İleriye ittiğiniz komplolardan nasıl sorumlu olabilirsiniz?

Benimsediğimiz komploların doğru olduğuna inanırsak, kendimizi zihnimizde, bedenimizde ve eylemimizde aynı şekilde taşımamalıyız?

X diyen bir sürü insanın sonra Y’yi oynadığını görüyorum. Ve bir inancı eylemlerimizden ayırma yeteneği tehlikelidir. İçine bakmalı ve amerikan imparatorluklarının şartlanmasından kurtulmalıyız.

Özgürlük aradığımız şeyse, tüm dış etkilerden arınmış olmalıyız. Kendi içinize bakın ve değerlerinizi inceleyin. Değerleriniz ve nasıl davrandığınız? Değilse, gerçekten bu eylemleri sorgulamaya başlayın ve görünümlerinize uyacak şekilde kaydırın.

Küresel ısınmanın gerçek olmadığını söyleyebilirsek, covid gerçek değildir, seçkinler pedofil halkalar çalıştırırlar, ancak BLM’ye karşı “gerçek meseleler” koymanın sizinle ve işçi sınıfınızla orta sınıftaki insanlar arasında bir ayrım yarattığını göremezsiniz.

Değişimi gerçekten etkilemek için birleşik insanlar olarak gücümüz var, Kara panterlerin beyaz işçi sınıfı insanlarını kullanan konfederasyon bayrağıyla çalıştığı zamanlar gibi anlar oluşturalım.

Yine de bu 2020, bu konularda cehaleti hissedemiyoruz ve dış dünyanın içsel hiyerarşileri ile başa çıkmalıyız ve ırkları, kabiliyeti, cinsiyetçiliği, kendi zihnimizdeki milyarderlere karşı sınıf yanlılığını ortadan kaldırarak birbirimize gerçekten bakmalıyız.

Sanki bu komploların birçoğunun günlük yaşamımızdaki köklerini sökme gücümüz var, kendimizden sonra çevrelerimizden başlayalım – hepiniz işe başlayalım!

“İleriye ittiğiniz komplolardan nasıl sorumlu olabilirsiniz?” üzerine 22 yorum

1. Çanakkale merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşım gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 31-07-2020 15:52:31

2. Malatya merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 04-08-2020 02:17:53

3. Niğde merkezden ben ahmet. Merhaba sayfa yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-08-2020 22:20:43

4. Bartın merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 25-08-2020 03:20:17

5. Bursa merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-10-2020 06:13:40

6. Bu konu : ” İleriye ittiğiniz komplolardan nasıl sorumlu olabilirsiniz? ” çok güzel. Merhaba paylaşım ciddiyim çok iyi, saolun , ahmet – 222

Yorum yapın