Kategoriler
Genel

İCarly’nin yaratıcısı Dan Schneider, To Catch a Predator’daydı.

Hepimiz biliyoruz ki iCarly, Victorious ve diğer inanılmaz derecede popüler Nickelodeon şovlarının yaratıcısı Candy Man Dan Schneider. Hepimiz tüyler ürpertici geçmişini, ayakları ile garip senaryolar içeren sayısız bölüm ve şovların kadın yıldızlarıyla rahatsız edici bir samimiyetle, sette ve kapalı olarak biliyoruz.

Dan Schneider’in bir sürüngen olduğu haberi değil. Konuyla ilgili hemen hemen her tartışmada, iCarly klipleri, Nickelodeon ayak logosu, perde arkasındaki fotoğraflar ve hatta internet forumlarında ne kadar iğrenç olduğunu ve bazı aktrislerden rahatsız olduğunu söyleyen anonim posterler ortaya çıkıyor. Ancak, bu tartışmaların herhangi birinde kimsenin gündeme geldiğini görmek için YET sahibi olduğum bir şey buldum.

Bir avcı yakalamak için.

2008 yılı civarında şovun tuzaklarından biri röportaj LAist ile kariyerinin geleceği ve TCaP’ta geçirdiği zaman hakkında konuştuk. Ortada bir yerde, sordu:

Ve sübyancılarla konuşurken, sadece onlar hakkında daha fazla şey öğrendin mi? Ailelerini mi yoksa mesleklerini mi söylüyorsun?

Yanıt verdiği:

Evet. Bir nickelodeon yapımcısı ve gerçekten iyi kariyere sahip diğer birkaç çılgın adamı yakaladık.

Bu noktada, Dan Schneider 14 yıldır bir idam olarak Nickelodeon’la birlikteydi.

Bu yapımcının Dan Schneider olduğunu söylemiyorum. Ancak bu, insanların hiçbir yerde bahsetmediğim ve konuşulmayı hak ettiği bazı parçalar kadar güçlü (daha güçlü olmasa da) kadar güçlü bir delildir.

Ne düşünüyorsun?

“İCarly’nin yaratıcısı Dan Schneider, To Catch a Predator’daydı.” için 25 yanıt

Van merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 10-05-2020 12:47:42

Hatay merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfa vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 10-05-2020 23:29:02

Kocaeli merkezden ben Emine. Selam herkese web siten inan ki dikkatimi çekti, saolun 14-05-2020 11:32:09

Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Slm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 14-05-2020 11:32:24

Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 14-05-2020 11:32:29

Manisa merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web sitesi inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 18-05-2020 10:40:10

Afyon merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 08-06-2020 01:52:56

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz inan ki hayran edici, tebrikler 17-06-2020 15:00:05

Aylin için bir cevap yazın Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir