İlginç teori

Biz bir komplo subayıyız, işte size bir tane. Ya ayaklanmalara başından beri izin verme planı, insanları mavi eyaletlerden kırmızı eyaletler arasında taşımak ve sonra bu eyaletleri seçimde tersine çevirmekse? Arizona ve Nevada muhtemelen California’dan insanlar aldı, bu yüzden bu eyaletlerin tersine dönmesine neden olmaları büyük olasılık.

Her iki taraf için de değilim, ama bu sadece ilginç bir düşünce / gözlem. Herkes, aralıksız ayaklanmanın / yağmanın insanları Demokrat Parti’den uzaklaştıracağına ikna olmuştu, ancak bazılarının eyaletleri değiştirmesine ve sonra da kaçtıkları benzer şeylere oy vermeye devam etmelerine neden olmuş olabilir.

Bu baştan beri plan olabilirdi ve eğer durum buysa, aslında oldukça akıllıca bir stratejidir. Sadece liderlerin öfkeli çetelere karşı durup tutuklanan insanları dışarı çıkarması tuhaf. Ayrılan insanların önemli bir yüzdesinin zaten Trump’a asla oy vermeyeceğini bilmeleri gerekiyordu.

Belki bir şeyleri fazla düşünüyordum ya da sadece deliyim, ama başkalarının da böyle düşündüğünü merak ediyordum. Yaz boyunca isyan çıkmasaydı ve insanlar hareket etmeseydi şu anda her şeyin ne kadar farklı olacağını da merak ediyorum.

“İlginç teori” üzerine 34 yorum

1. Burdur dan kimler var. İlginç teori . Merhaba sayfan valla dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 79

2. Balıkesir merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz dikkat çekici, saolun 05-11-2020 04:59:55

3. İstanbul dan kimler var. İlginç teori . Selamın aleyküm web siten valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 341

4. Bu konu : ” İlginç teori ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 169

5. Kırklareli merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 05-11-2020 06:24:40

6. Bu konu : ” İlginç teori ” çok güzel. Selam web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 96

7. Adıyaman merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 18-11-2020 07:55:36

8. Bu konu : ” İlginç teori ” çok güzel. Selamlar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 325

9. Ankara merkezden ben mehmet. Merhaba web sitesi ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 23-11-2020 21:16:28

10. Erzurum dan kimler var. İlginç teori . selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 494

11. Sivas dan kimler var. İlginç teori . Selamlar paylaşımın vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 165

12. Bu konu : ” İlginç teori ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 469

13. Bu konu : ” İlginç teori ” çok güzel. Merhabalar web sitesi valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 483

14. Bu konu : ” İlginç teori ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha çok güzel, teşekkürler , Emine – 235

15. Ordu merkezden ben . merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 12-01-2021 02:52:06

16. Bartın dan kimler var. İlginç teori . Merhabalar web siteniz inan ki güzel, sağolun , Aylin – 198

17. Ağrı dan kimler var. İlginç teori . selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Emine – 183

18. Sivas dan kimler var. İlginç teori . Selamın aleyküm sayfan ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , ziya – 203

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link