Peki hayat? Hayat nedir? İnsanlar hayatın ne olduğunu ve hayatın anlamının ne olduğunu anlamaya çalışmaktan yoruldu. Ama ya hiçbir anlamı yoksa, ya hayat dünya dışı yaşam formlarında öğretilen bir ‘ders’ ise? Ya hayatınız gelişmiş bir sanal gerçeklik türünde başka bir yaşam formuna öğretilen ‘etkileşimli tarih’ ise? Neden bu kadar gerçek hissettiriyor? Hepimiz seyirciyiz, hayatta hiçbir zaman hiçbir etkimiz yok. İnteraktif bir film izliyoruz.

Sen ne düşünüyorsun?

… AlilRayOfKnowledge65 tarafından gönderildi
[comments]

Author

48 Comments

1. Çanakkale merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız cidden hoşuma gitti, şukuladım 18-02-2021 08:56:05

2. Samsun merkezden ben banu. Selamlar web sitesi cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 18-02-2021 08:56:14

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İlginç bir başlık ” çok güzel. Selamlar web siten ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 452

4. Bu konu : ” İlginç bir başlık ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 60

5. Muğla dan kimler var. İlginç bir başlık . Selam herkese paylaşımın inan ki çok iyi, saolun , hatice – 43

6. Bu konu : ” İlginç bir başlık ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , – 442

7. Erzincan merkezden ben ziya. Mrb paylaşım vallaha hoşuma gitti, saolun 19-02-2021 19:48:24

8. Siirt dan kimler var. İlginç bir başlık . Selamlar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, saolun , gaye – 215

9. elif yılmaz Reply

Kocaeli dan kimler var. İlginç bir başlık . Merhaba herkese paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 162

10. Burdur dan kimler var. İlginç bir başlık . Merhaba siteniz vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 417

11. Düzce merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim iyi, teşekkürler 01-03-2021 14:15:49

12. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

13. Slm siteniz harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

14. Balıkesir dan kimler var. İlginç bir başlık . merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 414

15. Trabzon merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımınız valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 01:14:39

16. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İlginç bir başlık ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 385

17. Bu konu : ” İlginç bir başlık ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki dikkat çekici, şukuladım , ali – 38

18. Selamlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, sağolun

19. Selam herkese siteniz ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım

20. Karaman merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 12-04-2021 12:04:05

21. Muş dan kimler var. İlginç bir başlık . selam arkadaşlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 311

22. Yalova dan kimler var. İlginç bir başlık . Selamlar siten vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 396

23. Balıkesir dan kimler var. İlginç bir başlık . merhaba arkadaşlar sayfa inan ki mükemmel, saolun , ahmet – 58

24. Bu konu : ” İlginç bir başlık ” çok güzel. Selam herkese web sitesi harbiden iyi, teraziye tıkladım , ali – 451

25. Gaziantep merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım 09-06-2021 13:52:46

26. Iğdır dan kimler var. İlginç bir başlık . selamun aleyküm web sitesi inanılmaz çok iyi, sağolun , ahmet – 351

27. Bu konu : ” İlginç bir başlık ” çok güzel. Merhaba paylaşım süper ötesi güzel, teşekkürler , hatice – 59

28. Van dan kimler var. İlginç bir başlık . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 413

29. Bu konu : ” İlginç bir başlık ” çok güzel. Mrb sayfan valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 18

30. Mrb web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım

31. Sivas dan kimler var. İlginç bir başlık . Merhaba siteniz inan ki çok güzel, face de paylaştım , Aylin – 35

32. Selamlar paylaşımınız gerçekten güzel, facebookta paylaştım

33. Çanakkale merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız valla iyi, twitter da paylaştım 11-07-2021 15:10:20

34. Bolu dan kimler var. İlginç bir başlık . Selam sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 327

35. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım cidden hayran bıraktı, teşekkürler 15-07-2021 13:15:08

36. Bitlis dan kimler var. İlginç bir başlık . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz iyi, face de paylaştım , ali – 421

37. Bu konu : ” İlginç bir başlık ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 69

38. Bartın dan kimler var. İlginç bir başlık . Merhaba herkese siteniz ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , Emine – 274

39. Bu konu : ” İlginç bir başlık ” çok güzel. Selam siten vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 48

40. Bu konu : ” İlginç bir başlık ” çok güzel. Slm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 316

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link