Büyük ilaç karı, kronik rahatsızlıkları olan insan sayısı ile doğru orantılıdır.

Big Pharma’nın aşı hasarı için hiçbir sorumluluk üstlenmemesi için başarılı bir şekilde lobi yaptıktan sonra, kronik bir hastalık patlaması aşı altına hücumla aynı zamana denk geldi.

1986’da Ulusal Çocukluk Çağı Aşı Yaralanmaları Yasası (NCVIA) adlı bir yasa imzalandı. İçerikler ne kadar zehirli, üretici ne kadar ihmalkar olursa olsun veya zarar ne kadar ağır olursa olsun, aşı ile yaralanan çocuklar bir aşı şirketine dava açamazlar.

ABD’de 1990’dan beri yeni bir kronik hastalıklar sınıfında eşi görülmemiş bir büyüme oldu. Dört hastalık kategorisi fiilen patladı: otoimmün, nörolojik, metabolik ve inflamatuar.

Geçmiş kuşakta en az 36 kronik hastalık ve bozukluk iki kattan fazla artmıştır. Yirmi üçten fazla arttı.

https://www.researchgate.net/publication/303673576_The_Root_Cause_in_the_dramatic_rise_of_Chronic_Disease

Bir RAND çalışması, Amerikalı yetişkinlerin yüzde 60’ının şu anda en az bir kronik hastalıkla yaşadığını ortaya koymuştur; Yüzde 42’sinde birden fazla var. Sayılar çılgınca.

https://www.rand.org/pubs/tools/TL221.html

Aşılar kronik hastalıkta bir patlamaya neden oldu. Yani Big Pharma, aşıların ön satış satışlarından VE arka planda bu aşılar nedeniyle kronik rahatsızlıkları olanlara ilaç satarak para kazanıyor.

Oldukça gürültülü gidiyorlar

Author

28 Comments

1. Muğla merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 26-12-2020 20:52:24

2. Bu konu : ” İlaç endüstrisini o kadar yozlaşmış bir hayal edin ki rekabet diğer biyoteknoloji şirketleri değil, insan bağışıklık sistemi… ve onlar muhalefeti yenmek istiyorlar. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Hasan – 266

3. Hatay dan kimler var. İlaç endüstrisini o kadar yozlaşmış bir hayal edin ki rekabet diğer biyoteknoloji şirketleri değil, insan bağışıklık sistemi… ve onlar muhalefeti yenmek istiyorlar. . Selamın aleyküm web siten inanki çok iyi, saolun , emin – 456

4. merhaba arkadaşlar siten harbiden dikkat çekici, saolun

5. Zonguldak merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, saolun 01-01-2021 08:39:01

6. Gürbüz Reply

Ankara merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, saolun 03-01-2021 01:25:55

7. Antalya merkezden ben banu. Selam herkese web sitesi vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 07-01-2021 20:32:45

8. Bu konu : ” İlaç endüstrisini o kadar yozlaşmış bir hayal edin ki rekabet diğer biyoteknoloji şirketleri değil, insan bağışıklık sistemi… ve onlar muhalefeti yenmek istiyorlar. ” çok güzel. Selam web siteniz yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , – 276

9. Kastamonu dan kimler var. İlaç endüstrisini o kadar yozlaşmış bir hayal edin ki rekabet diğer biyoteknoloji şirketleri değil, insan bağışıklık sistemi… ve onlar muhalefeti yenmek istiyorlar. . Selamın aleyküm paylaşım gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 281

10. Nevşehir dan kimler var. İlaç endüstrisini o kadar yozlaşmış bir hayal edin ki rekabet diğer biyoteknoloji şirketleri değil, insan bağışıklık sistemi… ve onlar muhalefeti yenmek istiyorlar. . Selamlar sayfan gerçekten hayran bıraktı, sağolun , doruk – 127

11. İstanbul merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siteniz ciddiyim güzel, sağolun 19-01-2021 20:29:21

12. Bu konu : ” İlaç endüstrisini o kadar yozlaşmış bir hayal edin ki rekabet diğer biyoteknoloji şirketleri değil, insan bağışıklık sistemi… ve onlar muhalefeti yenmek istiyorlar. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , Aylin – 425

13. Merhaba paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

14. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Çanakkale dan kimler var. İlaç endüstrisini o kadar yozlaşmış bir hayal edin ki rekabet diğer biyoteknoloji şirketleri değil, insan bağışıklık sistemi… ve onlar muhalefeti yenmek istiyorlar. . selamun aleyküm paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 351

16. Niğde dan kimler var. İlaç endüstrisini o kadar yozlaşmış bir hayal edin ki rekabet diğer biyoteknoloji şirketleri değil, insan bağışıklık sistemi… ve onlar muhalefeti yenmek istiyorlar. . Selamın aleyküm web siten inanılmaz çok iyi, teşekkürler , doruk – 157

17. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım

18. Bayburt merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 20-02-2021 22:29:05

19. Bayburt merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfanız harbiden hoşuma gitti, tebrikler 01-03-2021 21:20:54

20. Burdur merkezden ben . merhaba arkadaşlar web sitesi cidden dikkat çekici, şukuladım 06-03-2021 21:15:12

21. Aksaray merkezden ben ziya. Mrb web sitesi yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 13-03-2021 01:20:13

22. Bu konu : ” İlaç endüstrisini o kadar yozlaşmış bir hayal edin ki rekabet diğer biyoteknoloji şirketleri değil, insan bağışıklık sistemi… ve onlar muhalefeti yenmek istiyorlar. ” çok güzel. Selam web siten süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 389

23. İstanbul dan kimler var. İlaç endüstrisini o kadar yozlaşmış bir hayal edin ki rekabet diğer biyoteknoloji şirketleri değil, insan bağışıklık sistemi… ve onlar muhalefeti yenmek istiyorlar. . Selamın aleyküm sayfa yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 421

24. Bu konu : ” İlaç endüstrisini o kadar yozlaşmış bir hayal edin ki rekabet diğer biyoteknoloji şirketleri değil, insan bağışıklık sistemi… ve onlar muhalefeti yenmek istiyorlar. ” çok güzel. Slm siteniz valla mükemmel, face de paylaştım , doruk – 313

25. Merhaba herkese paylaşım gerçekten güzel, facebookta paylaştım

26. Bu konu : ” İlaç endüstrisini o kadar yozlaşmış bir hayal edin ki rekabet diğer biyoteknoloji şirketleri değil, insan bağışıklık sistemi… ve onlar muhalefeti yenmek istiyorlar. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 202

27. Bu konu : ” İlaç endüstrisini o kadar yozlaşmış bir hayal edin ki rekabet diğer biyoteknoloji şirketleri değil, insan bağışıklık sistemi… ve onlar muhalefeti yenmek istiyorlar. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 207

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link