Örneğin, milyarlarca insanın aşırı nüfusun steril cuz haline gelmesine neden oluyor. Yasal olabilir. Bunu hukukta açıkça belirtmeli.

Veya türün yıllar sonra saldırabilecek olası daha güçlü biyo silahlara hazırlanmasına yönelik deneyler. Birisi böyle bir saldırıya hazırlanmak için vücudunun değiştirilmesini istemiyorsa, vücutlarındaki bu değişikliklere katılmamayı tercih etmelidir. Bir sürü tıbbi olay oluyor ve birisinin bunun doğru yasal şey olduğunu düşündüklerini söylemesi kolay olurdu.

Author

98 Comments

1. selamun aleyküm sayfanız gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

2. Antalya merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 13-04-2020 09:30:19

3. İzmir merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, tebrikler 13-04-2020 09:33:29

4. selam arkadaşlar sayfan harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

5. Merhaba herkese web siten vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler

6. Tekirdağ merkezden ben ahmet. Mrb web sitesi inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 24-04-2020 09:35:29

7. Adıyaman merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, teşekkürler 27-04-2020 16:45:19

8. Erzincan merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım inanılmaz güzel, tebrikler 05-05-2020 12:39:35

9. Erzurum merkezden ben Emine. Mrb sayfanız inan ki iyi, sağolun 06-05-2020 17:49:33

10. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun 09-05-2020 04:55:09

11. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden dikkat çekici, saolun

12. selamun aleyküm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

13. Afyon merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-05-2020 11:31:19

14. elif yılmaz Reply

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 07-06-2020 05:05:14

15. Giresun merkezden ben Emine. Slm web siteniz süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 08-06-2020 00:35:17

16. selam arkadaşlar sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

17. Malatya merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 30-06-2020 08:20:51

18. Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Slm siteniz vallaha iyi, linkedinde paylaştım 09-07-2020 00:11:16

19. Merhabalar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler

20. Kırşehir merkezden ben mehmet. Slm web sitesi ciddiyim mükemmel, saolun 11-07-2020 15:07:33

21. Slm sayfa süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Mrb paylaşımın inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 14-07-2020 17:19:38

23. İzmir merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 15-07-2020 13:26:11

24. Isparta merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım inanki hayran edici, tebrikler 16-07-2020 22:17:57

25. Muğla merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım inanılmaz iyi, tebrikler 18-07-2020 13:54:11

26. Selamlar siten inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

27. Sakarya merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten inanki çok güzel, linkedinde paylaştım 25-07-2020 16:40:13

28. Merhaba herkese sayfa inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım

29. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki mükemmel, face de paylaştım 06-08-2020 23:30:18

30. Selam siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

31. Selam siteniz yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

32. Isparta merkezden ben banu. Slm sayfa inanki hoşuma gitti, teşekkürler 12-08-2020 05:20:03

33. Selamın aleyküm paylaşımınız valla dikkatimi çekti, tebrikler

34. Sakarya merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 30-08-2020 23:36:23

35. Selamlar web siten harbiden hoşuma gitti, teşekkürler

36. Muş merkezden ben ahmet. Selamlar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, saolun 22-09-2020 20:38:14

37. Gürbüz Reply

Karabük merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 27-09-2020 04:43:51

38. Balıkesir merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz valla çok güzel, sağolun 02-10-2020 11:33:22

39. Diyarbakır merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-10-2020 03:07:38

40. Sinop merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımınız harbiden iyi, tebrikler 10-10-2020 09:34:50

41. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım

42. Merhaba herkese web siteniz vallaha mükemmel, sağolun

43. Bu konu : ” Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla güzel, sağolun , – 76

44. İzmir merkezden ben memo. Mrb sayfa vallaha güzel, teraziye tıkladım 31-10-2020 14:04:04

45. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız cidden çok iyi, tebrikler 04-11-2020 10:50:19

46. Bu konu : ” Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. ” çok güzel. Merhaba web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , doruk – 243

47. Muş merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden güzel, linkedinde paylaştım 10-11-2020 07:49:01

48. Merhaba herkese siteniz ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım

49. Bu konu : ” Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. ” çok güzel. Selam sayfanız valla çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 115

50. Bu konu : ” Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. ” çok güzel. Merhaba paylaşım gerçekten çok iyi, teşekkürler , Hasan – 123

51. Bu konu : ” Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz valla iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 310

52. Bu konu : ” Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha güzel, face de paylaştım , memo – 222

53. Bu konu : ” Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 39

54. Artvin dan kimler var. Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. . Merhabalar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 67

55. Bingöl dan kimler var. Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. . selamun aleyküm sayfanız yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 324

56. Yalova dan kimler var. Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. . Mrb sayfanız gerçekten güzel, face de paylaştım , ziya – 172

57. Selam sayfan vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım

58. Gümüşhane dan kimler var. Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. . Selamlar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 418

59. Slm siten süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler

60. Bu konu : ” Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. ” çok güzel. Selam herkese sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 79

61. Hakkari dan kimler var. Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. . Slm siteniz inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 43

62. Tekirdağ dan kimler var. Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. . Slm sayfanız inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 47

63. Selamlar siten süper ötesi iyi, twitter da paylaştım

64. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. . Merhaba siteniz gerçekten iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 439

65. Muş merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 26-01-2021 14:39:53

66. Muş merkezden ben emin. Mrb siteniz inanki güzel, şukuladım 10-02-2021 01:08:27

67. Gaziantep merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler 10-02-2021 14:59:14

68. Selam herkese web siten ciddiyim çok güzel, face de paylaştım

69. Burdur dan kimler var. Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. . Merhabalar web sitesi harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , banu – 219

70. elif yılmaz Reply

Osmaniye dan kimler var. Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. . Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 197

71. Tokat dan kimler var. Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. . selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , doruk – 137

72. Bu konu : ” Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 455

73. Bu konu : ” Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. ” çok güzel. Slm paylaşımınız ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 422

74. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha iyi, linkedinde paylaştım

75. Bu konu : ” Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. ” çok güzel. Selam siteniz ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , Emine – 179

76. Antalya merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 06-04-2021 14:27:24

77. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım

78. Amasya merkezden ben memo. Selam herkese siten vallaha hoşuma gitti, şukuladım 22-04-2021 11:16:09

79. Kocaeli merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan cidden hoşuma gitti, tebrikler 27-04-2021 17:25:47

80. Bu konu : ” Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 54

81. Bu konu : ” Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , banu – 20

82. Yalova merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 09-05-2021 18:34:34

83. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 148

84. Diyarbakır dan kimler var. Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. . selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 351

85. Bilecik dan kimler var. Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. . Mrb paylaşımın inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 160

86. Merhaba herkese sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler

87. Adana dan kimler var. Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. . Selam paylaşımın vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 326

88. Bursa dan kimler var. Hükümetlerin yapabileceği bazı şeyler var, ama çok az insan onların yapmasını beklemiyordu, bu yüzden sormuyorlar ve bittiğinde insanların onlara söylememeleri gerektiğini söylemelilerdi. . Mrb paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 415

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link