Bu denizaltıdaki birçok insanın her an Sahte Bayrak beklediğini gördüm ve bu çok iyi olabilirdi, AMA ABD’nin Afganistan’daki son teslim olması, yani “Birlik Geri Çekilmesi” muhtemelen tasarlandığı gibi yaptı…

İnsanların dikkatini, Hunter Biden’ın ünlü dizüstü bilgisayarında bulunan ve keşfedilecek olandan uzaklaştırdı… Neden soruyorsun?

Böylece sanat gösterisi kusursuz bir şekilde gerçekleşebilir.

Çünkü GERÇEKTEN önemli olan bu… Sanat.

https://bergesgallery.com/our-artists/hunter-biden

28 Comments

1. Bu konu : ” Hunter Biden, Afganistan, Sanat ve Gerçekten Önemli Olan Ne? ” çok güzel. Slm paylaşımın ciddiyim iyi, teşekkürler , memo – 435

2. Merhaba paylaşımınız inanki hayran bıraktı, şukuladım

3. Bu konu : ” Hunter Biden, Afganistan, Sanat ve Gerçekten Önemli Olan Ne? ” çok güzel. Selamlar sayfa valla mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 359

4. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım

5. Iğdır merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın cidden güzel, şukuladım 19-08-2021 04:34:34

6. Bu konu : ” Hunter Biden, Afganistan, Sanat ve Gerçekten Önemli Olan Ne? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 392

7. Bu konu : ” Hunter Biden, Afganistan, Sanat ve Gerçekten Önemli Olan Ne? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , mehmet – 298

8. Sivas dan kimler var. Hunter Biden, Afganistan, Sanat ve Gerçekten Önemli Olan Ne? . Merhaba paylaşımın yeminle hoşuma gitti, şukuladım , ali – 108

9. Bu konu : ” Hunter Biden, Afganistan, Sanat ve Gerçekten Önemli Olan Ne? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 197

10. Yozgat dan kimler var. Hunter Biden, Afganistan, Sanat ve Gerçekten Önemli Olan Ne? . Mrb sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 394

11. elif yılmaz Reply

Slm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

12. Bu konu : ” Hunter Biden, Afganistan, Sanat ve Gerçekten Önemli Olan Ne? ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 471

13. Hakkari dan kimler var. Hunter Biden, Afganistan, Sanat ve Gerçekten Önemli Olan Ne? . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 283

14. Bu konu : ” Hunter Biden, Afganistan, Sanat ve Gerçekten Önemli Olan Ne? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi cidden iyi, tebrikler , Gürbüz – 436

15. Muş dan kimler var. Hunter Biden, Afganistan, Sanat ve Gerçekten Önemli Olan Ne? . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 429

16. Sivas merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz yeminle çok iyi, saolun 24-08-2021 11:12:23

17. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım

18. Eskişehir merkezden ben ahmet. Selam herkese siten vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım 25-08-2021 13:37:15

19. Bu konu : ” Hunter Biden, Afganistan, Sanat ve Gerçekten Önemli Olan Ne? ” çok güzel. Selamlar web siten inanki mükemmel, şukuladım , Gürbüz – 294

20. Muş merkezden ben doruk. Selamlar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 30-08-2021 20:41:43

21. Kocaeli merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımınız valla hoşuma gitti, face de paylaştım 05-09-2021 17:48:29

22. Mardin dan kimler var. Hunter Biden, Afganistan, Sanat ve Gerçekten Önemli Olan Ne? . Selamlar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 252

23. Tekirdağ dan kimler var. Hunter Biden, Afganistan, Sanat ve Gerçekten Önemli Olan Ne? . selam arkadaşlar siten inan ki çok iyi, face de paylaştım , – 177

24. Bu konu : ” Hunter Biden, Afganistan, Sanat ve Gerçekten Önemli Olan Ne? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 380

25. Bu konu : ” Hunter Biden, Afganistan, Sanat ve Gerçekten Önemli Olan Ne? ” çok güzel. Slm sayfan inan ki çok iyi, sağolun , Aylin – 267

Write A Comment