https://www.fda.gov/vaccines-blood-biologics/vaccines/emergency-use-authorization-vaccines-explained

Acil Kullanım İzni (EUA), mevcut COVID-19 salgını gibi halk sağlığıyla ilgili acil durumlar sırasında aşılar dahil olmak üzere tıbbi karşı önlemlerin mevcudiyetini ve kullanımını kolaylaştıran bir mekanizmadır. Bir EUA kapsamında FDA, ciddi veya yaşamı tehdit eden hastalıkları veya durumları teşhis etmek, tedavi etmek veya önlemek için acil bir durumda onaylanmamış tıbbi ürünlerin veya onaylı tıbbi ürünlerin onaylanmamış kullanımına izin verebilir. yeterli, onaylanmış ve mevcut alternatiflerin olmaması dahil olmak üzere belirli yasal kriterler karşılandığında.

HCQ onlarca yıldır kullanılmaktadır, birçok ülkede OTC’dir ve hamile kadınların alması için yeterince güvenlidir. Patenti yok ve yapılması gereken paralar yok.

Bir milyarderin daha fazla milyarlar kazanmasının yolu yok. Sahte haberlerle kapatılmadığı sürece, hastalarının geçim kaynaklarına daha fazla önem veren bazı doktorlara bile mal oldu.

Eczane şirketlerinin milyarlarca dolar kazanmasına engel oluncaya kadar tylenol veya aspirinden daha güvenli kabul edildi.

Author

10 Comments

1. Bu konu : ” İlaç şirketleri, başka bir tedavi yoksa yalnızca EUA (Acil Kullanım İzni) alabilir. Şimdi neden HCQ, Ivermectin, vb .’ye bu kadar sert saldırdıklarını biliyorsunuz. $$$$$ ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanki hayran edici, şukuladım , banu – 296

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İlaç şirketleri, başka bir tedavi yoksa yalnızca EUA (Acil Kullanım İzni) alabilir. Şimdi neden HCQ, Ivermectin, vb .’ye bu kadar sert saldırdıklarını biliyorsunuz. $$$$$ ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 357

3. Gürbüz Reply

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın cidden çok iyi, sağolun 20-03-2021 10:01:34

4. Afyon merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz inan ki dikkatimi çekti, tebrikler 23-03-2021 13:29:17

5. Selamın aleyküm sayfan yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

6. Trabzon dan kimler var. İlaç şirketleri, başka bir tedavi yoksa yalnızca EUA (Acil Kullanım İzni) alabilir. Şimdi neden HCQ, Ivermectin, vb .’ye bu kadar sert saldırdıklarını biliyorsunuz. $$$$$ . Selam herkese paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 209

7. Şırnak merkezden ben Emine. Mrb paylaşımın yeminle güzel, teşekkürler 28-03-2021 14:23:15

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İlaç şirketleri, başka bir tedavi yoksa yalnızca EUA (Acil Kullanım İzni) alabilir. Şimdi neden HCQ, Ivermectin, vb .’ye bu kadar sert saldırdıklarını biliyorsunuz. $$$$$ ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki çok güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 46

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link