Kategoriler
Genel

Id2020, koronavirüs?

Bu koronavirüs salgını yüzünden delirdiğimi hissediyorum. Eleştirel bir düşünür olduğumu söyleyeceğime ne inanacağımı bilmiyorum. Belki de en zeki değil … ama haberlerin ve medyanın bunları tasvir etme şekli bana keyifsiz geliyor. Bütün neredeyse ünlü tip gibi ciro ile birlikte fazla bilgi ifşa etmiyor. Kapalı kapılar ardında bir şeyler planlandığına dair sezgisel bir his var. Id2020 kurucu ortakları Microsoft ve Rockefeller vakfı beni daha çok şeylerden bıktırıyor, bu bok nedir ??. Bunlardan herhangi birini, batshit deli olarak karşılaştığınız dünyanın koyunlarına söyleyin. Belki ben ? Ama bu bok bana doğru gelmiyor.

“Id2020, koronavirüs?” için 9 yanıt

Gaziantep merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfanız gerçekten iyi, teraziye tıkladım 24-03-2020 21:34:22

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi yeminle mükemmel, face de paylaştım 24-03-2020 21:34:24

Batman merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 24-03-2020 21:35:46

Gaziantep merkezden ben ali. Selamlar siten harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 28-03-2020 15:58:51

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir