Sadece hayat hakkında rehberlik veya ipuçları arıyorum sanırım, kendimi gerçekten akıllı bir insan olarak görmüyorum ama gittiğim her yerde insanların sorunlara karşı o kadar cahil olduğunu hissediyorum, kimse dünyaların yanıyor umurunda değil, herkes başka yöne bakmayı seçiyor ve ben Sanırım bu bakımlardan, sadece telaşlandım çünkü duyduğum hemen hemen her görüşme sadece Hollywood ya da idk gibi realite tv hakkında tam anlamıyla saçmalıklar, belki de hayatı ciddiye alıyorum.

Gerçekten bununla nereye gideceğimi bilmiyorum ama sağlıklıyım gencim ama ne yazık ki hayatımın önümüzdeki 40 yılında çalışmak için sabırsızlanıyorum gibi dört gözle bekleyecek hiçbir şeyim yokmuş gibi hissediyorum ama o zaman başlamak için bile çalışabildiğim için minnettar olmalıyım. Depresyona gerçekten inanmadığımı söylemek istiyorum çünkü daha iyi hale getirmek için hayatında değişiklikler yapmak o kişiye kalmış gibi hissediyorum ama aynı zamanda herhangi bir şeyin amacının ne olduğunu da hissediyorum. Biriyle konuştum ama insanlara bir şeyler hakkında konuşmaları için para vermek garip geliyor, yanlış değil, eminim çok eğitimli, belki de her zaman özgün değillerdir? Sadece birinin aynı noktada olduğunu ve daha iyi bir fikri ya da başka bir şey olduğunu hissedin. Yine bunun komplolarla hiçbir ilgisi yok, bu yüzden özür diler, sadece siz halkım lol

Author

7 Comments

1. Bu konu : ” İç karartıcı gönderi için üzgünüm ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 234

2. Çanakkale dan kimler var. İç karartıcı gönderi için üzgünüm . selamun aleyküm paylaşım harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 255

3. Kastamonu merkezden ben Hasan. Selam sayfan vallaha çok iyi, saolun 03-04-2021 03:54:14

4. Nevşehir dan kimler var. İç karartıcı gönderi için üzgünüm . selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 91

5. Hatay merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 09-04-2021 02:32:38

6. Selam herkese web siten inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

7. Denizli dan kimler var. İç karartıcı gönderi için üzgünüm . Merhaba herkese web sitesi valla hayran bıraktı, saolun , gaye – 150

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link