https://www.bbc.com/news/uk-55227325

https://www.ctvnews.ca/health/coronavirus/in-england-william-shakespeare-receives-a-covid-19-vaccine-1.5221469

Coventry = “Birini Coventry’ye göndermek, birisini kasıtlı olarak dışlamak anlamına gelen İngilizce bir deyimdir. Genellikle bu, onlarla konuşmayarak, şirketlerinden kaçınarak ve artık yokmuş gibi davranarak yapılır. Mağdurlara tamamen onlarmış gibi davranılır. görünmez ve duyulamaz. “

Bu alay konusu çılgınca, insanların ne kadar geri zekalı olması gerektiğini hayal edin

“Tüm dünya bir sahne”, William Shakespeare’in As You Like It adlı pastoral komedisinden bir monolog başlatan cümle, melankolik Jaques tarafından II. Sahne VII Satır 139’da söyleniyor.

İlk Covid Aşısı COVENTRY ENGLAND’da piyasaya sürüldü ve William Shakespeare adında bir anne adama verildi.

Bu zorbalığa henüz zihninizi ve gözlerinizi açtınız mı?

Author

11 Comments

1. Manisa dan kimler var. İlk aşıların William Shakespeare’e verildiği İngiltere Coventry. Event201’i araştırdınız mı? . Merhabalar web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 379

2. Selamlar sayfan vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Bu konu : ” İlk aşıların William Shakespeare’e verildiği İngiltere Coventry. Event201’i araştırdınız mı? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi cidden mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 209

4. Merhaba herkese sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

5. Bu konu : ” İlk aşıların William Shakespeare’e verildiği İngiltere Coventry. Event201’i araştırdınız mı? ” çok güzel. Selamlar web siten inan ki hayran bıraktı, şukuladım , ahmet – 450

6. Merhabalar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Bu konu : ” İlk aşıların William Shakespeare’e verildiği İngiltere Coventry. Event201’i araştırdınız mı? ” çok güzel. Selam sayfanız inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 447

8. Bu konu : ” İlk aşıların William Shakespeare’e verildiği İngiltere Coventry. Event201’i araştırdınız mı? ” çok güzel. Mrb sayfan cidden çok güzel, twitter da paylaştım , memo – 439

9. Kırşehir dan kimler var. İlk aşıların William Shakespeare’e verildiği İngiltere Coventry. Event201’i araştırdınız mı? . Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 345

10. Bingöl merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfa cidden çok güzel, face de paylaştım 07-04-2021 16:55:23

11. Bu konu : ” İlk aşıların William Shakespeare’e verildiği İngiltere Coventry. Event201’i araştırdınız mı? ” çok güzel. Selam paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 36

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link