İlginç. Rus Medyası Moskova’dan Başkanlıktan Ayrıldığında Cumhurbaşkanına İltica Başvurusu Yapması İçin Çağrı Yapıyor

“Kremlin’deki ruh halinin güvenilir bir barometresi olan Rus devlet medyası, Amerika’daki seçimlerle ilgili olaylara sabitlenmiş durumda. Donald Trump’a sevgiyle “Donald’ımız”, “Trumpusha” ve “Yoldaş Trump” olarak atıfta bulunan Rus milletvekilleri, uzmanları ve uzmanları, Moskova’nın tüm zamanların en gözde ABD başkanının geleceğiyle ilgili endişelerini defalarca dile getirdiler “

Https://www.thedailybeast.com/russian-media-wants-moscow-to-grant-asylum-to-trump-to-help-him-dodge-prosecutions

“İlginç. Rus Medyası Moskova’dan Başkanlıktan Ayrıldığında Cumhurbaşkanına İltica Başvurusu Yapması İçin Çağrı Yapıyor” üzerine 20 yorum

1. Ordu dan kimler var. İlginç. Rus Medyası Moskova’dan Başkanlıktan Ayrıldığında Cumhurbaşkanına İltica Başvurusu Yapması İçin Çağrı Yapıyor . selam arkadaşlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 164

2. Bu konu : ” İlginç. Rus Medyası Moskova’dan Başkanlıktan Ayrıldığında Cumhurbaşkanına İltica Başvurusu Yapması İçin Çağrı Yapıyor ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa cidden çok güzel, saolun , emin – 493

3. Bolu dan kimler var. İlginç. Rus Medyası Moskova’dan Başkanlıktan Ayrıldığında Cumhurbaşkanına İltica Başvurusu Yapması İçin Çağrı Yapıyor . Selamın aleyküm web sitesi cidden dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 226

4. Iğdır dan kimler var. İlginç. Rus Medyası Moskova’dan Başkanlıktan Ayrıldığında Cumhurbaşkanına İltica Başvurusu Yapması İçin Çağrı Yapıyor . Merhaba web sitesi vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 318

5. Malatya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 28-12-2020 12:37:25

6. Bu konu : ” İlginç. Rus Medyası Moskova’dan Başkanlıktan Ayrıldığında Cumhurbaşkanına İltica Başvurusu Yapması İçin Çağrı Yapıyor ” çok güzel. Merhaba siten vallaha dikkatimi çekti, sağolun , emin – 1

7. Bu konu : ” İlginç. Rus Medyası Moskova’dan Başkanlıktan Ayrıldığında Cumhurbaşkanına İltica Başvurusu Yapması İçin Çağrı Yapıyor ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inan ki iyi, sağolun , banu – 425

8. Bu konu : ” İlginç. Rus Medyası Moskova’dan Başkanlıktan Ayrıldığında Cumhurbaşkanına İltica Başvurusu Yapması İçin Çağrı Yapıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 385

9. Bu konu : ” İlginç. Rus Medyası Moskova’dan Başkanlıktan Ayrıldığında Cumhurbaşkanına İltica Başvurusu Yapması İçin Çağrı Yapıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 431

10. İzmir merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-02-2021 05:09:14

11. Karabük merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siten inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 12-02-2021 20:45:31

12. Bu konu : ” İlginç. Rus Medyası Moskova’dan Başkanlıktan Ayrıldığında Cumhurbaşkanına İltica Başvurusu Yapması İçin Çağrı Yapıyor ” çok güzel. Mrb sayfanız inan ki iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 320

13. Elazığ merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun 15-02-2021 12:09:29

14. Bu konu : ” İlginç. Rus Medyası Moskova’dan Başkanlıktan Ayrıldığında Cumhurbaşkanına İltica Başvurusu Yapması İçin Çağrı Yapıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 125

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link