Kategoriler
Genel

İkinci dalga ve hala epstein hakkında konuşuyorsun

Yakında belki aşılanacak, evde tutulacak, orta sınıf yeni fakir olacak. Birçok insan açlıktan ölüyor, gıda fiyatları artıyor, orta sınıf yararlı insanlar fakirleri ve bazı tembel insanları canlı tutmaya çalışıyor. Çocukları ve tüm bu epstein şeylerini önemsiyorum ama atm ile savaşmak için daha ciddi bir sorunumuz var. Tek umudum, işe yaramaz aşıyı alacağınız zaman, gov’un size herhangi bir koronaya karşı bağışık olduğunuzu söyleyeceği anlamına geliyor. Zaten bu virüs ölümcül değil. Ancak bu aptalların garantisi, kitlelerin kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak ve medyayı insanları korkutmaktan vazgeçirmek için yeterli olabilir, böylece işe geri dönebiliriz. Değilse, tüm batı saçmalıklarından uzak bir doktor olmak için yeni zelanda / rusya’ya uçuyorum.

“İkinci dalga ve hala epstein hakkında konuşuyorsun” için 7 yanıt

Kars merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler 31-07-2020 10:29:03

Hakkari merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşım yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 31-07-2020 10:30:28

Ordu merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımın cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 08-08-2020 13:46:29

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir