Ah emin onlar çevrimiçi şikayet. Kötü olduğunu bildikleri hakkında konuşacaklar ve adaletin hizmet etmesini umuyorlar. Ama gerçekten hepsi bir cephe.

İşlerinde çalışmakla veya arkadaşlarınızla ve ailenizle takılmakla çok meşguller. akşam yemeğine çıkmak, evlenmek, satmak ve satın almak ya da Facebook’a gitmek ve “diğer çocuklar” ın ne kadar kötü olduğu hakkında konuşmak, çünkü onlar ülkeyi mahvedip onları mahvedenler.

Ancak gerçek değişim söz konusu olduğunda, hiç kimse ilk adımı atmaya istekli değildir. Adaletsizlik onlara şahsen yapılmadıkça elbette! Eğer yapmadıysa, sadece umurundaymış gibi davranırlar, ancak hiçbir şey yapmazlar.

Çoğu zaman insanlar ne zaman miting yaparlarsa işler şiddetlenir. Bu da “çözümlerin” çok uzun sürmemesini sağlıyor.

Gerçekten bir değişiklik yapmak istiyorsanız, size nasıl olduğunu bilen insanlara gösterebilirim.

Author

61 Comments

1. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz güzel, saolun

2. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi çok güzel, sağolun

3. selamun aleyküm sayfa inanki ilgi uyandırıcı, saolun

4. Giresun merkezden ben Aylin. Selam siten yeminle güzel, teşekkürler 12-08-2020 20:15:29

5. Slm web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Merhaba herkese sayfan süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım

7. Selamlar web sitesi vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım

8. Kayseri merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 29-08-2020 20:08:57

9. Ardahan merkezden ben Emine. Mrb siten gerçekten çok iyi, şukuladım 30-08-2020 19:59:15

10. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siten harbiden çok hoşuma gitti, sağolun

11. Tekirdağ merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden güzel, linkedinde paylaştım 18-09-2020 16:00:11

12. Karabük merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 28-09-2020 06:14:50

13. Merhaba herkese paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

14. Mrb sayfanız yeminle çok güzel, teraziye tıkladım

15. Selam web siten gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım

16. elif yılmaz Reply

Merhabalar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İktidardaki birçok insanın kötü şeyler yapmaktan kaçmasının sebebinin kitlelerin gerçekten umursamaması olduğunu fark ettim. ” çok güzel. Selam siten ciddiyim iyi, saolun , elif yılmaz – 172

18. Merhaba paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

19. Adana merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımınız vallaha çok güzel, tebrikler 28-10-2020 17:45:30

20. Çankırı merkezden ben emin. selam arkadaşlar bu web sitesi valla hayran edici, tebrikler 02-11-2020 02:06:27

21. Bu konu : ” İktidardaki birçok insanın kötü şeyler yapmaktan kaçmasının sebebinin kitlelerin gerçekten umursamaması olduğunu fark ettim. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım yeminle güzel, tebrikler , ali – 104

22. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

23. Bu konu : ” İktidardaki birçok insanın kötü şeyler yapmaktan kaçmasının sebebinin kitlelerin gerçekten umursamaması olduğunu fark ettim. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 292

24. Bu konu : ” İktidardaki birçok insanın kötü şeyler yapmaktan kaçmasının sebebinin kitlelerin gerçekten umursamaması olduğunu fark ettim. ” çok güzel. Selamlar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 20

25. Bu konu : ” İktidardaki birçok insanın kötü şeyler yapmaktan kaçmasının sebebinin kitlelerin gerçekten umursamaması olduğunu fark ettim. ” çok güzel. Merhaba web siten inanılmaz çok iyi, şukuladım , ziya – 306

26. Bu konu : ” İktidardaki birçok insanın kötü şeyler yapmaktan kaçmasının sebebinin kitlelerin gerçekten umursamaması olduğunu fark ettim. ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanılmaz çok iyi, şukuladım , ali – 315

27. Manisa merkezden ben memo. selam arkadaşlar web sitesi cidden hayran bıraktı, saolun 05-12-2020 18:24:55

28. Bu konu : ” İktidardaki birçok insanın kötü şeyler yapmaktan kaçmasının sebebinin kitlelerin gerçekten umursamaması olduğunu fark ettim. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha hoşuma gitti, saolun , – 133

29. Ordu dan kimler var. İktidardaki birçok insanın kötü şeyler yapmaktan kaçmasının sebebinin kitlelerin gerçekten umursamaması olduğunu fark ettim. . Slm paylaşım valla çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 430

30. Bu konu : ” İktidardaki birçok insanın kötü şeyler yapmaktan kaçmasının sebebinin kitlelerin gerçekten umursamaması olduğunu fark ettim. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 482

31. Düzce dan kimler var. İktidardaki birçok insanın kötü şeyler yapmaktan kaçmasının sebebinin kitlelerin gerçekten umursamaması olduğunu fark ettim. . Selam paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , ali – 418

32. Muş merkezden ben . Slm web siten vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 31-12-2020 21:51:44

33. Bu konu : ” İktidardaki birçok insanın kötü şeyler yapmaktan kaçmasının sebebinin kitlelerin gerçekten umursamaması olduğunu fark ettim. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan cidden hayran edici, şukuladım , ahmet – 142

34. Elazığ merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-01-2021 19:54:13

35. Bu konu : ” İktidardaki birçok insanın kötü şeyler yapmaktan kaçmasının sebebinin kitlelerin gerçekten umursamaması olduğunu fark ettim. ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 283

36. Bu konu : ” İktidardaki birçok insanın kötü şeyler yapmaktan kaçmasının sebebinin kitlelerin gerçekten umursamaması olduğunu fark ettim. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 449

37. Denizli merkezden ben ahmet. Merhaba sayfan süper ötesi hayran edici, sağolun 12-01-2021 00:58:40

38. merhaba arkadaşlar sayfa inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

39. Amasya merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız valla mükemmel, tebrikler 20-01-2021 04:07:56

40. Selam web siteniz vallaha çok iyi, face de paylaştım

41. Edirne merkezden ben ahmet. Selam web siten vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 31-01-2021 20:49:48

42. Kırşehir dan kimler var. İktidardaki birçok insanın kötü şeyler yapmaktan kaçmasının sebebinin kitlelerin gerçekten umursamaması olduğunu fark ettim. . Selam siteniz vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , hatice – 438

43. Bu konu : ” İktidardaki birçok insanın kötü şeyler yapmaktan kaçmasının sebebinin kitlelerin gerçekten umursamaması olduğunu fark ettim. ” çok güzel. Merhaba sayfan valla çok güzel, saolun , memo – 262

44. Erzurum dan kimler var. İktidardaki birçok insanın kötü şeyler yapmaktan kaçmasının sebebinin kitlelerin gerçekten umursamaması olduğunu fark ettim. . Selam bu web sitesi harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 242

45. Edirne merkezden ben Hasan. Slm bu web sitesi vallaha hayran edici, teşekkürler 11-02-2021 06:08:18

46. Selamın aleyküm web siteniz yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım

47. Yalova dan kimler var. İktidardaki birçok insanın kötü şeyler yapmaktan kaçmasının sebebinin kitlelerin gerçekten umursamaması olduğunu fark ettim. . Selamlar web siten harbiden hayran bıraktı, saolun , mehmet – 411

48. Bu konu : ” İktidardaki birçok insanın kötü şeyler yapmaktan kaçmasının sebebinin kitlelerin gerçekten umursamaması olduğunu fark ettim. ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 217

49. Artvin dan kimler var. İktidardaki birçok insanın kötü şeyler yapmaktan kaçmasının sebebinin kitlelerin gerçekten umursamaması olduğunu fark ettim. . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz mükemmel, şukuladım , doruk – 106

50. Merhaba herkese siten vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

51. Karaman dan kimler var. İktidardaki birçok insanın kötü şeyler yapmaktan kaçmasının sebebinin kitlelerin gerçekten umursamaması olduğunu fark ettim. . merhaba arkadaşlar web siten gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 96

52. Selam paylaşımınız vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

53. Bu konu : ” İktidardaki birçok insanın kötü şeyler yapmaktan kaçmasının sebebinin kitlelerin gerçekten umursamaması olduğunu fark ettim. ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 365

54. Hakkari merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten iyi, face de paylaştım 24-04-2021 12:31:28

55. selamun aleyküm sayfan süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler

56. Bayburt merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 05-05-2021 19:32:03

57. Bu konu : ” İktidardaki birçok insanın kötü şeyler yapmaktan kaçmasının sebebinin kitlelerin gerçekten umursamaması olduğunu fark ettim. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi cidden çok güzel, face de paylaştım , Aylin – 55

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link