Kategoriler
Genel

Icke, Eammon Holmes ve komplo tepkisi hakkındaki görüş kutuplaşması

Sadece Eammon Holmes’a tele eğlenceli bir tepki vererek (5G direği hakkında teneke teorileri için tamamen geçerli bir eleştiri vermek) sizi devletin taraflı bir uçağı yapmaz) ve benimle bazı insanların aldığı bana eşit bir oyla, batshit teorilerinin de meşruiyet algısını daha ilginç kavramlardan uzaklaştırması beni çok daha fazla kızdırıyor. Ben şahsen evet CERTAIN yüksek profilli insanlar olduğunu düşünüyorum öksürük öksürük Lolita Express, sadece halının altına kaydırılmakla kalmayıp, altına iyi bir 6ft koymuş ve ABD gov’u gibi şeyler çok çok gölgeli şeylere kalmış. 11 Eylül’e verilen yanıt çok balıktı, yada yada yada. Bunun yeni bir nokta olmadığını biliyorum, ama bu şarlatanların kendilerine atılan herhangi bir şeye inanan insanların kamplarına bir tür kutuplaşmayı katalizledikleri ve sinir bozucu göründüğü için sinir bozucu görünüyor .

Üzgünüm eğer bir Icke hayranıysanız, size insan olarak saldırmaya çalışmıyorum, sonuçta tanıdığım insanlara karşı dini inançlara sahip değilim, bu sadece bir kişi olarak küçük bir yüzünüz. Ancak, geçmişim genetik ve immünolojide ve son zamanlarda korona hakkında gördüğüm tweet’lerden bazıları … vay. Okuduğum bu insanların siber uzayda saçma sapan seslerini yaydıklarını düşünmek harika bir şey, kendilerini ne kadar yanlış oldukları konusunda eğitmek için kullanabilecekleri araçla yapıyorlar. İnsanlar kendilerini daha akıllı hale getirmek için tecrit zamanı kullanıyor gibi görünmüyor.

“Icke, Eammon Holmes ve komplo tepkisi hakkındaki görüş kutuplaşması” için 26 yanıt

Çorum merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 14-04-2020 00:01:40

Isparta merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle mükemmel, face de paylaştım 14-04-2020 00:09:18

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan ciddiyim hayran edici, tebrikler 14-04-2020 00:45:00

Karaman merkezden ben Emine. Mrb sayfan vallaha billaha güzel, face de paylaştım 14-04-2020 05:47:26

Kütahya merkezden ben ziya. Selam paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 15-04-2020 00:40:41

Burdur merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımın harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 21-04-2020 01:00:15

Afyon merkezden ben mehmet. Slm web siteniz vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 05-05-2020 05:36:44

Bursa merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 05-05-2020 19:45:37

Ordu merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfan inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-05-2020 22:37:22

Kırklareli merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz gerçekten çok güzel, saolun 06-05-2020 16:06:33

Van merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız harbiden çok güzel, face de paylaştım 09-05-2020 02:39:48

Çanakkale merkezden ben mehmet. Selamlar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-05-2020 22:46:57

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir