Bu bir komplo değil ve özür dilerim ve kaldırılırsa tamamen anlayacağım.

Birçoğumuzun her şey tarafından tükenmiş hissettiğimiz aynı gemide olduğumuzu biliyorum, değil mi? Iv uzun süredir komplo ile birlikteyim ve her zaman konuşmalara katılmayabilirim ama hala buradayım ve burada olmaktan endişelenmiyorum veya buna benzer bir şey görmüyorum. Sadece giden her şeyden yoruldum ve keşke insanların hemen ÖNÜNDEKİ yalanları göremeyecek kadar beyinlerinin yıkandığını anlayabilseydim. Daha dün 24 yaşına girdim ve anlamaya ve büyümeye çabaladığım hayatın bir şekilde benden alınıp götürüldüğünü hissediyorum. Belki de her şeyden kurtulmam ve sadece yürüyüşe çıkıp kafamı boşaltmam gereken noktaya geldim. Büyüdüğüm ülkeyi gördüğüm için çok üzgünüm ve çok daha iyisini yapmayı çok istiyordum ama tamamen yüz yüze kalıyor. Bunun dünyanın sonu falan olmadığını biliyorum ama kesinlikle öyle hissettiriyor. Bu sadece kazanamayacağımız bir savaş gibi görünüyor.

Author

22 Comments

1. Çorum dan kimler var. İlk defa aşırı derecede kaybolmuş hissediyorum . Mrb paylaşım inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , doruk – 320

2. elif yılmaz Reply

Amasya dan kimler var. İlk defa aşırı derecede kaybolmuş hissediyorum . Merhabalar web siteniz inan ki dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 421

3. Merhabalar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

4. Bu konu : ” İlk defa aşırı derecede kaybolmuş hissediyorum ” çok güzel. Mrb sayfanız inanki hoşuma gitti, sağolun , banu – 202

5. Batman dan kimler var. İlk defa aşırı derecede kaybolmuş hissediyorum . Mrb bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 115

6. selamun aleyküm siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sağolun

7. Giresun merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın inanki iyi, teşekkürler 25-01-2021 04:51:03

8. Çanakkale dan kimler var. İlk defa aşırı derecede kaybolmuş hissediyorum . Selam sayfanız vallaha hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 251

9. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sağolun

10. Selamın aleyküm sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

11. Sakarya dan kimler var. İlk defa aşırı derecede kaybolmuş hissediyorum . Selam paylaşımınız harbiden dikkat çekici, şukuladım , doruk – 55

12. Selamın aleyküm web siteniz valla çok hoşuma gitti, şukuladım

13. Bu konu : ” İlk defa aşırı derecede kaybolmuş hissediyorum ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 133

14. Selamlar web siten inanki çok güzel, facebookta paylaştım

15. Gürbüz Reply

Sivas dan kimler var. İlk defa aşırı derecede kaybolmuş hissediyorum . selamun aleyküm web siten ciddiyim dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 414

16. Muş dan kimler var. İlk defa aşırı derecede kaybolmuş hissediyorum . Merhabalar web sitesi yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 326

17. elif yılmaz Reply

Ordu dan kimler var. İlk defa aşırı derecede kaybolmuş hissediyorum . Merhaba sayfa yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 227

18. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

19. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden çok güzel, teraziye tıkladım

20. Trabzon merkezden ben hatice. Mrb sayfan cidden güzel, face de paylaştım 10-04-2021 21:49:47

21. İzmir dan kimler var. İlk defa aşırı derecede kaybolmuş hissediyorum . Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 185

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link