60 yaşın altındaki herkesin covid nedeniyle çok küçük bir ciddi hastalık şansı vardır. Alman Sağlık Bakanına göre zaten gelecek yıl ölecek en zayıf yaşlıları korumak için neden deneysel bir tedavi (covid shot bir aşı değil) yaptırmamız gerekiyor?

Author

15 Comments

1. Mrb web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Bu konu : ” İhtiyacı olan birine yardım etmek için herkes böbrek bağışlamalı mı? Değilse, büyükanneni korumak için neden bir aşı yaptırayım? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın valla çok güzel, face de paylaştım , – 418

3. elif yılmaz Reply

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-03-2021 00:10:50

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İhtiyacı olan birine yardım etmek için herkes böbrek bağışlamalı mı? Değilse, büyükanneni korumak için neden bir aşı yaptırayım? ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 151

5. Kırıkkale dan kimler var. İhtiyacı olan birine yardım etmek için herkes böbrek bağışlamalı mı? Değilse, büyükanneni korumak için neden bir aşı yaptırayım? . Merhaba web siten süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 305

6. Tunceli merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki çok güzel, saolun 13-03-2021 05:30:29

7. Aksaray dan kimler var. İhtiyacı olan birine yardım etmek için herkes böbrek bağışlamalı mı? Değilse, büyükanneni korumak için neden bir aşı yaptırayım? . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 424

8. Bu konu : ” İhtiyacı olan birine yardım etmek için herkes böbrek bağışlamalı mı? Değilse, büyükanneni korumak için neden bir aşı yaptırayım? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi cidden hayran edici, saolun , Hasan – 341

9. Kırşehir merkezden ben Hasan. Slm paylaşım valla çok güzel, teşekkürler 18-03-2021 17:47:01

10. Bitlis dan kimler var. İhtiyacı olan birine yardım etmek için herkes böbrek bağışlamalı mı? Değilse, büyükanneni korumak için neden bir aşı yaptırayım? . Slm web siten vallaha billaha çok güzel, saolun , – 263

11. Bu konu : ” İhtiyacı olan birine yardım etmek için herkes böbrek bağışlamalı mı? Değilse, büyükanneni korumak için neden bir aşı yaptırayım? ” çok güzel. Selamlar web siten cidden hayran edici, şukuladım , ziya – 457

12. Hatay dan kimler var. İhtiyacı olan birine yardım etmek için herkes böbrek bağışlamalı mı? Değilse, büyükanneni korumak için neden bir aşı yaptırayım? . Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki mükemmel, şukuladım , ali – 139

13. Kars merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız valla güzel, face de paylaştım 03-04-2021 17:35:10

14. Mardin merkezden ben emin. Slm web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım 16-04-2021 10:01:28

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link