İstemediğin sürece yapmamalısın. Bunların herkese dayatılabileceği fikri suçtur. Zaten çocuklarım oldu. 30’larımda sağlıklı bir koşucuyum ve ikinci atışım beni bir günün çoğunda bayılttı … tıpkı ateşli bir yatakta oturup çocuklarla çizgi film izlemek gibi. Çekim için bir maliyet / fayda olduğunu anlıyorum. Benim durumumda, sık sık temas halinde olduğum yaşlı insanlarla bir aşı olmamın mantıklı olduğunu düşündüm. Çekim yapmayı seçtim, ama bu … bir seçimdi. Çekim yapmak istiyorsan, senin için iyi, ama atış yapmak istemiyorsan, seninkini alamaman için sorun olmayan en az bir kişi var. Sen yapıyorsun.

26 Comments

1. Balıkesir merkezden ben emin. Merhaba paylaşımınız inanılmaz iyi, sağolun 10-05-2021 14:12:24

2. Ağrı dan kimler var. İkinci COVID çekimimi (Moderna) aldım ve … . selamun aleyküm sayfan yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 336

3. Bu konu : ” İkinci COVID çekimimi (Moderna) aldım ve … ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 19

4. elif yılmaz Reply

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web sitesi inanki hayran bıraktı, saolun 11-05-2021 02:25:04

5. Bu konu : ” İkinci COVID çekimimi (Moderna) aldım ve … ” çok güzel. Selam web siteniz inan ki iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 86

6. Selam herkese siten süper ötesi hayran edici, sağolun

7. Merhaba herkese web siten vallaha billaha hayran edici, şukuladım

8. Bu konu : ” İkinci COVID çekimimi (Moderna) aldım ve … ” çok güzel. Mrb paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 119

9. Bu konu : ” İkinci COVID çekimimi (Moderna) aldım ve … ” çok güzel. Selam herkese siten inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 357

10. Van merkezden ben doruk. Merhaba web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 19-05-2021 18:28:01

11. Bu konu : ” İkinci COVID çekimimi (Moderna) aldım ve … ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 253

12. Bu konu : ” İkinci COVID çekimimi (Moderna) aldım ve … ” çok güzel. Mrb paylaşım inanki hayran bıraktı, şukuladım , banu – 130

13. Selam herkese sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler

14. Trabzon dan kimler var. İkinci COVID çekimimi (Moderna) aldım ve … . Selamın aleyküm web siten harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 237

15. Şırnak merkezden ben emin. Mrb sayfan inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 17-06-2021 17:30:17

16. elif yılmaz Reply

Artvin merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siten vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 23-06-2021 02:19:44

17. Mardin dan kimler var. İkinci COVID çekimimi (Moderna) aldım ve … . Merhaba paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 418

18. Mardin dan kimler var. İkinci COVID çekimimi (Moderna) aldım ve … . selam arkadaşlar siten cidden hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 391

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İkinci COVID çekimimi (Moderna) aldım ve … ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 4

20. Tokat merkezden ben . Merhaba herkese siteniz cidden çok güzel, şukuladım 15-07-2021 10:12:34

21. Kütahya dan kimler var. İkinci COVID çekimimi (Moderna) aldım ve … . Selam herkese web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 52

22. Bu konu : ” İkinci COVID çekimimi (Moderna) aldım ve … ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, saolun , ali – 157

23. Adıyaman merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 01-08-2021 01:03:41

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link