Twitter ve Reddit, aptal insanların akıllı görünmek için gittikleri yerlerdir.

Buradaki bazı gönderileri ve yorumları okuduktan sonra, id bunun% 1000000 doğru olduğunu söylüyor.

Bazılarınızın hayatlarını değerlendirmesi ve kendinize bütün gün bir klavyenin arkasında oturmanın IQ’nuza bir faydası olup olmadığını sormanız gerekiyor …

… TuataraW20 tarafından gönderildi
[comments]

Author

23 Comments

1. Bu konu : ” İkna oldum… ” çok güzel. Selam paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 482

2. Kütahya dan kimler var. İkna oldum… . Merhaba paylaşımın inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , Emine – 312

3. Gürbüz Reply

Merhaba sayfan gerçekten dikkat çekici, teşekkürler

4. Bu konu : ” İkna oldum… ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 150

5. Bu konu : ” İkna oldum… ” çok güzel. Selam web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 129

6. Edirne merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi harbiden iyi, twitter da paylaştım 03-01-2021 22:29:06

7. Bu konu : ” İkna oldum… ” çok güzel. Merhabalar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 59

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İkna oldum… ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 155

9. Iğdır dan kimler var. İkna oldum… . Selam herkese siteniz valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 192

10. Hatay merkezden ben ziya. Mrb siten inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-01-2021 04:45:22

11. Kırıkkale dan kimler var. İkna oldum… . Selam bu web sitesi inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 23

12. Amasya merkezden ben emin. Mrb paylaşımın inan ki iyi, linkedinde paylaştım 20-01-2021 22:05:02

13. Mardin dan kimler var. İkna oldum… . Slm bu web sitesi yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 140

14. Bu konu : ” İkna oldum… ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 168

15. Bolu merkezden ben mehmet. Selam web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 09-02-2021 17:43:26

16. Bartın dan kimler var. İkna oldum… . Selam herkese web siten inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 479

17. Malatya merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 14-03-2021 03:26:41

18. Ordu merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 15-03-2021 21:14:31

19. Bu konu : ” İkna oldum… ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 483

20. İstanbul dan kimler var. İkna oldum… . Selamın aleyküm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 174

21. Kayseri dan kimler var. İkna oldum… . Slm paylaşımınız gerçekten hayran edici, sağolun , ziya – 490

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link