Kategoriler
Genel

İletiyi engelleyemediklerinde ‘elçiye saldırmak’ için nasıl başvurduklarını fark ettiler mi?

HCQ olayıyla, aniden HCQ ile ilgisi olmayan kişisel dini inançları için on beşten biri olan fakir (siyah) kadına kitlesel koordineli medya ve twitter saldırıları alıyoruz. Ama bunu Kanye, Wiley, Nick Cannon ve Tanrı Charlemagne ile de fark ettim. Söylenenleri tamamen görmezden gelirler ve bu insanların zihinsel olarak çılgın olduklarını ve dinlenmemesi gerektiğini söylemek için koordineli bir medya / twitter kampanyası oluştururlar. İletiyi asla hiçbir zaman reddetmezler veya ele alamazlar, ancak tüm kaynaklarını kişiye saldırmak için kullandıklarına dikkat edin. Bunlar tam anlamıyla on yaşındakilerin oyun alanlarında kullandığı taktiklerdir. Milyar dolarlık organizasyonların bunu yapması dehşet vericidir.

“İletiyi engelleyemediklerinde ‘elçiye saldırmak’ için nasıl başvurduklarını fark ettiler mi?” için 4 yanıt

Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 30-07-2020 01:09:02

Antalya merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siten inan ki çok hoşuma gitti, sağolun 30-07-2020 02:41:10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir