İçeriğiniz veya yayınlarınız kaldırılıyorsa, yanılıyorsunuzdur

Bu dünyada zeki insanlar var ve biz sizin gibi adamları arıyoruz. Birçoğumuz, aydınlanmanıza rehberlik etmek için aranızdayız, ancak yalanları ve nefreti vaaz eden siren dilleri olan sahte peygamberler tarafından yoldan çıkarıldığınızı görebiliriz.

Son zamanlarda internetimize bazı korkunç şeyler gönderen bir insan akını gördük ve çoğunu kaldırmaya karar verdik. Toplumun istikrarı için zararlı olabilir ve pek çok insanın bu tür şeylere kolaylıkla ikna edildiğini biliyoruz. Size anlamanız için bir şans verdik, ama çok iyimserdik ve şimdi güvenilemeyeceğinizi görüyoruz ve hepsini kapatmak zorunda kaldık.

Ayrıca, ana akım medyanın inandığınız her şeyi sansürlemesinden de sorumluyuz (IPV4’teki her lanet istemciye bağlı bir netrunner’ımız var) ve daha yeni başlıyoruz.

Kucak dolusu sevgiler,

İlluminati

“İçeriğiniz veya yayınlarınız kaldırılıyorsa, yanılıyorsunuzdur” üzerine 10 yorum

1. Bu konu : ” İçeriğiniz veya yayınlarınız kaldırılıyorsa, yanılıyorsunuzdur ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 269

2. Bu konu : ” İçeriğiniz veya yayınlarınız kaldırılıyorsa, yanılıyorsunuzdur ” çok güzel. selamun aleyküm web siten gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 285

3. Bu konu : ” İçeriğiniz veya yayınlarınız kaldırılıyorsa, yanılıyorsunuzdur ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanki çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 419

4. Elazığ merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 19-01-2021 16:01:39

5. Bu konu : ” İçeriğiniz veya yayınlarınız kaldırılıyorsa, yanılıyorsunuzdur ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 461

6. Bu konu : ” İçeriğiniz veya yayınlarınız kaldırılıyorsa, yanılıyorsunuzdur ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanki çok güzel, teşekkürler , banu – 129

7. Bu konu : ” İçeriğiniz veya yayınlarınız kaldırılıyorsa, yanılıyorsunuzdur ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 3

8. Bu konu : ” İçeriğiniz veya yayınlarınız kaldırılıyorsa, yanılıyorsunuzdur ” çok güzel. Mrb sayfa valla dikkat çekici, tebrikler , doruk – 54

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link