Kategoriler
Genel

İlk atlılar

Beni dinleyin, eğer kıyametin ilk atlısı Kim Jong Un ise? Altın ffs ile süslenmiş beyaz bir ata biniyor.

İşte bir yorum

¹ "Kehanet, nedenleri, silahı yay fetheden insanlar olarak tanımlıyor (" Ben baktım ve benden önce beyaz bir at vardı! Binicisi bir yay tuttu ve ona bir taç verildi ve bir fatih olarak dışarı çıktı. fetih üzerinde eğildi "), insanlar sürekli savaşta"

Bir diğeri

² "Beyaz atlı süvari gösterişli ve barbar bir kıyafetle kaplanmıştı. … Atı dörtnala devam ederken, yurtdışına zararlıları yaymak için yayını büküyordu. Sırtında zehirli oklarla dolu pirinç titreme sallandı, tüm hastalıkların mikroplarını içeren ".

"Yay" modern bir füze solo ve "oklar" nükleer veya biyolojik yetenekli füzeler.

Ya Kim bizi dağıtmak için nükleer silahlarını gösteriyorsa? Bize karşı olan tek silah olmalarına odaklanmamıza neden oluyor. Biyolojik bir silah kullanmayı planlıyorlardı ve yeni bir vebaya neden oluyorlardı. Herhangi bir farmasötik maddeye karşı bağışıklığı olan bir çeşit biyomühendislik hastalığı. Ya da ya da ya da bir zamanlar yayılan bir virüs, başlatıldığında virüsü katalize edecek bir frekansa tepki verdi. Temel olarak, rakip ülkelerin büyük bir bölümünü enfekte edene kadar kimsenin bunu bilmemesini sağlamak.

Biraz çılgınca bir şey biliyorum, geç kaldım ve çok dindar değilim ama bazı tesadüfleri seviyorum. Çok fazla veba oynadı inc. birisinin muhtemelen bu oyunda dramatize edilmiş bazı şeyleri nasıl çekebileceğini görmek için. Özellikle maskaralıkların kokusunu alır almaz doğrudan kırmızı düğmeye gitmeye çok hevesli biri.

“İlk atlılar” için 35 yanıt

Kırşehir merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, şukuladım 31-12-2019 14:18:55

Kastamonu merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 15-01-2020 07:17:39

Karabük merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 20-01-2020 23:19:07

Bilecik merkezden ben Aylin. Mrb web siteniz vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 20-01-2020 23:19:13

Yozgat merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok iyi, şukuladım 01-02-2020 04:53:12

Niğde merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten inanki hayran edici, facebookta paylaştım 06-02-2020 21:22:33

Van merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 07-02-2020 19:48:07

Kırşehir merkezden ben gaye. Selam web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 14-02-2020 20:30:09

Sivas merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa inan ki hayran bıraktı, sağolun 19-02-2020 20:09:51

Tokat merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, tebrikler 20-02-2020 10:13:41

Erzurum merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfa ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 06-03-2020 20:09:21

Malatya merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımın gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 08-03-2020 00:09:53

Tekirdağ merkezden ben ali. Merhaba herkese siten inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 16-03-2020 06:11:29

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 31-03-2020 09:25:41

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir