İletiyi engelleyemediklerinde ‘elçiye saldırmak’ için nasıl başvurduklarını fark ettiler mi?

HCQ olayıyla, aniden HCQ ile ilgisi olmayan kişisel dini inançları için on beşten biri olan fakir (siyah) kadına kitlesel koordineli medya ve twitter saldırıları alıyoruz. Ama bunu Kanye, Wiley, Nick Cannon ve Tanrı Charlemagne ile de fark ettim. Söylenenleri tamamen görmezden gelirler ve bu insanların zihinsel olarak çılgın olduklarını ve dinlenmemesi gerektiğini söylemek için koordineli bir medya / twitter kampanyası oluştururlar. İletiyi asla hiçbir zaman reddetmezler veya ele alamazlar, ancak tüm kaynaklarını kişiye saldırmak için kullandıklarına dikkat edin. Bunlar tam anlamıyla on yaşındakilerin oyun alanlarında kullandığı taktiklerdir. Milyar dolarlık organizasyonların bunu yapması dehşet vericidir.

“İletiyi engelleyemediklerinde ‘elçiye saldırmak’ için nasıl başvurduklarını fark ettiler mi?” üzerine 25 yorum

1. Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 30-07-2020 01:09:02

2. Antalya merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siten inan ki çok hoşuma gitti, sağolun 30-07-2020 02:41:10

3. Siirt merkezden ben Aylin. Merhabalar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-08-2020 19:00:58

4. Kocaeli merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz mükemmel, tebrikler 05-09-2020 23:36:03

5. Van merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 09-09-2020 13:28:25

6. Bayburt merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 10-09-2020 10:25:07

7. Bu konu : ” İletiyi engelleyemediklerinde ‘elçiye saldırmak’ için nasıl başvurduklarını fark ettiler mi? ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , – 136

8. Bu konu : ” İletiyi engelleyemediklerinde ‘elçiye saldırmak’ için nasıl başvurduklarını fark ettiler mi? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 218

9. Burdur merkezden ben hatice. Merhaba sayfan ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 29-10-2020 08:31:52

10. Bu konu : ” İletiyi engelleyemediklerinde ‘elçiye saldırmak’ için nasıl başvurduklarını fark ettiler mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa yeminle mükemmel, sağolun , – 280

Yorum yapın