Enerji, gerçekliği yöneten bir şekilde rezonansa girer. Bilinç, maddenin ulaşamayacağı maddi olmayan kavramların kilidini açabilen algının en yüksek enerji biçimidir. İnanç güçlüdür ve etkileri yararlı, zararlı veya her ikisi de olabilir. Bu ruh aracılığıyla insanlık sonuçları tezahür ettirme yeteneğine sahiptir.

Negatif kuvvetler hem harici hem de dahili olarak bölünür. Kurban tarafından feda edilen enerjiden yararlanmak için kasıtlı olarak bir ikiyüzlülük durumu teşvik edilir. Bilişsel uyumsuzluk, bilinçaltında bireyin inancını kırar. Enerji ne yaratılır ne de yok edilir, basitçe yeniden tahsis edilir. Nüfusun algısını çerçevelemek, kaderi tezahür ettirmeye çalışanların amacıdır.

Esasen, bu çerçeve bu ekrandır. Bu, nüfusun algısını çerçeveleyen araçtır. Kolektif inanç yoluyla bu gerçeklik sunulanlar tarafından dikte edilir. Bunun dövülebilir doğası, açıkça ayrıcalıklılar tarafından, çoğunluğun zararına olarak kötüye kullanılıyor.

Unutmayın, sizin rızanız olmadan hiçbir şey özünüzü değiştiremez.

İşlerin mevcut durumu göz önüne alındığında, birçoğu bir umutsuzluk modeline düşüyor. İçinde yuvarlanan herkesin, tüm bu olumsuzlukların geçici bir durumla sınırlı olduğunu hatırlamasına hizmet edilecektir. Malzeme tabi olabilir ama ruh özgür doğar. Ölümün gücü bir yanılsamadan başka bir şey değildir.

Gideceğiniz yolu eninde sonunda siz seçeceksiniz.

14 Comments

1. Gümüşhane dan kimler var. İkiyüzlülük, tersine çevrilmiş bilincin tezahürüdür . selamun aleyküm paylaşımın harbiden hayran edici, teşekkürler , ali – 373

2. Kilis dan kimler var. İkiyüzlülük, tersine çevrilmiş bilincin tezahürüdür . Selamlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 327

3. İstanbul merkezden ben hatice. Slm paylaşımınız inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 23-08-2021 09:52:57

4. Ankara dan kimler var. İkiyüzlülük, tersine çevrilmiş bilincin tezahürüdür . Merhabalar sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 196

5. Sivas dan kimler var. İkiyüzlülük, tersine çevrilmiş bilincin tezahürüdür . Selam bu web sitesi ciddiyim iyi, şukuladım , doruk – 406

6. Çankırı merkezden ben emin. Slm web siten süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 28-08-2021 13:29:40

7. Bu konu : ” İkiyüzlülük, tersine çevrilmiş bilincin tezahürüdür ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa ciddiyim çok güzel, sağolun , gaye – 363

8. Bu konu : ” İkiyüzlülük, tersine çevrilmiş bilincin tezahürüdür ” çok güzel. Slm paylaşımınız gerçekten çok iyi, teşekkürler , gaye – 396

9. Çanakkale dan kimler var. İkiyüzlülük, tersine çevrilmiş bilincin tezahürüdür . Mrb paylaşım gerçekten hayran edici, şukuladım , ali – 419

10. Sakarya dan kimler var. İkiyüzlülük, tersine çevrilmiş bilincin tezahürüdür . Merhabalar sayfan cidden hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 285

11. Nevşehir merkezden ben memo. Selam herkese siteniz valla iyi, facebookta paylaştım 14-09-2021 01:59:42

12. Kırıkkale dan kimler var. İkiyüzlülük, tersine çevrilmiş bilincin tezahürüdür . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 281

13. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz inan ki dikkat çekici, sağolun

Write A Comment