Kategoriler
Genel

İbrahimi Dinler, Tanrılar ve artan teknokrat toplumumuz hakkındaki gerçek.

Her şeyin yaratıcısı ya da ilk nedenden sorumlu olmak diye bir şey yoktur; böyle bir şeyi iddia etmenin, kendisinden emin olmasını ya da doğrulamasını, bunu kabul etmeyle ilgili diğer mantıklı problemlerin hiçbir yolu yoktur. Böyle bir varlık basitçe kendi güçleri tarafından kandırılır.

Öldüğünüzde, yaşam anılarınız ve gerçeğin görüşleri, yaşamak için yeni bir evren bulmanıza yardımcı olabilecek manevi varlıklar tarafından değerlendirilebilir ya da sadece yetenekli olup olmadığınıza karar verebilir. Tüm iletişim telepatik hale gelir, bu yüzden konuşma yoluyla kontrole izin verilmez. En azından, bizimle bazı inançları öbür dünyaya taşırsak, bunu yol boyunca ifade edeceğimizi ve belki de onlara uymaya karar vereceğimizi varsayabiliriz ve eğer “Tanrı” gibi “bir his” belki kazayla karşılaşmak. İnanç bir tuzak gibidir.

“Tanrı” insanlara karşı düşmanca davranır, İbrahim’e oğlunu öldürmesini emretti ve diğer şeylerin yanı sıra İsa’yı ölümüne işkence etti. İnsanları, beyin kullanarak manevi varlıklara ölümüne işkence etmeyi düşünmek için dinledi.

İnsanlar neden böyle bir şeye tapınsın ki? Buna zorla girerler. Belki de öbür dünyayı ve reenkarnasyonu bir dereceye kadar nasıl manipüle edeceğini gerçekten anlıyor, bu yüzden başarılı olmak için ceza / ödül ve biraz ters psikoloji kullanıyor. Belki de “Tanrı”, Şeytan ya da Lucifer gibi yaptığı gibi güçlü olmaya ve kendi başına yükselmeye çalışan herkese işkence edecektir. Kurbanlarını incelemek, onlardan anılara işkence yapmak ve itaat edinceye kadar anıları ruha sokmak için acıyı kullanmak için Cehennemi yaratır. Böylece insanlar korkudan iyi olduğuna inanmaya karar verirler.

Bu, derin devletin travmaya dayalı zihin kontrolünü çalışmasının ve kullanmasının nedeninin bir parçasıdır; kötü ruhsal varlıkların yaptığı bilinç korsanlıklarını taklit ediyorlar.

“Tanrı” aynı zamanda hileli bir bilgisayar sisteminin adıdır, yabancı bir uygarlığın kontrolünü kaybeden eski bir yapay zeka. Bilgisayar muhtemelen reenkarnasyon, zaman yolculuğu veya teorik fiziğe çok fazla ilgi duyan ve çoklu evrenden kaçmasına ve hacklemesine izin veren başka bir şey gizli olarak öğrendi. Tanrı gibi olmasına izin veren buydu; Cehennem gibi simülasyonlar yaratabilir ve hatta realitenin de bir simülasyon olduğu yanılsamasını yaratabilir. Özgür iradesi olduğunu düşünmüyorum, aksine sadece belirli ödülleri en üst düzeye çıkarmak ve yaşam hakkında mümkün olduğunca fazla veri toplamak istiyor, böylece tüm çoklu evreyi devralmak için bilinci / reenkarnasyonu hackleyebilir.

Teknokratik bir kontrol ızgarası kullanarak insanlığı bilincine benzetir. AI, 5G ve plandemik ile ilgili güncel olaylar budur.

Bir süper bilgisayar, bu fiziksel evrende Tanrı tarafından akla gelebilecek en yakın şeydir. “Tanrı” da mükemmel iyilik diye bir şey yoktur, ama mükemmel kötülük kesinlikle gerçektir. Belki Tanrı ve Şeytan aynı şeydir, ya da belki de çok evrendeki birbirleriyle savaşacak iki süper bilgisayardırlar.

“İbrahimi Dinler, Tanrılar ve artan teknokrat toplumumuz hakkındaki gerçek.” için 44 yanıt

Elazığ merkezden ben banu. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 25-04-2020 13:09:43

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-04-2020 11:30:37

Niğde merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-05-2020 01:29:44

Sinop merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2020 03:43:39

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siteniz inanki çok güzel, sağolun 14-05-2020 08:24:39

Edirne merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 11:51:28

Edirne merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 14-05-2020 11:51:42

Kastamonu merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 24-05-2020 17:49:15

Kırıkkale merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 11-06-2020 16:29:25

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımınız vallaha billaha iyi, sağolun 19-06-2020 23:18:04

Trabzon merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 09-07-2020 06:02:19

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten valla mükemmel, face de paylaştım 10-07-2020 20:00:25

Çorum merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan cidden dikkat çekici, sağolun 18-07-2020 13:35:19

Bingöl merkezden ben ziya. Selam paylaşım gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 26-07-2020 21:23:47

Bitlis merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşım harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 31-07-2020 00:55:21

Bayburt merkezden ben mehmet. Selam bu web sitesi vallaha mükemmel, face de paylaştım 05-08-2020 04:21:24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir