Peki hayat? Hayat nedir? İnsanlar hayatın ne olduğunu ve hayatın anlamının ne olduğunu anlamaya çalışmaktan yoruldu. Ama ya hiçbir anlamı yoksa, ya hayat dünya dışı yaşam formlarında öğretilen bir ‘ders’ ise? Ya hayatınız gelişmiş bir sanal gerçeklik türünde başka bir yaşam formuna öğretilen ‘etkileşimli tarih’ ise? Neden bu kadar gerçek hissettiriyor? Hepimiz seyirciyiz, hayatta hiçbir zaman hiçbir etkimiz yok. İnteraktif bir film izliyoruz.

Sen ne düşünüyorsun?

… AlilRayOfKnowledge65 tarafından gönderildi
[comments]

Author

13 Comments

1. Çanakkale merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız cidden hoşuma gitti, şukuladım 18-02-2021 08:56:05

2. Samsun merkezden ben banu. Selamlar web sitesi cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 18-02-2021 08:56:14

3. Bu konu : ” İlginç bir başlık ” çok güzel. Selamlar web siten ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 452

4. Bu konu : ” İlginç bir başlık ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 60

5. Muğla dan kimler var. İlginç bir başlık . Selam herkese paylaşımın inan ki çok iyi, saolun , hatice – 43

6. Bu konu : ” İlginç bir başlık ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , – 442

7. Erzincan merkezden ben ziya. Mrb paylaşım vallaha hoşuma gitti, saolun 19-02-2021 19:48:24

8. Siirt dan kimler var. İlginç bir başlık . Selamlar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, saolun , gaye – 215

9. elif yılmaz Reply

Kocaeli dan kimler var. İlginç bir başlık . Merhaba herkese paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 162

10. Burdur dan kimler var. İlginç bir başlık . Merhaba siteniz vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 417

11. Düzce merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim iyi, teşekkürler 01-03-2021 14:15:49

12. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link