Her şey Denver Duvar Resimleri’ne daha yakından bakarken başladı, bir barış güvercinini öldürmek için, BARIŞIN TEK VE TEK GÜMÜŞÜ, her şeyden önce bir tane var olmalı. Yani KİM OLDUĞUNU BİLİYORLAR ve ona pek iyi davranmıyorlar gibi görünüyor.

Burada kimsenin bahsetmediği somut gerçeklere ve siz onunla tanışmadan önce GERÇEK İsa’nın nasıl kurban edilebileceğine bakacağım.

Buradan başlayalım……. Mathew 24:37-39. Sıkı durun!!!!

37 Fakat Nuh’un günleri nasılsa, İnsanoğlunun gelişi de öyle olacaktır.

38 Çünkü tufandan önceki günlerde Nuh’un gemiye bindiği güne kadar yiyip içiyor, evleniyor ve evleniyorlardı.

39 Ve tufan gelip hepsini alıp götürünceye kadar bilmiyordu; İnsanoğlu’nun gelişi de öyle olacaktır.

B/c, gerçek olana ne olduğunu örtbas etmek istiyorlar.

Denver Duvar Resimleri, bir barış güvercinini öldürmek için her şeyden önce bir tane olmalı. Kim olursa olsun hoş değiller.

Kendinizi hazırlayın.

“Nuh’un zamanları gibi, ikinci gelişinde de öyle olacak”. Tıpkı Nuh gibi, kurtarılmak isteyen ya da tanıyan ya da takdir eden bir grup insanı zar zor bir araya getirebilecekti. Toplum bir düzeyde ve iki düzeyde – inanmak zor.

Hayranları olmayacak — onunla alay eden ve onunla kitlesel düzeyde alay eden insanlar olurdu, hatta bu sefer ailesi bile, muhtemelen 5. elementte ve Jüpiter filminde tasvir edilen bir kadındır.(Horus, Jüpiter, İsa) Davinci kodu. BU NEDENLE SÖZ KONUSU, SÖYLEYECEK ŞEYLERİ OLAN SAHTE BİRİNİ getirmek istiyorlar!!! yalanın farkına varın!!!! Tıpkı Nuh’un zamanları gibi!! Ailenizi zar zor bir iyilik yapmaya ya da inanmaya ikna edebilirsiniz. NOAH TEKNESİNDE GÖRÜNEN insanları düşünün, ikinci gelişte de aynısı olacak. Hepiniz oraya çıkmak bile istemezsiniz!!!!! Artı, milyarda bir kişi, geri kalanı mantıklı insanlar ve onları suçlayabilir misin??

İsa’yı kötüye kullanan sistem tarafından desteklenen hiç kimse, ilk etapta İSA OLMAYACAKTIR. Sadece Nuh’un zamanları!!!

İsrail hakkında söyleyecek güzel şeyleri varsa, o bir sahte!!! Sana bu kadarını söyleyebilirim! Satürn gitti birçoğunu ele geçirdi ve çoğu İblislere Ev Sahipliği Yapıyor!!! Neyse ne.

Gerisi Atlantis’in düşüşünden, tuhaf deneyler yapmaktan, sebepsiz yere savaşmaktan, masumlara işkence etmekten, kitlesel açgözlülük ve bencillikten, klik zihniyetinden vb. bahsediyor. Neredeyse bir çift görmek gibi.

İnsanlar sahte olanlara inanacak ve gerçek olanı görmezden gelecekler. Sonuçta herkes Nuh olmak istiyor, kimse Tanrı çağırdığında ortaya çıkmak istemiyor. Pek çoğu, Papa gibi gerçek bir işe yaramayan gerçeğin ardından hak kazanan kahraman olmak istiyor !!! Aslında o, Allah’a ibadet etmez.

Özellikle, Katolik Kilisesi, insanlar onun kim olduğunu öğrenmeden önce GERÇEK İsa’yı kurban etme olasılığı yüksektir. Size sahte iblisler tarafından değil, iyi ET’ler tarafından anlatılacak, ama bu şekilde öğrenmeniz çok üzücü.

Bu sefer Katolik Kilisesi!

Satürn/Şeytan’ın alevler içinde yandığını görmek istiyorsanız, Jüpiter o kadar da kötü bir film değil. 🙂 lol Tüm bu sürüngenler ve griler tarafından size nasıl davranıldığını görmek istiyorsanız, gidin filmi izleyin.

57 Comments

1. Aydın merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-07-2021 20:34:02

2. merhaba arkadaşlar paylaşım valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Antalya dan kimler var. İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek . Merhaba web sitesi harbiden iyi, face de paylaştım , doruk – 229

4. Bursa merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 06-07-2021 20:43:14

5. Sakarya dan kimler var. İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek . Slm paylaşımın yeminle güzel, teşekkürler , ali – 97

6. Bu konu : ” İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 236

7. Giresun dan kimler var. İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek . Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 366

8. Bilecik merkezden ben ali. Mrb sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 06-07-2021 20:55:25

9. Bu konu : ” İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inan ki iyi, face de paylaştım , doruk – 294

10. Çanakkale dan kimler var. İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek . Merhaba herkese paylaşımınız yeminle mükemmel, tebrikler , gaye – 217

11. Bu konu : ” İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek ” çok güzel. Slm sayfanız valla çok güzel, şukuladım , Aylin – 74

12. Bu konu : ” İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 399

13. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hayran edici, face de paylaştım

14. Bu konu : ” İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek ” çok güzel. Merhabalar web siten inan ki hayran edici, şukuladım , – 242

15. Manisa merkezden ben hatice. Selam paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 06-07-2021 21:16:25

16. Bu konu : ” İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek ” çok güzel. selamun aleyküm siten süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 401

17. Ordu merkezden ben . merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, saolun 06-07-2021 21:23:25

18. Merhabalar sayfanız vallaha billaha güzel, şukuladım

19. Kocaeli dan kimler var. İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek . selamun aleyküm sayfan vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , emin – 282

20. Bu konu : ” İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek ” çok güzel. Mrb web siten harbiden hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 181

21. Balıkesir merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siten cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-07-2021 21:30:33

22. Aksaray dan kimler var. İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek . selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 231

23. elif yılmaz Reply

Kars dan kimler var. İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek . Selam web siten süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 189

24. Bolu dan kimler var. İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek . Selam web sitesi yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , Hasan – 321

25. Bu konu : ” İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , Hasan – 10

26. Muş dan kimler var. İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 233

27. Bu konu : ” İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek ” çok güzel. Merhaba paylaşımın valla çok güzel, teşekkürler , banu – 468

28. Bursa merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle dikkat çekici, saolun 09-07-2021 04:28:52

29. Selam herkese sayfan cidden hayran edici, teşekkürler

30. Hatay merkezden ben ali. Slm web sitesi valla dikkat çekici, tebrikler 12-07-2021 21:52:24

31. Kayseri dan kimler var. İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek . Slm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Emine – 43

32. Tunceli dan kimler var. İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek . selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 38

33. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım

34. Malatya dan kimler var. İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek . Selamın aleyküm web siteniz yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 165

35. Bu konu : ” İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 51

36. elif yılmaz Reply

Sivas dan kimler var. İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek . Selam herkese bu web sitesi yeminle iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 461

37. Bu konu : ” İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 458

38. Bu konu : ” İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek ” çok güzel. Mrb paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 281

39. Bu konu : ” İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 227

40. Bu konu : ” İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek ” çok güzel. Slm paylaşımın inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 294

41. Muğla merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 06-08-2021 02:27:22

42. Düzce merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz harbiden hayran edici, şukuladım 06-08-2021 05:06:38

43. Bu konu : ” İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek ” çok güzel. selam arkadaşlar siten ciddiyim çok güzel, teşekkürler , emin – 221

44. Samsun merkezden ben Hasan. Slm paylaşımınız inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 22-08-2021 16:40:23

45. Balıkesir merkezden ben banu. Merhaba herkese web sitesi vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 22-08-2021 23:42:26

46. Hatay merkezden ben emin. Selam herkese web sitesi süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 25-08-2021 04:45:52

47. Uşak merkezden ben ziya. Selam paylaşımınız süper ötesi güzel, teşekkürler 26-08-2021 07:06:16

48. Bu konu : ” İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 57

49. Gürbüz Reply

İzmir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 29-08-2021 04:00:57

50. Bu konu : ” İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek ” çok güzel. Merhabalar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , emin – 82

51. Tekirdağ dan kimler var. İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek . Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha iyi, sağolun , memo – 326

52. İstanbul dan kimler var. İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek . Selam herkese sayfa vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , hatice – 468

53. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım

54. Bu konu : ” İkinci Geliş Hakkındaki Gerçek ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 29

Write A Comment