İklim değişikliğini inkar etmekten en çok kim yararlanır?

İklim değişikliğini ele almak kimlere yarar? İklim değişikliğini ele almak kime zarar veriyor?

İklim değişikliği gerçek olmasa bile, tamamen yenilenebilir enerjiye geçmek neden kötü olsun ki? Kim buna neden dirensin ki? ABD’nin teknolojinin ilerlemesi söz konusu olduğunda en azından diğer uluslara ayak uydurmasını istemiyor muyuz?

Enerji sektörü çalışanlarımızın bilgi ve uzmanlıklarını yeşil teknoloji ile güncellemelerini neden istemeyelim? Kömür gibi ölmekte olan bir endüstriden gelişen yeni teknoloji tabanlı bir endüstriye geçmek onlara gerçekten fayda sağlamaz mı? Bu iyi mi olur, kötü mü?

İklim değişikliğini inkar etme konusundaki argümanın, derebeyleriniz için para harcamaktan başka ne olduğunu gerçekten merak ediyorum ….

Author

27 Comments

1. Erzincan dan kimler var. İklim değişikliğini inkar etmek kurumsal beyin yıkamadır, bence . Mrb sayfanız süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , – 315

2. Bu konu : ” İklim değişikliğini inkar etmek kurumsal beyin yıkamadır, bence ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 361

3. Rize merkezden ben doruk. Merhaba sayfanız valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 30-06-2021 22:30:40

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İklim değişikliğini inkar etmek kurumsal beyin yıkamadır, bence ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 166

5. Nevşehir merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 06-07-2021 09:38:53

6. selam arkadaşlar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İklim değişikliğini inkar etmek kurumsal beyin yıkamadır, bence ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanki güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 372

8. selamun aleyküm sayfan valla hayran bıraktı, tebrikler

9. Bu konu : ” İklim değişikliğini inkar etmek kurumsal beyin yıkamadır, bence ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha mükemmel, şukuladım , ahmet – 423

10. Bu konu : ” İklim değişikliğini inkar etmek kurumsal beyin yıkamadır, bence ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın valla mükemmel, şukuladım , – 308

11. Hakkari dan kimler var. İklim değişikliğini inkar etmek kurumsal beyin yıkamadır, bence . Selam herkese web sitesi inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 270

12. Gaziantep dan kimler var. İklim değişikliğini inkar etmek kurumsal beyin yıkamadır, bence . merhaba arkadaşlar web siteniz cidden mükemmel, sağolun , ziya – 384

13. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha dikkat çekici, sağolun

14. Çorum merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-08-2021 04:26:16

15. Bu konu : ” İklim değişikliğini inkar etmek kurumsal beyin yıkamadır, bence ” çok güzel. Mrb sayfa valla dikkatimi çekti, saolun , doruk – 415

16. selam arkadaşlar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Muğla merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 13-08-2021 02:19:19

18. Selam herkese siten inan ki mükemmel, teraziye tıkladım

19. Bu konu : ” İklim değişikliğini inkar etmek kurumsal beyin yıkamadır, bence ” çok güzel. Selamlar sayfa gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 405

20. Merhaba bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım

21. Ağrı merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan harbiden güzel, tebrikler 31-08-2021 19:44:07

22. Ağrı merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 14-09-2021 15:53:03

23. Trabzon dan kimler var. İklim değişikliğini inkar etmek kurumsal beyin yıkamadır, bence . selam arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 323

Write A Comment