Kategoriler
Genel

İkinci gün yalnız şehrimde protesto gösterisi. Karışık tepkiler alıyorum ama genel duygu İNSAN KABUL EDİYOR BİR ŞEY DOĞRU DEĞİL!

Bugün en yoğun şehir içi kavşakta 5 saat protesto yaptım. Benim şehrim Kanada’nın Toronto’nun yaklaşık 2 saat doğusunda bulunan orta büyüklükte bir şehirdir (60k pop).

Dün burada protesto edildim ve iş parçacığının sağlam bir oyu vardı. Bu kilitlenmeye ve hikayeyi yaymak için kullanılan çaput bilime karşı bugün solo protesto gösterme deneyimimi aktarmak için buradayım.

Köşede duruyorum ve arabalarındaki insanlara işaretimi gösteriyorum. İnsanlar yürüdüklerinde onlar için işaretimi gösteriyorum. İnsanlar video çekiyorsa veya bir fotoğraf çekmeye çalışıyorlarsa, işaretimi sabit tutuyorum ve onlara yönelttim. Kimsenin hareketlerini veya bunun gibi bir şeyi engellemiyorum. Görüşlerime yaklaşan ve ilgimi dile getiren insanlarla meşgul olurum.

Her yaştan en az 12 kişi veya grupla uzun tartışmalar yaptım. Onları bir fotoğraf çekmeye ya da Londra’daki “Dr Andrew Kaufman” a bağlanan qr kodumu zayıf bilimi parçalayarak parçalamaya teşvik ediyorum. Bilgi aç bir manyak olduğumu düşünürsek sohbet ederken başvurabileceğim tonlarca şeyim var. Meraklı olanların çelişkilerini ve bariz ikiyüzlülüğünü belirtiyorum (işaretim bu sorunu ele almak için tasarlandı). Dünyanın dört bir yanına nasıl bir balon sokmaya çalıştıklarını, reklam meditasyonunu, yoga, soğuk duşları aktif olarak görmezden geldiklerinden bahsediyorum. İşletme sahiplerinin kendi çalışma özgürlüğü seviyelerini korumak için nasıl kendi güvenlik politikalarını oluşturmalarına izin verilmediğini, ancak normal insanlar tarafından işletilen şirketlerin çalışmalarına izin verildiğinden bahsediyorum. Kim kimyasal / biyolojik silahlandırılmış bir ortamda etkili bir şekilde çalışmak için özel eğitim aldıklarını söyledi? Bu yerlerin önemli olduğunu düşünen insanlar kimdi? Neyin önemli olduğunu biliyor musun? Benim özgürlüğüm.

İmzamı gören yüzlerce otomobilden ve kesinlikle süren binlerce arabadan, hislerimin yaklaşık yüzde 75’i sadece açık bir yanıt olmadan görünüyor / kabul ediliyor. Yüzde 20’den fazlası başını sallar, fotoğraf çeker, konuşmayı bırakır, açık bir ilgisi veya olumlu yanıtı vardır. Son yüzde 5 negatif. Yardım etmediğimi söyleyen insanlar. “Dr Kaufman sadece bir görüşe sahip bir adamdır” diyen insanlar. Bu kadar. Yüzde 5 negatif.

Birisinin bana radyo istasyonunun nerede olduğunu göstermesini sağladım, böylece sabah 9’da çalışmaya çalışabilirim ve benimle röportaj yapma şansının son derece yüksek olduğunu söyledi. Yarın bana protesto etmek için katılabileceğini söyledi.

Bu konuyla ilgili bir fikri olan HERHANGİ protesto etmeye çağırıyorum. Bir işaret yapın ve insanlara başka bir görüş olduğunu gösterin. Yanıtlardan bağımsız olarak, çit üzerindeki insanlara sahip olduklarını, gördükleri şeylerin mantıklı olmadığını kabul ediyorsunuz. Bunu yalnız yapıyorum !!! Mesajın etkinliğini artıran 1 veya iki arkadaşınız bile varsa. Bok. 6 ayaklı şey aslında bizim lehimize çalışabilir, çünkü 1000 kişilik bir protesto ayrı ayrı 6 ‘olsaydı, blokları ve blokları yayardı, yoldan geçenler için büyük bir izlenim verdi.

ÇIKIN VE KORUYUN. ZAMAN ÇALIŞIYORUZ.

“İkinci gün yalnız şehrimde protesto gösterisi. Karışık tepkiler alıyorum ama genel duygu İNSAN KABUL EDİYOR BİR ŞEY DOĞRU DEĞİL!” için 48 yanıt

Gümüşhane merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-05-2020 00:51:28

Hakkari merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, saolun 02-05-2020 02:12:06

Denizli merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 02-05-2020 02:34:05

Elazığ merkezden ben banu. Selam herkese paylaşım vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 09-05-2020 11:35:43

Uşak merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 10-05-2020 13:55:42

Giresun merkezden ben Gürbüz. Slm sayfa vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 10-05-2020 14:07:25

Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Slm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, saolun 11-05-2020 13:54:49

İzmir merkezden ben Aylin. Selam herkese siteniz valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 13-05-2020 08:00:00

Erzincan merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımın inanki hayran edici, şukuladım 14-05-2020 08:17:06

Bitlis merkezden ben gaye. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-05-2020 09:46:08

Tekirdağ merkezden ben gaye. Slm siteniz cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 14-05-2020 09:46:37

Kocaeli merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 09:46:42

Giresun merkezden ben Emine. Mrb paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 14-05-2020 09:46:48

Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 14-05-2020 09:46:54

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 09:47:06

Yozgat merkezden ben ali. Merhabalar sayfan inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 14-05-2020 09:47:11

Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 22-05-2020 02:20:01

Manisa merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 30-05-2020 00:01:46

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz valla dikkat çekici, şukuladım 07-06-2020 08:35:33

Burdur merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-06-2020 18:09:04

Bilecik merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfa cidden güzel, facebookta paylaştım 02-07-2020 01:41:26

Bayburt merkezden ben ziya. Merhaba web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 02-07-2020 17:24:49

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir