Yani bu bağlantı henüz yapılmadı [to my knowledge.]

1. Dördüncü sanayi devrimi – Biyoloji ile sorunsuz bir şekilde veri arabirimi
  2. ‘Hastalığın’ bir kapak hikayesi olduğu enjeksiyonlar

Verilerin biyolojiyle arayüz oluşturması için, seçkinlerin vücuda buna izin veren bir tür sistem sokması gerekecekti. WEF 2030’larında ana hatlarını belirlediklerinden, bunun yapmak istedikleri bir şey olduğunu biliyoruz. Bu onların tüm ‘dördüncü sanayi devrimi’ saçmalıkları. Böyle bir şey bir gecede olmayacak – Ölüm sayısı ve geri tepme bu dünyanın dışında olurdu. İnsanlar yakalayacaktı. Peki ne yapıyorlar? Takviyeler ile enjeksiyonları zorlayın. Bu enjeksiyonlar hayali bir hastalığı önlemek için değil, planlarının zeminini hazırlamak için – Verilerin biyolojiyle arayüz oluşturması için. İlk enjeksiyonlar, geri kalanının temelidir ve buna katlanmayacak olanları ayıklayacaktır. Gittikçe daha fazla insan destekleyici atışlar yapıp daha fazla insan öldükçe, seçkinler, vücutları çılgın bilim adamlarının deneylerine ölmeyen bir grup insanla sonuçlanır – bir taşla iki kuş vurmak. Dünya nüfusunun azalması ve onların teknolojisine ev sahipliği yapan bir köle sınıfının yaratılması.

…xeuq tarafından gönderildi
[comments]

Author

38 Comments

1. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim güzel, teşekkürler

2. Adana dan kimler var. İki noktayı birleştirme . Selamlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 383

3. Kırşehir merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-08-2021 13:14:35

4. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki hoşuma gitti, face de paylaştım

5. Tekirdağ merkezden ben Emine. Slm siteniz valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2021 13:33:54

6. Bu konu : ” İki noktayı birleştirme ” çok güzel. Selam siteniz vallaha iyi, facebookta paylaştım , hatice – 190

7. Bu konu : ” İki noktayı birleştirme ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 408

8. Gaziantep merkezden ben ali. Selamlar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 06-08-2021 13:53:52

9. Kastamonu merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2021 13:58:49

10. Sinop merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 06-08-2021 14:00:48

11. Muğla merkezden ben . Selamlar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 06-08-2021 14:02:13

12. Yalova merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 06-08-2021 14:06:49

13. Bu konu : ” İki noktayı birleştirme ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten iyi, teşekkürler , emin – 308

14. Bu konu : ” İki noktayı birleştirme ” çok güzel. Mrb paylaşımınız valla mükemmel, saolun , Emine – 43

15. Burdur merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden mükemmel, sağolun 06-08-2021 14:27:59

16. Bu konu : ” İki noktayı birleştirme ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 479

17. Gürbüz Reply

Hatay dan kimler var. İki noktayı birleştirme . Selam sayfanız inanki iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 461

18. elif yılmaz Reply

Kars dan kimler var. İki noktayı birleştirme . Selam paylaşımın cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 18

19. Gürbüz Reply

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 06-08-2021 14:38:00

20. Karaman dan kimler var. İki noktayı birleştirme . selam arkadaşlar web siten yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 498

21. Çankırı merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan valla hayran bıraktı, şukuladım 06-08-2021 14:48:32

22. Karabük dan kimler var. İki noktayı birleştirme . Selam herkese paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 216

23. Bu konu : ” İki noktayı birleştirme ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 94

24. Bu konu : ” İki noktayı birleştirme ” çok güzel. Merhabalar web siten süper ötesi dikkat çekici, saolun , Aylin – 120

25. Bu konu : ” İki noktayı birleştirme ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla güzel, twitter da paylaştım , ziya – 31

26. Adana dan kimler var. İki noktayı birleştirme . Mrb bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 316

27. Bu konu : ” İki noktayı birleştirme ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok iyi, şukuladım , hatice – 129

28. Erzincan merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 13-08-2021 16:31:57

29. Niğde dan kimler var. İki noktayı birleştirme . selamun aleyküm sayfa gerçekten iyi, sağolun , – 452

30. Sivas merkezden ben gaye. Slm paylaşımınız valla hoşuma gitti, face de paylaştım 22-08-2021 09:56:29

31. Mrb web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

32. Burdur dan kimler var. İki noktayı birleştirme . merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , memo – 207

33. Isparta dan kimler var. İki noktayı birleştirme . Selam bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 427

34. Selam herkese siteniz inanılmaz güzel, facebookta paylaştım

35. Kırıkkale merkezden ben hatice. Selam bu web sitesi yeminle çok güzel, sağolun 10-09-2021 21:38:52

36. Niğde merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 26-09-2021 13:25:03

Write A Comment