Gf’im ve ben Alone on History kanalını (harika şov btw) izliyoruz ve ticari aralarda ilaç reklamlarının “yakın zamanda bir aşı yaptırdıysanız veya gelecekte yapmayı planlıyorsanız doktorunuza danışın” eklemeye başladığını fark etmeye başladık . Açıkça COVID aşılarını ima ediyorlar ve aşının ilaçlarıyla etkileşime girmesi durumunda herhangi bir sorumluluk istemiyorlar. Mandela etkisinin bir belirtisi olabilir, ancak bu açıklamayı daha önce televizyon ilaç reklamlarında HİÇBİR ZAMAN duymadım ve merak ediyorum buradaki insanlar aynı izlenimi alıyor mu?

Kuşkusuz, web sitelerinde COVID öncesinden beri bu tür açıklamalar var ama televizyon bana yeni geliyor.

Author

8 Comments

1. Kars merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi yeminle dikkatimi çekti, sağolun 21-03-2021 16:40:53

2. Edirne merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımın valla hayran edici, saolun 21-03-2021 16:41:10

3. Bolu dan kimler var. İlaç reklamlarının yakın zamanda / yakında aşılananlarla ilgili güvenlik açıklamaları eklemeye başladığını fark eden var mı? . Selam siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun , memo – 106

4. Selamın aleyküm sayfanız inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İlaç reklamlarının yakın zamanda / yakında aşılananlarla ilgili güvenlik açıklamaları eklemeye başladığını fark eden var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 230

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İlaç reklamlarının yakın zamanda / yakında aşılananlarla ilgili güvenlik açıklamaları eklemeye başladığını fark eden var mı? ” çok güzel. Selam herkese web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 401

7. Bu konu : ” İlaç reklamlarının yakın zamanda / yakında aşılananlarla ilgili güvenlik açıklamaları eklemeye başladığını fark eden var mı? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 499

8. Kocaeli merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 03-04-2021 12:52:31

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link