https://en.wikipedia.org/wiki/Huron_Mountain_Club

Bu kulüp hakkında bir şey duyan var mı merak ediyorum. İnternette herhangi bir yerde bu yerin fotoğrafını bulamadım, ancak sürekli olarak bu güzel bakir ülke olarak görülüyor, bu yüzden ilgimi çekiyor. Bir seferde sadece 50 üyenin kulübe girmesine izin verilir ve kulüp, gizliliği korumak için bölgeyi çevreleyen çok sayıda yol inşaatı fırsatını engelledi. Belki orada bir şey gizlidir, sonuçta 20k dönümdür. Gölgeli şeyler yapmak için iyi bir yer gibi görünüyor ama kim bilir. 2021’de yer hakkında bazı bilgiler olacağını düşünürdünüz, ancak yakınlarda bulunan ekoloji araştırma istasyonunun bazı fotoğraflarından başka pek bir şey bulamadım.

Önemli üyeler arasında Henry Ford ve Miller Brewing’den Frederick Miller yer alıyor.

Author

10 Comments

1. Selam herkese sayfa vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

2. Bu konu : ” Huron Mountain Club hakkında bir şey bilen var mı? Sadece 50 seçkinlerin işgal ettiği 20.000 dönümlük el değmemiş arazi. Avcılık ve Balıkçılık Kulübü veya daha fazlası mı? ” çok güzel. Slm sayfa ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 489

3. Bu konu : ” Huron Mountain Club hakkında bir şey bilen var mı? Sadece 50 seçkinlerin işgal ettiği 20.000 dönümlük el değmemiş arazi. Avcılık ve Balıkçılık Kulübü veya daha fazlası mı? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz yeminle dikkat çekici, teşekkürler , ali – 107

4. Osmaniye dan kimler var. Huron Mountain Club hakkında bir şey bilen var mı? Sadece 50 seçkinlerin işgal ettiği 20.000 dönümlük el değmemiş arazi. Avcılık ve Balıkçılık Kulübü veya daha fazlası mı? . Selamın aleyküm sayfanız yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 37

5. Bu konu : ” Huron Mountain Club hakkında bir şey bilen var mı? Sadece 50 seçkinlerin işgal ettiği 20.000 dönümlük el değmemiş arazi. Avcılık ve Balıkçılık Kulübü veya daha fazlası mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 206

6. Sivas merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-04-2021 20:06:16

7. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Ağrı merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz inanki dikkatimi çekti, sağolun 13-04-2021 04:19:20

9. Selamlar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link