Kategoriler
Genel

Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi.

Örneğin, milyarlarca insanın aşırı nüfusun steril cuz haline gelmesine neden oluyor. Yasal olabilir. Bunu hukukta açıkça belirtmeli.

Veya türün yıllar sonra saldırabilecek olası daha güçlü biyo silahlara hazırlanmasına yönelik deneyler. Birisi böyle bir saldırıya hazırlanmak için vücudunun değiştirilmesini istemiyorsa, vücutlarındaki bu değişikliklere katılmamayı tercih etmelidir. Bir sürü tıbbi olay oluyor ve birisinin bunun doğru yasal şey olduğunu düşündüklerini söylemesi kolay olurdu.

“Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi.” için 18 yanıt

Antalya merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 13-04-2020 09:30:19

İzmir merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, tebrikler 13-04-2020 09:33:29

Tekirdağ merkezden ben ahmet. Mrb web sitesi inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 24-04-2020 09:35:29

Adıyaman merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, teşekkürler 27-04-2020 16:45:19

Erzincan merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım inanılmaz güzel, tebrikler 05-05-2020 12:39:35

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun 09-05-2020 04:55:09

Afyon merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-05-2020 11:31:19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir