İfade özgürlüğü nerede? Başkan neden fikrini söyleyemiyor? … Ya Beyaz Saray’a hücum etmek gerçek bir meseleyse? Amerika’yı desteklemeyen insanları evden çıkarma hakkımız var !? Amerika daha ne kadar var? … AYRICA Amerika’yı desteklemek için neden beyaz ve ırkçı olmak zorundasın? Standing Rock, ND’den bir Kızılderiliyim

Author

30 Comments

1. Bu konu : ” İfade özgürlüğü ve milis kurma hakkı ” çok güzel. Selam siten valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 117

2. elif yılmaz Reply

Kırklareli dan kimler var. İfade özgürlüğü ve milis kurma hakkı . merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 438

3. Antalya dan kimler var. İfade özgürlüğü ve milis kurma hakkı . selam arkadaşlar paylaşımın cidden hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 455

4. Bu konu : ” İfade özgürlüğü ve milis kurma hakkı ” çok güzel. Mrb sayfa yeminle çok iyi, sağolun , – 50

5. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki hayran edici, teşekkürler

6. Selam herkese web siteniz gerçekten mükemmel, tebrikler

7. Bu konu : ” İfade özgürlüğü ve milis kurma hakkı ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 155

8. Bu konu : ” İfade özgürlüğü ve milis kurma hakkı ” çok güzel. Merhaba herkese web siten süper ötesi çok güzel, şukuladım , Aylin – 279

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İfade özgürlüğü ve milis kurma hakkı ” çok güzel. Merhabalar siteniz inan ki hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 254

10. Elazığ merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 17-01-2021 04:15:58

11. Van merkezden ben memo. Merhabalar sayfan inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 17-01-2021 23:49:07

12. Bu konu : ” İfade özgürlüğü ve milis kurma hakkı ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , emin – 223

13. Bu konu : ” İfade özgürlüğü ve milis kurma hakkı ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Aylin – 477

14. Gaziantep dan kimler var. İfade özgürlüğü ve milis kurma hakkı . selam arkadaşlar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 496

15. Batman dan kimler var. İfade özgürlüğü ve milis kurma hakkı . selam arkadaşlar paylaşım harbiden iyi, face de paylaştım , banu – 167

16. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

17. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Bu konu : ” İfade özgürlüğü ve milis kurma hakkı ” çok güzel. Merhaba sayfan valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , gaye – 94

19. Artvin merkezden ben memo. Merhaba herkese siten vallaha güzel, sağolun 25-02-2021 18:55:02

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İfade özgürlüğü ve milis kurma hakkı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 404

21. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 11-03-2021 13:20:15

22. Kocaeli merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın harbiden mükemmel, teşekkürler 14-03-2021 02:56:55

23. Bu konu : ” İfade özgürlüğü ve milis kurma hakkı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, saolun , banu – 53

24. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar sayfan vallaha çok iyi, teşekkürler

25. Kilis merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfa yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-03-2021 03:43:42

26. Kütahya merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz harbiden dikkat çekici, şukuladım 27-03-2021 16:49:42

27. Edirne dan kimler var. İfade özgürlüğü ve milis kurma hakkı . selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 225

28. İzmir dan kimler var. İfade özgürlüğü ve milis kurma hakkı . Merhaba herkese paylaşım cidden iyi, şukuladım , emin – 268

29. Osmaniye dan kimler var. İfade özgürlüğü ve milis kurma hakkı . Selam paylaşım cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 161

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link