3 erkeğin ölümlerini detaylandıran bir makale okuyordum L makale

Bu adamlar, neden oldukları bir patlama sonucu öldüğü iddia edilen kıyafetleri giyiyorlar. Bu makaleyi inceledikten sonra bir arkadaşım kurbanlardan birinin akrabasını tanıdığını söyledi. Gerçekte olan buydu ve bunu oraya götürmeme ve bu insanları biraz kapatmama yardım etmeye istekli herkesten rica ediyorum!

IDOTisAtFault

LÜTFEN PAYLAŞIN!!!

Perşembe öğleden sonra, kayınbiraderim, Illinois, Utica şehrinin “tek seferlik bir kaza olan ve halk için bir tehdit oluşturmayan bir kaza” olduğunu iddia ettiği yerden öldü – BİR PATLAMA !!!! Utica, Illinois şehri ve Illinois Ulaşım Departmanı, ihmalleri, hassasiyet ve özen göstermemeleri nedeniyle burada kusurlu ve şimdi gerçeği saklıyorlar !! İşte olanlar:

DURUM: – Kayınbiraderim (ve kimliğini paylaşmayacağım iki kişi), Utica, IL’deki Starved Rock Eyalet Parkı’nda balık tutmaya gitti. -6 Mayıs Perşembe günü saat 19.00 sularında, yakaladıkları ve yemek üzere oldukları balıkları göstermek için oğlunu aradı. -Çağrı bittikten dakikalar sonra canı elinden alındı.

Geçen ay, Eski Yol 178 yıkıldı (ÖLÜMÜNÜN TAM YERİ). İşte bir makale:

makale

– Bir polis memuru (ölümden 2 gün sonra), kayınbiraderimin öldüğü gün ve günler sonra da yıkımın planlandığını doğruladı.

Alan neden kapalı değildi? Alan neden halka açıktı? Neden “girmeyin” ibaresi yoktu?

DEVAM EDİYOR: -Utica eyalet polisi, bu ölümün “hiçbir şekilde köprü yıkımıyla ilgili olmadığını” ve “Kara barut” un muhtemelen patlamanın nedeni olduğunu belirtti.

BU BİR YALAN! Son anlarının yerini gösteren Google takibimiz olduğu için bu patlama köprünün yakınında meydana geldi!

Eyalet Parkı’nda neden kara barut olsun ki?

Vücudunda ciddi yırtıklar oldu ve telefonunu vücudunda parçalar bulunduğu noktaya kadar mı parçaladı? Kalpte ve akciğerlerde ciddi hasar, vb. Gerçek bir patlamanın etkileri.

KANIT: -200 metre uzaktaki insanlar güçlü bir titreşim hissetti ve bir SESLE patlama sesi duydu-Ölümden önce bir yangının başladığını doğrulayan bir görüntülü görüşme yapıldı. Bu, eyaletteki polisin “ateşe başlamak için kara barut yaktıkları” iddiasını doğrudan geçersiz kılıyor YANLIŞ! -Köprü yakınlarında olduklarını gösteren bir GPS konumu var ve bu nedenle bu DOĞRUDAN Güzergah 178’in yıkılmasıyla ilgili. -Bir polisin cesetlerin Ormanda bulunduğunu iddia ettiği video kanıtı var. cesetlerin nehir kıyısında bulunduğunu söyleyen çok sayıda rapor. Hikayeler neden hizalı değil? ne saklamaya çalışıyorlar?

ÖLÜM YERİ ARAŞTIRMA ALTINDA DEĞİL !!!!!!!!!! Kesin ölüm yeri artık 2 gün sonra halka açık. Alan temizlenmedi bile! Kıyafetlerinin parçalarını dağılmış, telefon parçalarının dağılmış ve yeni kum tabakasının altına gizlenmiş kanı bulduğumuz için bölgeye sadece daha fazla kum eklediler!

-Şehir neden araştırmıyor? -Adli tıp nerede? – Aynı gün patlamalar planlanmışsa köprü neden kapatılmadı? -Şehir neden araştırmadan patlamanın nedenini hızlıca açıklıyor? – Ceset hala inceleniyor ve şehir, ölümün patlamayla ilgili olmadığını, son konumları köprünün yanında olduğunda açıkladı !! -Polis neden cesetlerin ormanda bulunduğunu söylüyor? -200 metre yarıçapındaki insanlar titreşim hissedip yüksek bir patlama duyduysa, patlama ne kadar büyüktü? – Bomba Ekibi neden arandı? -FBI neden hiçbir şey söylemiyor? – Bomba Ekibi neden hiçbir şey söylemiyor? – Utica eyalet polisi Federal Düzeydeki bir olayın soruşturmasını neden yürütüyor?

ŞİMDİ CEVAPLARA İHTİYACIMIZ VAR! Kanıtımız var!

Bu kaza 3 dul ve 4’ten fazla çocuğu seven babaları olmadan bıraktı. Bunlar büyük adamlar, babalar, arkadaşlar, kardeşler, sevdikleriydi. Bazıları onları “partilerin sevinci” olarak tanımlıyor.

Bunu paylaşmanız gerekiyor, çünkü Illinois Eyaleti gerçeği saklıyor ve onları bu patlamaya bağlayan her türlü kanıtı saklamaya çalışıyorlar !!!

HABERLER: makale

26 Comments

1. Tekirdağ merkezden ben hatice. Selam web siten inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 10-05-2021 06:45:10

2. Şanlıurfa dan kimler var. İdot ta Fault’da patlamayla öldürülen üç adam! . Selamın aleyküm sayfan harbiden çok güzel, teşekkürler , Hasan – 2

3. Edirne merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, sağolun 10-05-2021 19:39:59

4. Gürbüz Reply

Slm sayfan süper ötesi dikkat çekici, sağolun

5. Bu konu : ” İdot ta Fault’da patlamayla öldürülen üç adam! ” çok güzel. Selamlar sayfa yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , emin – 313

6. Siirt merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi valla mükemmel, şukuladım 16-05-2021 04:26:07

7. Bu konu : ” İdot ta Fault’da patlamayla öldürülen üç adam! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki mükemmel, sağolun , – 6

8. Uşak dan kimler var. İdot ta Fault’da patlamayla öldürülen üç adam! . Selam herkese web sitesi inan ki çok güzel, face de paylaştım , Emine – 372

9. Bu konu : ” İdot ta Fault’da patlamayla öldürülen üç adam! ” çok güzel. Mrb sayfanız yeminle dikkatimi çekti, sağolun , Aylin – 330

10. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki çok iyi, face de paylaştım

11. elif yılmaz Reply

İstanbul dan kimler var. İdot ta Fault’da patlamayla öldürülen üç adam! . Selam siteniz inanki dikkatimi çekti, tebrikler , elif yılmaz – 113

12. Gürbüz Reply

Mrb web siten harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

13. Bu konu : ” İdot ta Fault’da patlamayla öldürülen üç adam! ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , – 496

14. Ankara merkezden ben ali. Merhaba siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 03-06-2021 02:07:31

15. Bu konu : ” İdot ta Fault’da patlamayla öldürülen üç adam! ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 382

16. Kırşehir merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 07-06-2021 19:12:06

17. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

18. Sivas merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımınız valla hayran edici, twitter da paylaştım 09-06-2021 20:52:00

19. Gürbüz Reply

Kilis dan kimler var. İdot ta Fault’da patlamayla öldürülen üç adam! . Selamlar sayfan cidden dikkatimi çekti, tebrikler , Gürbüz – 67

20. Ankara dan kimler var. İdot ta Fault’da patlamayla öldürülen üç adam! . Selamlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 399

21. Kayseri dan kimler var. İdot ta Fault’da patlamayla öldürülen üç adam! . Mrb paylaşımınız harbiden çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 200

22. Sivas merkezden ben emin. Selam web sitesi inanılmaz hayran edici, saolun 06-07-2021 14:56:04

23. Denizli merkezden ben ali. Merhabalar siten inan ki hayran bıraktı, tebrikler 08-07-2021 21:40:39

24. Antalya merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-07-2021 10:13:12

25. Gaziantep dan kimler var. İdot ta Fault’da patlamayla öldürülen üç adam! . Mrb web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 179

26. Bu konu : ” İdot ta Fault’da patlamayla öldürülen üç adam! ” çok güzel. Mrb sayfan cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 408

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link