var. “Hükümetler” (aslında hükümet karşıtılar) ve “yetkililer” yüz tanımanın hala maskeli kişileri tanımlayabileceği konusunda ısrar ediyorlar ama yanılıyorlar – ve LEO kölelerinden bazıları yüzlerini kapatıyor foo . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, saolun , Emine – 363

26. Bu konu : ” “Hükümetler” (aslında hükümet karşıtılar) ve “yetkililer” yüz tanımanın hala maskeli kişileri tanımlayabileceği konusunda ısrar ediyorlar ama yanılıyorlar – ve LEO kölelerinden bazıları yüzlerini kapatıyor foo ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , memo – 448

27. Bu konu : ” “Hükümetler” (aslında hükümet karşıtılar) ve “yetkililer” yüz tanımanın hala maskeli kişileri tanımlayabileceği konusunda ısrar ediyorlar ama yanılıyorlar – ve LEO kölelerinden bazıları yüzlerini kapatıyor foo ” çok güzel. Selamlar web sitesi gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 46

28. Karabük dan kimler var. “Hükümetler” (aslında hükümet karşıtılar) ve “yetkililer” yüz tanımanın hala maskeli kişileri tanımlayabileceği konusunda ısrar ediyorlar ama yanılıyorlar – ve LEO kölelerinden bazıları yüzlerini kapatıyor foo . selamun aleyküm web siteniz harbiden çok güzel, teşekkürler , ali – 470

29. Tekirdağ merkezden ben ahmet. Selam web siteniz harbiden mükemmel, twitter da paylaştım 27-04-2021 00:49:08

30. Afyon dan kimler var. “Hükümetler” (aslında hükümet karşıtılar) ve “yetkililer” yüz tanımanın hala maskeli kişileri tanımlayabileceği konusunda ısrar ediyorlar ama yanılıyorlar – ve LEO kölelerinden bazıları yüzlerini kapatıyor foo . merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim güzel, teşekkürler , ziya – 61

31. Hakkari merkezden ben ali. Slm bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-05-2021 01:15:37

32. Muğla merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle çok güzel, saolun 08-05-2021 16:38:39

33. Niğde merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim mükemmel, şukuladım 15-05-2021 02:15:25

34. Şanlıurfa dan kimler var. “Hükümetler” (aslında hükümet karşıtılar) ve “yetkililer” yüz tanımanın hala maskeli kişileri tanımlayabileceği konusunda ısrar ediyorlar ama yanılıyorlar – ve LEO kölelerinden bazıları yüzlerini kapatıyor foo . Slm siten inan ki çok iyi, tebrikler , ali – 80

35. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “Hükümetler” (aslında hükümet karşıtılar) ve “yetkililer” yüz tanımanın hala maskeli kişileri tanımlayabileceği konusunda ısrar ediyorlar ama yanılıyorlar – ve LEO kölelerinden bazıları yüzlerini kapatıyor foo ” çok güzel. Selam sayfa gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 149

36. Bayburt merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-05-2021 00:14:11

37. Bayburt dan kimler var. “Hükümetler” (aslında hükümet karşıtılar) ve “yetkililer” yüz tanımanın hala maskeli kişileri tanımlayabileceği konusunda ısrar ediyorlar ama yanılıyorlar – ve LEO kölelerinden bazıları yüzlerini kapatıyor foo . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 405

38. selam arkadaşlar web sitesi yeminle güzel, teraziye tıkladım

39. Slm web siteniz yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım

40. Balıkesir dan kimler var. “Hükümetler” (aslında hükümet karşıtılar) ve “yetkililer” yüz tanımanın hala maskeli kişileri tanımlayabileceği konusunda ısrar ediyorlar ama yanılıyorlar – ve LEO kölelerinden bazıları yüzlerini kapatıyor foo . Merhabalar web siteniz harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 82

41. Hakkari merkezden ben ali. Mrb sayfan gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-06-2021 14:31:28

42. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım

43. Amasya dan kimler var. “Hükümetler” (aslında hükümet karşıtılar) ve “yetkililer” yüz tanımanın hala maskeli kişileri tanımlayabileceği konusunda ısrar ediyorlar ama yanılıyorlar – ve LEO kölelerinden bazıları yüzlerini kapatıyor foo . Merhabalar web siteniz inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 223

44. Siirt dan kimler var. “Hükümetler” (aslında hükümet karşıtılar) ve “yetkililer” yüz tanımanın hala maskeli kişileri tanımlayabileceği konusunda ısrar ediyorlar ama yanılıyorlar – ve LEO kölelerinden bazıları yüzlerini kapatıyor foo . Slm bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , – 169

45. Bu konu : ” “Hükümetler” (aslında hükümet karşıtılar) ve “yetkililer” yüz tanımanın hala maskeli kişileri tanımlayabileceği konusunda ısrar ediyorlar ama yanılıyorlar – ve LEO kölelerinden bazıları yüzlerini kapatıyor foo ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanki hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 72

46. Giresun dan kimler var. “Hükümetler” (aslında hükümet karşıtılar) ve “yetkililer” yüz tanımanın hala maskeli kişileri tanımlayabileceği konusunda ısrar ediyorlar ama yanılıyorlar – ve LEO kölelerinden bazıları yüzlerini kapatıyor foo . merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 267

47. Selam web siteniz vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

48. Sakarya dan kimler var. “Hükümetler” (aslında hükümet karşıtılar) ve “yetkililer” yüz tanımanın hala maskeli kişileri tanımlayabileceği konusunda ısrar ediyorlar ama yanılıyorlar – ve LEO kölelerinden bazıları yüzlerini kapatıyor foo . Slm web siteniz süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 78

49. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Hükümetler” (aslında hükümet karşıtılar) ve “yetkililer” yüz tanımanın hala maskeli kişileri tanımlayabileceği konusunda ısrar ediyorlar ama yanılıyorlar – ve LEO kölelerinden bazıları yüzlerini kapatıyor foo ” çok güzel. Selam herkese web siteniz cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 385

50. Çorum dan kimler var. “Hükümetler” (aslında hükümet karşıtılar) ve “yetkililer” yüz tanımanın hala maskeli kişileri tanımlayabileceği konusunda ısrar ediyorlar ama yanılıyorlar – ve LEO kölelerinden bazıları yüzlerini kapatıyor foo . Merhaba herkese sayfanız inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 81

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link