Son zamanlarda “İklim Değişikliği” ile ilgili çok sayıda yazı var.

Terimin kendisi “steril”dir ve buna neyin sebep olduğunu ima etmez veya açıklamaz.

Bu şekilde, Chemtrails (Techno Speak’te “Jeoengineering”) gerektiği gibi göz ardı edilir.

Gözü olan herkes Mavi’de bir şeyler görebilir, içtenlikle kapalıdır.

…EnjoyTheRazorII tarafından gönderildi
[comments]

34 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “İklim değişikliği” ” çok güzel. Merhabalar web sitesi süper ötesi çok güzel, sağolun , elif yılmaz – 486

2. Erzurum dan kimler var. “İklim değişikliği” . Mrb web sitesi vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 168

3. Gürbüz Reply

Merhabalar web siteniz cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

4. Bolu dan kimler var. “İklim değişikliği” . Merhaba herkese sayfa valla çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 64

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “İklim değişikliği” ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 187

6. Selam sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

7. Bu konu : ” “İklim değişikliği” ” çok güzel. Slm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , emin – 418

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “İklim değişikliği” ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 218

9. Balıkesir merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 06-07-2021 13:13:51

10. Aydın merkezden ben hatice. Slm web siteniz ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-07-2021 13:14:34

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “İklim değişikliği” ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 272

12. Merhaba herkese siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

13. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Tokat dan kimler var. “İklim değişikliği” . selamun aleyküm web siteniz cidden iyi, şukuladım , hatice – 436

15. Bayburt dan kimler var. “İklim değişikliği” . selamun aleyküm sayfanız inanki hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 66

16. Merhabalar web siten inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

17. selamun aleyküm web siten yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım

19. Şırnak dan kimler var. “İklim değişikliği” . Selam herkese paylaşım ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 453

20. Şırnak dan kimler var. “İklim değişikliği” . selamun aleyküm web sitesi cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 96

21. Selam herkese siteniz harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Bu konu : ” “İklim değişikliği” ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 345

23. Şırnak dan kimler var. “İklim değişikliği” . Slm web siteniz valla hayran edici, tebrikler , mehmet – 440

24. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 29-07-2021 13:55:03

25. İstanbul dan kimler var. “İklim değişikliği” . Merhabalar paylaşım vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , emin – 421

26. Eskişehir dan kimler var. “İklim değişikliği” . selamun aleyküm web siten inanki güzel, twitter da paylaştım , doruk – 446

27. Bu konu : ” “İklim değişikliği” ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , Emine – 270

28. selam arkadaşlar web siteniz valla güzel, şukuladım

29. Bayburt dan kimler var. “İklim değişikliği” . Slm sayfan harbiden çok iyi, tebrikler , ahmet – 409

30. Bursa merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun 31-08-2021 19:38:44

31. Karabük dan kimler var. “İklim değişikliği” . Merhaba herkese web siten ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , – 181

32. Bu konu : ” “İklim değişikliği” ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanki hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 454

33. Mrb sayfa inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment