“Isınmak” üzere ve bizim “sinyal-gürültü” oranımız düz çizgi ile ilgili. İnternet, TV ve Radyoda her yerde.

Yani bir sonraki “gelen paket” korku temelli olacak. Dikkat ediyorsanız, 2020 ile ilgili en büyük sorununuz, panodaki tepkinin aptallığıydı.

O zaman bile bunu fark ederken, sizden de zaman almasına izin vererek tepki verdiniz (ben de aynı şeyi yaptım).

2020’de ifade ettiğiniz kötü alışkanlıkları fiziksel olarak yazın. Bunu banyo aynanıza veya arabanızın kontrol paneline yapıştırın.

Bunu mümkün olan en iyi sonuçla atlatalım.

… p38litro tarafından gönderildi
[comments]

Author

77 Comments

1. Slm paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

2. Çankırı merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 28-08-2020 05:46:35

3. Merhaba web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

4. Gürbüz Reply

Bolu merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 28-08-2020 10:54:46

5. selam arkadaşlar siten valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

6. elif yılmaz Reply

Bolu merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-08-2020 10:56:28

7. Merhaba siten gerçekten çok güzel, teşekkürler

8. elif yılmaz Reply

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2020 16:31:10

9. Merhaba herkese sayfa harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım

10. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler 08-09-2020 10:50:32

11. Giresun merkezden ben gaye. Slm web siteniz gerçekten dikkat çekici, saolun 08-09-2020 10:50:44

12. Yozgat merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 08-09-2020 10:51:32

13. Merhaba paylaşım gerçekten mükemmel, face de paylaştım

14. Mrb sayfanız vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım

15. Selam herkese siten vallaha billaha dikkat çekici, saolun

16. Gürbüz Reply

Slm siteniz inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler

17. Slm web sitesi valla ilgi uyandırıcı, şukuladım

18. Merhaba siten inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler

19. selam arkadaşlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

20. Merhaba siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

21. Slm paylaşımınız gerçekten hayran edici, face de paylaştım

22. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler

23. Slm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım

24. Bartın dan kimler var. İlerleme konusundaki düşüncelerim. . merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 103

25. Kütahya dan kimler var. İlerleme konusundaki düşüncelerim. . Selam herkese siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 420

26. elif yılmaz Reply

Selam bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, şukuladım

27. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İlerleme konusundaki düşüncelerim. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın ciddiyim güzel, tebrikler , elif yılmaz – 162

28. Gümüşhane merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın inan ki çok güzel, facebookta paylaştım 23-11-2020 06:18:06

29. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İlerleme konusundaki düşüncelerim. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 285

30. Mrb paylaşım valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

31. Manisa dan kimler var. İlerleme konusundaki düşüncelerim. . Selam herkese sayfa cidden hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 91

32. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

33. Bu konu : ” İlerleme konusundaki düşüncelerim. ” çok güzel. Slm web siteniz yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 201

34. Gürbüz Reply

Malatya dan kimler var. İlerleme konusundaki düşüncelerim. . merhaba arkadaşlar web siten cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 452

35. Kars merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfan inan ki dikkat çekici, teşekkürler 15-12-2020 22:46:31

36. Iğdır merkezden ben banu. Selam herkese paylaşım inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 23:16:47

37. Yozgat merkezden ben doruk. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 20-12-2020 19:48:42

38. Gürbüz Reply

Ordu dan kimler var. İlerleme konusundaki düşüncelerim. . Selam sayfan yeminle mükemmel, tebrikler , Gürbüz – 429

39. Bu konu : ” İlerleme konusundaki düşüncelerim. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 19

40. Bu konu : ” İlerleme konusundaki düşüncelerim. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inan ki hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 48

41. Amasya dan kimler var. İlerleme konusundaki düşüncelerim. . merhaba arkadaşlar siten inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 314

42. Selam herkese web siten vallaha güzel, twitter da paylaştım

43. Malatya merkezden ben ziya. Slm siteniz vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 10:30:31

44. Bu konu : ” İlerleme konusundaki düşüncelerim. ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 488

45. Merhaba herkese web siten vallaha çok güzel, teşekkürler

46. Selam herkese siten süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun

47. Muş merkezden ben mehmet. Mrb sayfan ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım 12-01-2021 22:56:05

48. Gürbüz Reply

Iğdır merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, tebrikler 15-01-2021 18:31:57

49. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İlerleme konusundaki düşüncelerim. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 350

50. Bursa dan kimler var. İlerleme konusundaki düşüncelerim. . Merhabalar web sitesi vallaha billaha mükemmel, saolun , Emine – 270

51. Bu konu : ” İlerleme konusundaki düşüncelerim. ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha mükemmel, saolun , – 179

52. Düzce merkezden ben memo. Merhabalar sayfa inanki dikkat çekici, saolun 16-01-2021 15:49:19

53. Gürbüz Reply

Bayburt dan kimler var. İlerleme konusundaki düşüncelerim. . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 289

54. Bu konu : ” İlerleme konusundaki düşüncelerim. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanki dikkat çekici, face de paylaştım , – 476

55. Ardahan dan kimler var. İlerleme konusundaki düşüncelerim. . Selam siten valla hayran edici, tebrikler , emin – 105

56. Kırıkkale merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 05-02-2021 11:47:19

57. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok iyi, tebrikler

58. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki hayran edici, teşekkürler

59. Bu konu : ” İlerleme konusundaki düşüncelerim. ” çok güzel. Selamlar siten yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 134

60. Erzurum merkezden ben hatice. Merhabalar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 24-02-2021 18:54:51

61. Bu konu : ” İlerleme konusundaki düşüncelerim. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 360

62. Gürbüz Reply

Ardahan dan kimler var. İlerleme konusundaki düşüncelerim. . Merhabalar siten yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 240

63. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha mükemmel, şukuladım

64. Bu konu : ” İlerleme konusundaki düşüncelerim. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 14

65. Burdur dan kimler var. İlerleme konusundaki düşüncelerim. . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha dikkat çekici, sağolun , – 139

66. Kahramanmaraş merkezden ben memo. Selam herkese web sitesi vallaha çok iyi, teşekkürler 14-04-2021 15:14:18

67. Elazığ merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siteniz inan ki hayran edici, sağolun 16-04-2021 10:55:06

68. Batman dan kimler var. İlerleme konusundaki düşüncelerim. . Merhaba web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 235

69. Bu konu : ” İlerleme konusundaki düşüncelerim. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha hayran edici, teşekkürler , ali – 344

70. Bu konu : ” İlerleme konusundaki düşüncelerim. ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 499

71. Bu konu : ” İlerleme konusundaki düşüncelerim. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , – 161

72. Edirne dan kimler var. İlerleme konusundaki düşüncelerim. . Selamlar sayfa harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , Emine – 363

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link