Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi.

Örneğin, milyarlarca insanın aşırı nüfusun steril cuz haline gelmesine neden oluyor. Yasal olabilir. Bunu hukukta açıkça belirtmeli.

Veya türün yıllar sonra saldırabilecek olası daha güçlü biyo silahlara hazırlanmasına yönelik deneyler. Birisi böyle bir saldırıya hazırlanmak için vücudunun değiştirilmesini istemiyorsa, vücutlarındaki bu değişikliklere katılmamayı tercih etmelidir. Bir sürü tıbbi olay oluyor ve birisinin bunun doğru yasal şey olduğunu düşündüklerini söylemesi kolay olurdu.

“Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi.” üzerine 69 yorum

1. Antalya merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 13-04-2020 09:30:19

2. İzmir merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, tebrikler 13-04-2020 09:33:29

3. Tekirdağ merkezden ben ahmet. Mrb web sitesi inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 24-04-2020 09:35:29

4. Adıyaman merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, teşekkürler 27-04-2020 16:45:19

5. Malatya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun 09-05-2020 04:55:09

6. Afyon merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-05-2020 11:31:19

7. Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 07-06-2020 05:05:14

8. Giresun merkezden ben Emine. Slm web siteniz süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 08-06-2020 00:35:17

9. Malatya merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 30-06-2020 08:20:51

10. Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Slm siteniz vallaha iyi, linkedinde paylaştım 09-07-2020 00:11:16

11. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Mrb paylaşımın inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 14-07-2020 17:19:38

12. İzmir merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 15-07-2020 13:26:11

13. Sakarya merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten inanki çok güzel, linkedinde paylaştım 25-07-2020 16:40:13

14. Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki mükemmel, face de paylaştım 06-08-2020 23:30:18

15. Karabük merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 27-09-2020 04:43:51

16. Balıkesir merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz valla çok güzel, sağolun 02-10-2020 11:33:22

17. Diyarbakır merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-10-2020 03:07:38

18. Bu konu : ” Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla güzel, sağolun , – 76

19. Batman merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız cidden çok iyi, tebrikler 04-11-2020 10:50:19

20. Bu konu : ” Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. ” çok güzel. Merhaba web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , doruk – 243

21. Muş merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden güzel, linkedinde paylaştım 10-11-2020 07:49:01

22. Bu konu : ” Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. ” çok güzel. Selam sayfanız valla çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 115

23. Bu konu : ” Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. ” çok güzel. Merhaba paylaşım gerçekten çok iyi, teşekkürler , Hasan – 123

24. Bu konu : ” Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz valla iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 310

25. Bu konu : ” Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha güzel, face de paylaştım , memo – 222

26. Bu konu : ” Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 39

27. Artvin dan kimler var. Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. . Merhabalar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 67

28. Bingöl dan kimler var. Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. . selamun aleyküm sayfanız yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 324

29. Yalova dan kimler var. Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. . Mrb sayfanız gerçekten güzel, face de paylaştım , ziya – 172

30. Gümüşhane dan kimler var. Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. . Selamlar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 418

31. Bu konu : ” Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. ” çok güzel. Selam herkese sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 79

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link