İlginç okuma

Monkeywerx’i takip edenler için yakın zamanda blogunu güncelledi ve bu ilginç bir yaklaşım. Şimdi bunu bir parça tuzla ele alalım çünkü söylenti ama yine de ilginç buraya bakın

Bunun kim olduğunu bilmeyenler için q hareketini takip eden bir veteriner. Lütfen nefret etmeyin, sadece onun fikrini paylaşıyorum.

“İlginç okuma” üzerine 12 yorum

1. Bu konu : ” İlginç okuma ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 222

2. Bu konu : ” İlginç okuma ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, saolun , ali – 418

3. Ankara dan kimler var. İlginç okuma . Slm web sitesi inanki güzel, face de paylaştım , ziya – 71

4. Bu konu : ” İlginç okuma ” çok güzel. Selam herkese sayfanız gerçekten dikkat çekici, şukuladım , banu – 94

5. Bu konu : ” İlginç okuma ” çok güzel. Selam herkese web sitesi valla çok güzel, tebrikler , doruk – 385

6. Kayseri dan kimler var. İlginç okuma . Merhaba herkese web siteniz cidden mükemmel, tebrikler , ali – 109

7. Hatay dan kimler var. İlginç okuma . Selam siten gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 122

8. Kütahya merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfa cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 10-02-2021 14:44:47

9. Malatya merkezden ben doruk. Merhabalar bu web sitesi cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 27-02-2021 11:43:18

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link