İktidardaki birçok insanın kötü şeyler yapmaktan kaçmasının sebebinin kitlelerin gerçekten umursamaması olduğunu fark ettim.

Ah emin onlar çevrimiçi şikayet. Kötü olduğunu bildikleri hakkında konuşacaklar ve adaletin hizmet etmesini umuyorlar. Ama gerçekten hepsi bir cephe.

İşlerinde çalışmakla veya arkadaşlarınızla ve ailenizle takılmakla çok meşguller. akşam yemeğine çıkmak, evlenmek, satmak ve satın almak ya da Facebook’a gitmek ve “diğer çocuklar” ın ne kadar kötü olduğu hakkında konuşmak, çünkü onlar ülkeyi mahvedip onları mahvedenler.

Ancak gerçek değişim söz konusu olduğunda, hiç kimse ilk adımı atmaya istekli değildir. Adaletsizlik onlara şahsen yapılmadıkça elbette! Eğer yapmadıysa, sadece umurundaymış gibi davranırlar, ancak hiçbir şey yapmazlar.

Çoğu zaman insanlar ne zaman miting yaparlarsa işler şiddetlenir. Bu da “çözümlerin” çok uzun sürmemesini sağlıyor.

Gerçekten bir değişiklik yapmak istiyorsanız, size nasıl olduğunu bilen insanlara gösterebilirim.

“İktidardaki birçok insanın kötü şeyler yapmaktan kaçmasının sebebinin kitlelerin gerçekten umursamaması olduğunu fark ettim.” üzerine 17 yorum

1. Kayseri merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 29-08-2020 20:08:57

2. Tekirdağ merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden güzel, linkedinde paylaştım 18-09-2020 16:00:11

3. Karabük merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 28-09-2020 06:14:50

Yorum yapın