Reddit gün geçtikçe daha fazla sansürlenir ve konuşmayı kısıtlar. Çok sayıda insanın alt kuralları ihlal ettiği ve spam yapmaya ve trollemeye başladığı grevler düzenlemeliyiz. Modlar bizi yasaklarsa. Bu Reddit için kötü çünkü tonlarca izleyici ve reklam geliri kaybederlerdi.

Author

81 Comments

1. Merhaba herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, şukuladım

2. Eskişehir merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 29-09-2020 03:54:08

3. Sivas merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-09-2020 04:38:15

4. elif yılmaz Reply

Slm bu web sitesi süper ötesi iyi, face de paylaştım

5. Selamlar paylaşım gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

6. selamun aleyküm siten süper ötesi çok güzel, sağolun

7. merhaba arkadaşlar siten vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım

8. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 29-09-2020 05:24:10

9. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, sağolun

10. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim güzel, twitter da paylaştım

11. Bayburt merkezden ben banu. Merhaba web siten ciddiyim hayran bıraktı, saolun 02-10-2020 11:18:23

12. Van merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki mükemmel, sağolun 08-10-2020 09:40:45

13. Trabzon merkezden ben ziya. Selam siten süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 15-10-2020 18:38:10

14. Selam herkese sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

15. Mrb paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

16. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi iyi, teşekkürler

17. Siirt dan kimler var. İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. . selam arkadaşlar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 450

18. Trabzon merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 24-10-2020 15:22:39

19. Bu konu : ” İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanki iyi, facebookta paylaştım , hatice – 25

20. Bu konu : ” İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 389

21. elif yılmaz Reply

Karaman merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 01-11-2020 17:01:19

22. Tekirdağ merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 07-11-2020 06:09:28

23. Kastamonu dan kimler var. İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. . Selamlar siteniz valla dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 491

24. Osmaniye merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın yeminle iyi, face de paylaştım 09-11-2020 22:47:28

25. Gürbüz Reply

Siirt dan kimler var. İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. . Mrb web siteniz valla çok iyi, saolun , Gürbüz – 258

26. Bu konu : ” İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. ” çok güzel. Selam siten inanki dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 204

27. Tokat dan kimler var. İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. . Merhabalar sayfan inanki çok iyi, sağolun , gaye – 41

28. Çankırı dan kimler var. İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim güzel, saolun , Aylin – 463

29. Bu konu : ” İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 93

30. Kars dan kimler var. İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. . Merhaba herkese web siteniz valla çok güzel, tebrikler , ali – 374

31. Selamlar siten harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım

32. Zonguldak merkezden ben ziya. Mrb sayfa inanki hayran bıraktı, saolun 16-11-2020 23:19:24

33. Gürbüz Reply

Sinop merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 18-11-2020 00:31:40

34. Osmaniye dan kimler var. İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. . selam arkadaşlar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 207

35. Bu konu : ” İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 445

36. Bu konu : ” İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 164

37. Şanlıurfa dan kimler var. İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. . selam arkadaşlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 171

38. Bilecik merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 03-12-2020 15:27:24

39. Bilecik merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 06-12-2020 04:31:56

40. Mersin dan kimler var. İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. . selam arkadaşlar siteniz valla dikkatimi çekti, tebrikler , Hasan – 315

41. Eskişehir merkezden ben mehmet. Merhaba siten harbiden çok iyi, sağolun 09-12-2020 03:20:54

42. Merhaba herkese siteniz inan ki dikkatimi çekti, sağolun

43. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 21-12-2020 17:00:00

44. Bu konu : ” İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım yeminle iyi, teşekkürler , mehmet – 263

45. Bu konu : ” İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden hayran bıraktı, saolun , ali – 342

46. Gürbüz Reply

Diyarbakır dan kimler var. İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. . selam arkadaşlar paylaşımın inan ki güzel, şukuladım , Gürbüz – 368

47. Selam paylaşım cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

48. Merhaba herkese siteniz yeminle çok güzel, teşekkürler

49. Bu konu : ” İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. ” çok güzel. Merhabalar siteniz cidden hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 17

50. Yozgat dan kimler var. İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. . Slm paylaşımınız gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 175

51. Sakarya merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 06-02-2021 14:51:46

52. Bayburt dan kimler var. İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. . Merhaba herkese bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 222

53. Selam sayfanız inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

54. Ağrı merkezden ben . Selamlar bu web sitesi valla mükemmel, sağolun 01-03-2021 06:20:16

55. Kilis dan kimler var. İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. . Selam sayfan ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , emin – 122

56. Sinop merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun 24-03-2021 10:56:33

57. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 337

58. Merhaba herkese sayfa gerçekten hoşuma gitti, saolun

59. Bu konu : ” İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. ” çok güzel. Selamlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 58

60. Bu konu : ” İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanılmaz mükemmel, şukuladım , hatice – 173

61. Bartın dan kimler var. İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. . Selamın aleyküm paylaşımın cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 170

62. Çorum dan kimler var. İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. . merhaba arkadaşlar siten inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 360

63. İstanbul dan kimler var. İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. . Selamın aleyküm web siten inanki dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 426

64. Antalya dan kimler var. İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. . Selamlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, tebrikler , banu – 206

65. Uşak dan kimler var. İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. . Slm bu web sitesi valla çok güzel, teraziye tıkladım , Emine – 324

66. Bu konu : ” İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , – 304

67. Bu konu : ” İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. ” çok güzel. Mrb web siteniz gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 469

68. Artvin merkezden ben ziya. Selamlar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 30-04-2021 05:49:25

69. Slm paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

70. Isparta merkezden ben Emine. Selamlar web siten inan ki güzel, teraziye tıkladım 07-05-2021 03:08:54

71. Bu konu : ” İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. ” çok güzel. Mrb sayfan harbiden hayran edici, sağolun , emin – 78

72. Bu konu : ” İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. ” çok güzel. Merhaba web siten gerçekten çok iyi, şukuladım , ziya – 473

73. Slm web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

74. Malatya dan kimler var. İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. . Selamlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 477

75. Selamlar sayfa inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

76. Bu konu : ” İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 476

77. Selam herkese web siteniz ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

78. Kütahya dan kimler var. İçeriği sansürleyen Reddit’e karşı protestolar / grevler düzenlemeliyiz. . Mrb web siten harbiden güzel, linkedinde paylaştım , ali – 94

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link