Kategoriler
Genel

Hüzünlü gizlenen gece.

Genellikle işten sonra her gece bu alt bölüme gelip herhangi bir kaliteli gönderi olup olmadığını görmek ve ayrıca bir yorum ile gelen botları ve gerçek halkı ölçmek isterim.

Genellikle gerçek halktan gördüklerimi severim ama bu gece değil son zamanlarda.

Hiçbiriniz hakkında konuşmakta yanlış olduğumu biliyorum ama geç saatlerde burada birbirlerine karşı oldukça iğrenç bir karakter gördüm.

Tam bilinçle başka bir insanın değerini veya bakış açısını azaltmak için ırkçı, sınıfçı, any-ist dilini kullanabilirsek, herhangi birimiz kendimize nasıl komplo teorisyenleri, serbest insanlar (hatta başlamak için nazik) diyebiliriz bilmiyorum. durum. Sabah kaçımız gururlu bir şekilde uyanıyoruz, “Elitlerin oyununu biliyorum ve nasıl davranmamı istediklerini söylüyorum, bu yüzden yapmayacağım” deyin ama başkalarını zihinsel ve sözlü olarak sınırlamaya, yargılamaya ve reddetmeye devam edin? Stereotipler ve kültürel normlar kavramını eğlendirdiğimi ilk itiraf edeceğim ama dürüst olmak gerekirse bir şeyden dolayı yapmamaya çalışıyorum:

Bu anda size iyi davranmazsam, başkasının olacağını garanti edemem.

Oldukça topal ve iyimser bir duygu ama gerçekliğimizi tasarlayan insanlar hepimiz için saygının tam tersi varsa, o kadar da boktan olmayalım ve aslında bu arada olalım.

Bundan bir şey beklememek açıkçası saldırganlığa işaret etmek istedi. İyi millet olun.

“Hüzünlü gizlenen gece.” için 26 yanıt

Osmaniye merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-05-2020 11:27:10

Denizli merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 23-05-2020 12:26:47

Aydın merkezden ben Emine. Selam herkese web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 28-05-2020 10:49:00

Gümüşhane merkezden ben ahmet. Mrb siten süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 05-06-2020 05:12:40

Bayburt merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 13-06-2020 13:38:04

Samsun merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfa harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-07-2020 20:53:36

Osmaniye merkezden ben ahmet. Selam web siten cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 09-07-2020 02:36:55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir