Masonluk, amacı tüm dinlere ve güzel ahlaka son vermek, onların yerine insan yapımı kanunlar ve din dışı sistemler koymak olan gizli bir siyasi toplumdur. Düşünce özgürlüğü ve inanç özgürlüğü çağrısı temelinde, süregelen devrimleri kışkırtmaya ve bir rejimin yerine başka bir rejimi getirmeye çalışır. Açıkça ifade ettikleri bu.

Bu onlardan biri tarafından MS 1865’te Masonluğun merkezlerinden biri olarak kabul edilen Liege şehrinde düzenlenen Öğrenci Konferansı’nda duyurulmuştur. Dedi ki:

İnsan, Tanrı’ya üstün gelmeli ve O’na savaş açmalıdır. Gökleri yıkmalı, kağıt gibi yırtmalı.

Masonik Büyük Loca’da (1922, s. 98) şöyle der: Bireysel düşünce özgürlüğünü elimizdeki tüm güçlerle güçlendireceğiz ve insanın gerçek düşmanı olan dine savaş açacağız.

Masonlar, Masonluğun insan ruhunu ibadet nesnesi olarak aldığını söylerler.

Derler ki: Din adamlarına ve onların ibadethanelerine galip gelmemiz yetmez, asıl gayemiz onları yok etmektir.

Dünya Masonik Konferansı Tutanakları, 1903 CE, s. 102.

Dinin yerini masonluk, ibadethanelerin yerini de Locaları alacak… ve din düşmanlıklarının yoğunluğunu ve dine karşı tavizsiz savaşlarını açıkça gösteren daha birçok ifade var.

Masonlar, hala var olan en eski gizli topluluklardan biridir ve kökenleri birçok insan tarafından hala bilinmemektedir ve üyelerinin çoğu hala bilinmemektedir, çünkü liderlerinin entrikaları çok gizli ve gizlidir ve gizlemeye çok heveslidirler. onların arsaları ve amaçları. Bu nedenle, işlerinin çoğu sözlü olarak, yazılı bir kayıt olmaksızın yürütülür.

Bir fikir yazmak veya kamuoyuna duyurmak istediklerinde, ilk olarak mason sansürcülerinin incelemesine tabi tutuluyor ve o fikrin yayınlanıp yayınlanmayacağına karar veriyor. Masonluğun temelleri, çoğunlukla Yahudi geleneklerinden olmak üzere çeşitli kaynaklardan alınan teorilere dayanıyordu.

İlkeleri ve sembolleri ile MS 1717’de Büyük Loca’nın kuruluşunda Yahudi fikir ve öğretilerinin temel alınması bunu desteklemektedir. Masonlar hâlâ Yahudi Hiram’a ve onun inşa ettiği tapınağa tapıyorlar ve dünyadaki Mason localarının tasarımını buradan alıyorlar. En büyük Masonik liderler Yahudilerdir ve Mason hareketinin belkemiğini oluştururlar ve Mason localarında Yahudi örgütlerini temsil eden onlar. Masonluğun yayılması ve Masonlar arasındaki küresel işbirliği onlara atfedilmelidir. Masonluğun arkasındaki itici güç onlar ve bu Yahudi seçkinler farklı gizli hücrelere liderlik ediyor, işlerini yürütüyor ve gizlice istedikleri gibi yönlendiriyorlar. Bu, Masonic Acacia dergisinde (1908, sayı 66) yayınlanan ve Yahudilerden arınmış bir Mason locasının bulunmadığını ve tüm Yahudilerin şu ya da bu yolu takip etmediklerini söyleyen bir raporla desteklenmektedir. uymaları gereken ilkelerdir. Masonlarda da durum böyledir. Dolayısıyla Yahudi sinagogları bizim [Masons’] destek ve Masonlar arasında birçok Yahudi buluyoruz.

Bu, Mason yayınlarında söylenenlerle de desteklenmektedir: Yahudiler, dini yok etmenin en iyi yolunun Masonluk olduğundan emindirler. Masonların tarihi, Yahudilerin inanç tarihine benzer. Sembolleri altı köşeli Davut Yıldızıdır. Yahudiler ve Masonlar kendilerini Süleyman Mabedi’ni yapanların manevi oğulları olarak görürler. Diğer dinleri çarpıtan Masonluk, Yahudiliğe ve onun takipçilerine tam destek vermektedir. Yahudiler, insanların basit düşüncelerinden ve iyi niyetlerinden yararlanarak, Masonluğa sızarak, içinde yüksek mevkilere ulaşarak, Mason localarına bir Yahudi ruhu üfleyerek onları kendi amaçlarına boyun eğdirdiler.

Dinleri yok etme ve siyasi devrimleri kışkırtma planlarını gizlemeye yönelik yoğun arzularının en açık göstergelerinden biri, Protokols of the Elders of Sion’da şöyle yazıyor: Bu hücreleri, bilinen tek bir liderlik altında toplayacağız. yalnızız. Bu liderlik alimlerimizden oluşacak ve bu hücrelerin özel temsilcileri olacak, böylece liderliğimizin gerçek yeri gizlenecek. Kimin konuşacağına karar verme ve günün planlarını çizme hakkı tek başına bu liderlikte olacaktır. Bu hücrelerde devrimci toplumun tüm sosyalistlerine ve sınıflarına tuzak kurmayı planlayacağız. Gizli siyasi planların çoğu bizim tarafımızdan biliniyor ve ne zaman uygulanacağına biz karar vereceğiz. Ancak uluslararası gizli polisin ajanları bu hücrelerin üyeleri olacak. Tüm dünyada komplolar başladığında, bu komploların başında en özverili ajanlarımızdan birinin olacağı ve elbette Masonik planları yönlendirecek tek kişi biz olacağız anlamına geliyor. Onları nasıl yönlendireceğini bilen ve her eylemin nihai amacını bilen tek kişi biziz, okuma yazma bilmeyenler -yani Yahudi olmayanlar- bu şeylerin çoğundan, özellikle masonluktan habersizdirler ve yalnızca ani sonuçlarını görebilirler. Ne yapıyorlar.

Ve Yahudiler ile Masonlar arasındaki güçlü bağa ve iki partinin devrimci komplolarda ve yıkıcı hareketleri körüklemede işbirliğine işaret eden başka kanıtlar da var. Masonluk dışarıdan bakıldığında inanç özgürlüğüne, hoşgörüye ve genel olarak sosyal reforma bir çağrı gibi görünse de aslında aslında toplumsal çözülmeye, milletler arasındaki bağların gevşemesine, din ve ahlakın tahribine neden olan müsamahakarlık ve yıkıcı etkenlere yönelik bir çağrıdır. ve fitnenin yayılması.

Vaktiniz olduğunda bu videoyu izleyin https://youtu.be/7Eeo-82Eac8

Hür duvarcılık = kılık değiştirmiş satanizm. Bu grupta kimler var diye soruyorsunuz? En sevdiğiniz tv yıldızlarının, ünlülerin, şarkıcıların, sanatçıların, başkanların vb. çoğu görünür gruba aittir. Ayrıca rothshild gibi kapalı kapılar ardında çoğunluğu kontrol eden görünmez bir grup var, bunlar bu grupta üst sıralarda yer alıyor. Ateizmi insanlar tanrıya inanmasınlar diye yarattılar, bu arada üstün bir varlığa, şeytana inanıyorlar, evet ‘kitaplarında’ yazıyor. Ateizmi en iyi icatları olarak görüyorlar ve herhangi bir ateistin en kötü, en aptal ve cahil insan olduğunu söylüyorlar. Seni kandırdılar ve yoldan çıkardılar. Uyanma vakti, sizin cahil olduğunuzu biliyorlar ve bana inanmayacaklar, kitaplarında yazıyor, bu nasıl İRONİK olabilir??? Videoyu izle.

Saygılar, barış ve sevgiler

Author

35 Comments

1. Bu konu : ” Hür duvarcılık = satanizm ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 278

2. Erzincan merkezden ben ali. Mrb siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 06-08-2021 20:30:28

3. Aksaray merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2021 20:32:25

4. elif yılmaz Reply

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, saolun 06-08-2021 20:33:08

5. Şanlıurfa dan kimler var. Hür duvarcılık = satanizm . Selam siten harbiden dikkat çekici, tebrikler , memo – 110

6. Gürbüz Reply

Eskişehir dan kimler var. Hür duvarcılık = satanizm . Mrb web siteniz yeminle hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 499

7. Bu konu : ” Hür duvarcılık = satanizm ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim mükemmel, sağolun , ahmet – 445

8. Kocaeli merkezden ben doruk. Selam paylaşım vallaha billaha hayran edici, şukuladım 06-08-2021 21:17:07

9. Çankırı dan kimler var. Hür duvarcılık = satanizm . selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 492

10. Amasya dan kimler var. Hür duvarcılık = satanizm . Merhaba herkese siteniz cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 260

11. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Selam herkese web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler 07-08-2021 04:24:03

12. Siirt dan kimler var. Hür duvarcılık = satanizm . Selam herkese paylaşım inanki hayran edici, sağolun , Emine – 399

13. merhaba arkadaşlar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

14. selam arkadaşlar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Gürbüz Reply

Gaziantep dan kimler var. Hür duvarcılık = satanizm . Mrb web sitesi inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 279

16. Gürbüz Reply

Rize dan kimler var. Hür duvarcılık = satanizm . Merhaba herkese sayfa vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 277

17. Bu konu : ” Hür duvarcılık = satanizm ” çok güzel. Merhabalar web sitesi gerçekten güzel, sağolun , ahmet – 203

18. Zonguldak merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki güzel, face de paylaştım 15-08-2021 02:47:23

19. Kırklareli merkezden ben Aylin. Merhaba siteniz süper ötesi hayran edici, teşekkürler 19-08-2021 05:50:20

20. Bu konu : ” Hür duvarcılık = satanizm ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan cidden güzel, sağolun , ziya – 283

21. Bolu dan kimler var. Hür duvarcılık = satanizm . selamun aleyküm web sitesi inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 74

22. elif yılmaz Reply

Hatay dan kimler var. Hür duvarcılık = satanizm . Selam web sitesi vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 126

23. Selam herkese bu web sitesi vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

24. Bitlis dan kimler var. Hür duvarcılık = satanizm . merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 18

25. Mrb paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım

26. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım

27. Bu konu : ” Hür duvarcılık = satanizm ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanki hayran edici, facebookta paylaştım , – 147

28. elif yılmaz Reply

Erzincan dan kimler var. Hür duvarcılık = satanizm . Mrb paylaşımınız inanki güzel, sağolun , elif yılmaz – 496

29. Bu konu : ” Hür duvarcılık = satanizm ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden çok güzel, tebrikler , hatice – 75

30. Siirt dan kimler var. Hür duvarcılık = satanizm . Slm web siten ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 165

31. Yozgat merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 21-09-2021 04:29:27

32. Yozgat merkezden ben emin. Slm siten inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 24-09-2021 18:28:57

33. Edirne merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım 25-09-2021 04:01:40

Write A Comment