İlk defa aşırı derecede kaybolmuş hissediyorum

Bu bir komplo değil ve özür dilerim ve kaldırılırsa tamamen anlayacağım.

Birçoğumuzun her şey tarafından tükenmiş hissettiğimiz aynı gemide olduğumuzu biliyorum, değil mi? Iv uzun süredir komplo ile birlikteyim ve her zaman konuşmalara katılmayabilirim ama hala buradayım ve burada olmaktan endişelenmiyorum veya buna benzer bir şey görmüyorum. Sadece giden her şeyden yoruldum ve keşke insanların hemen ÖNÜNDEKİ yalanları göremeyecek kadar beyinlerinin yıkandığını anlayabilseydim. Daha dün 24 yaşına girdim ve anlamaya ve büyümeye çabaladığım hayatın bir şekilde benden alınıp götürüldüğünü hissediyorum. Belki de her şeyden kurtulmam ve sadece yürüyüşe çıkıp kafamı boşaltmam gereken noktaya geldim. Büyüdüğüm ülkeyi gördüğüm için çok üzgünüm ve çok daha iyisini yapmayı çok istiyordum ama tamamen yüz yüze kalıyor. Bunun dünyanın sonu falan olmadığını biliyorum ama kesinlikle öyle hissettiriyor. Bu sadece kazanamayacağımız bir savaş gibi görünüyor.

“İlk defa aşırı derecede kaybolmuş hissediyorum” üzerine 5 yorum

1. Çorum dan kimler var. İlk defa aşırı derecede kaybolmuş hissediyorum . Mrb paylaşım inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , doruk – 320

2. Amasya dan kimler var. İlk defa aşırı derecede kaybolmuş hissediyorum . Merhabalar web siteniz inan ki dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 421

3. Bu konu : ” İlk defa aşırı derecede kaybolmuş hissediyorum ” çok güzel. Mrb sayfanız inanki hoşuma gitti, sağolun , banu – 202

4. Batman dan kimler var. İlk defa aşırı derecede kaybolmuş hissediyorum . Mrb bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 115

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link