İlerleme yavaşlatılabilir ama durdurulamaz, insan DNA’sının bir parçasıdır

Blockchain teknolojisi söz konusu olduğunda birçok komplo teorisi var. Biri ya kabulü için şiddetle ya da tamamen reddetmek kadar ateşli, ortada pek bir şey yok gibi görünüyor.

Parçası olduğum profesyonel taraf, özellikle kripto para birimleri söz konusu olduğunda, dünya genelindeki popülasyonlardan olumlu tepkiler görüyor, insani gelişmeyi ilerletmede önemli bir rol oynayacak olan birçok blok zinciri yaratıcılığından sadece biri. Bireyler, medya kaynaklarından, makalelerden, internetten ve ağızdan ağza blockchain para birimi hakkında duymaya alışıyor ve yavaş yavaş işlem yaparak ayak parmaklarını ıslatıyor.

Blockchain teknolojisi yavaş yavaş yaygın hale geldikçe, uygulama hızı ve artan kullanım dramatik olacaktır. Dikkat çekici başarılarla dolu yeni bir çağa giriyoruz.

“İlerleme yavaşlatılabilir ama durdurulamaz, insan DNA’sının bir parçasıdır” üzerine 13 yorum

1. İzmir merkezden ben Emine. Mrb siteniz harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 01-09-2020 06:29:45

2. Kütahya merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 11-09-2020 01:55:33

3. Tokat merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız valla dikkat çekici, tebrikler 02-10-2020 11:20:36

4. Kırıkkale merkezden ben . selamun aleyküm sayfa süper ötesi çok güzel, sağolun 12-10-2020 18:13:26

5. Bu konu : ” İlerleme yavaşlatılabilir ama durdurulamaz, insan DNA’sının bir parçasıdır ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 163

6. Bu konu : ” İlerleme yavaşlatılabilir ama durdurulamaz, insan DNA’sının bir parçasıdır ” çok güzel. Slm siteniz harbiden dikkat çekici, tebrikler , emin – 63

7. Kırklareli dan kimler var. İlerleme yavaşlatılabilir ama durdurulamaz, insan DNA’sının bir parçasıdır . Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , memo – 110

Yorum yapın