İç savaş mı başlıyor? TV ekibi güvenlik görevlisi, Denver, CO’da kendisine topuz atan ‘Patriot Muster’ protestocusunu vuruyor.

TV ekibi güvenlik görevlisi, Denver, CO’da kendisine topuz attığı ‘Patriot Muster’ protestocusunu vuruyor. İç savaş mı yoksa kriz aktörleri mi?

Grafik fotoğraflar –

Denver polisi, televizyon ekibi için çalışan özel bir güvenlik görevlisini, Denver Sanat Müzesi dışındaki bir ‘Patriot Muster’ mitinginin parçası olduğuna inanılan bir adamı vurup öldürdükten sonra cinayet şüphesiyle tutukladı.

Patriot Muster protestocusu güvenlik görevlisini maskeledi, o da tabancasını çıkardı ve onu vurarak öldürdü. Denver Post fotoğrafçılarının anı şaşırtıcı bir görüntüde yakaladığı rapor edildi.

Denver Polis Departmanı (DPD) Cumartesi gecesi tetikçinin mesleğini doğruladı ve Patriot Muster’in rakibi BLM-Antifa protestocularıyla hiçbir ilişkisi olmadığını doğruladı.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8827241/Protester-shot-seriously-injured-Denver-demonstration.html

“İç savaş mı başlıyor? TV ekibi güvenlik görevlisi, Denver, CO’da kendisine topuz atan ‘Patriot Muster’ protestocusunu vuruyor.” üzerine 40 yorum

1. Bu konu : ” İç savaş mı başlıyor? TV ekibi güvenlik görevlisi, Denver, CO’da kendisine topuz atan ‘Patriot Muster’ protestocusunu vuruyor. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 430

2. Bu konu : ” İç savaş mı başlıyor? TV ekibi güvenlik görevlisi, Denver, CO’da kendisine topuz atan ‘Patriot Muster’ protestocusunu vuruyor. ” çok güzel. Selamlar sayfa inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 100

3. Hakkari dan kimler var. İç savaş mı başlıyor? TV ekibi güvenlik görevlisi, Denver, CO’da kendisine topuz atan ‘Patriot Muster’ protestocusunu vuruyor. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 85

4. Bayburt merkezden ben . Merhaba sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 03-11-2020 15:06:34

5. Bu konu : ” İç savaş mı başlıyor? TV ekibi güvenlik görevlisi, Denver, CO’da kendisine topuz atan ‘Patriot Muster’ protestocusunu vuruyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 363

6. Kırşehir dan kimler var. İç savaş mı başlıyor? TV ekibi güvenlik görevlisi, Denver, CO’da kendisine topuz atan ‘Patriot Muster’ protestocusunu vuruyor. . Selam bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 331

7. Konya dan kimler var. İç savaş mı başlıyor? TV ekibi güvenlik görevlisi, Denver, CO’da kendisine topuz atan ‘Patriot Muster’ protestocusunu vuruyor. . Selam herkese paylaşım ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 497

8. Bu konu : ” İç savaş mı başlıyor? TV ekibi güvenlik görevlisi, Denver, CO’da kendisine topuz atan ‘Patriot Muster’ protestocusunu vuruyor. ” çok güzel. Mrb web sitesi valla dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 37

9. Uşak merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siten süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 06-12-2020 14:07:19

10. Ordu dan kimler var. İç savaş mı başlıyor? TV ekibi güvenlik görevlisi, Denver, CO’da kendisine topuz atan ‘Patriot Muster’ protestocusunu vuruyor. . Mrb sayfa cidden dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 253

11. Bu konu : ” İç savaş mı başlıyor? TV ekibi güvenlik görevlisi, Denver, CO’da kendisine topuz atan ‘Patriot Muster’ protestocusunu vuruyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 126

12. Amasya dan kimler var. İç savaş mı başlıyor? TV ekibi güvenlik görevlisi, Denver, CO’da kendisine topuz atan ‘Patriot Muster’ protestocusunu vuruyor. . Merhaba sayfanız inan ki çok iyi, saolun , ali – 382

13. Bu konu : ” İç savaş mı başlıyor? TV ekibi güvenlik görevlisi, Denver, CO’da kendisine topuz atan ‘Patriot Muster’ protestocusunu vuruyor. ” çok güzel. Mrb siten yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 130

14. Eskişehir merkezden ben ziya. Selam siteniz valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 10-01-2021 17:04:54

15. Trabzon merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfan cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 13-01-2021 14:07:27

16. Batman dan kimler var. İç savaş mı başlıyor? TV ekibi güvenlik görevlisi, Denver, CO’da kendisine topuz atan ‘Patriot Muster’ protestocusunu vuruyor. . Selam web siten süper ötesi çok iyi, sağolun , ali – 46

17. Bu konu : ” İç savaş mı başlıyor? TV ekibi güvenlik görevlisi, Denver, CO’da kendisine topuz atan ‘Patriot Muster’ protestocusunu vuruyor. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 293

18. Artvin dan kimler var. İç savaş mı başlıyor? TV ekibi güvenlik görevlisi, Denver, CO’da kendisine topuz atan ‘Patriot Muster’ protestocusunu vuruyor. . selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha iyi, teşekkürler , memo – 269

19. Bu konu : ” İç savaş mı başlıyor? TV ekibi güvenlik görevlisi, Denver, CO’da kendisine topuz atan ‘Patriot Muster’ protestocusunu vuruyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 161

20. Isparta dan kimler var. İç savaş mı başlıyor? TV ekibi güvenlik görevlisi, Denver, CO’da kendisine topuz atan ‘Patriot Muster’ protestocusunu vuruyor. . Slm paylaşım süper ötesi çok iyi, teşekkürler , doruk – 481

21. Amasya dan kimler var. İç savaş mı başlıyor? TV ekibi güvenlik görevlisi, Denver, CO’da kendisine topuz atan ‘Patriot Muster’ protestocusunu vuruyor. . Selamlar sayfan vallaha güzel, facebookta paylaştım , – 215

22. Burdur dan kimler var. İç savaş mı başlıyor? TV ekibi güvenlik görevlisi, Denver, CO’da kendisine topuz atan ‘Patriot Muster’ protestocusunu vuruyor. . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 406

23. Van dan kimler var. İç savaş mı başlıyor? TV ekibi güvenlik görevlisi, Denver, CO’da kendisine topuz atan ‘Patriot Muster’ protestocusunu vuruyor. . Merhaba herkese paylaşım valla mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 438

24. Bayburt dan kimler var. İç savaş mı başlıyor? TV ekibi güvenlik görevlisi, Denver, CO’da kendisine topuz atan ‘Patriot Muster’ protestocusunu vuruyor. . Selamlar paylaşımınız yeminle iyi, sağolun , Gürbüz – 399

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link