İlginç okuma

İLGİNÇ OKUYUN !!! Wuhan’daki Çin biyolojik laboratuvarı Glaxo’ya ait! Şans eseri Pfizer’in sahibi kimdir! (aşıyı yapan!) Şans eseri Black Rock finansmanı tarafından yönetiliyor. Şans eseri, Açık Vakıf Şirketi’nin (SOROS VAKFI) mali işlerini kim yönetiyor! Şans eseri Fransız AXA’ya hizmet ediyor! Tesadüfen, Alman Winterthur şirketinin sahibi. Wuhan’daki Çin laboratuvarını tesadüfen kim inşa etti! Yanlışlıkla Alman Allianz tarafından satın alındı. Bu arada, hissedar olarak Vanguard var. Black Rock’ın hissedarı olan. Merkez bankalarını kontrol eden ve küresel yatırım sermayesinin yaklaşık üçte birini yöneten. Bu arada, MICROSOFT’un ana hissedarı olan PFIZER’ın (mucize AŞISI satan) hissedarı olan ve şu anda WHO’nun ilk sponsoru olan BILL GATES’in mülkü !!! Neden bir yarasanın girip Yılan’ı kaptığı ve TÜM GEZEGENİN enfeksiyon kaptığı yeterince açık değilse,

“İlginç okuma” üzerine 18 yorum

1. Kilis dan kimler var. İlginç okuma . Selamlar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 440

2. Bu konu : ” İlginç okuma ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 344

3. Bu konu : ” İlginç okuma ” çok güzel. selamun aleyküm web siten harbiden iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 34

4. Aksaray merkezden ben banu. Merhaba herkese siten valla ilgi uyandırıcı, saolun 11-01-2021 19:13:51

5. Bu konu : ” İlginç okuma ” çok güzel. Merhabalar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Emine – 257

6. Bu konu : ” İlginç okuma ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanki hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 47

7. Bu konu : ” İlginç okuma ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 349

8. Bu konu : ” İlginç okuma ” çok güzel. Selam herkese web siten cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 497

9. Bu konu : ” İlginç okuma ” çok güzel. Merhaba siten valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 482

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link