C-jab’ların hamileler için güvenli olduğunu söylüyorlar.

İlk (halen devam eden) klinik çalışmaların dışında bırakılan hamileler. Genel halk için ilk jablar Aralık 2020’de verildi. Şimdi yılın sekizinci ayı olan ağustos.

Bu zaman çizelgesinden çıkan mantıklı sonuç, tüm dünyada gözlemlenen tek bir “tam” aşılanmış tam gebelik olmadığıdır.

Acaba c-jab’ların hamile insanlar için güvenli olduğunu nereden biliyorlar?

Author

35 Comments

1. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle güzel, saolun

2. Selamlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Gaziantep merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha iyi, face de paylaştım 06-08-2021 16:41:07

4. Hakkari dan kimler var. İlk hamile kadınlar c-jab’ı ne zaman aldı? . merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 367

5. Bu konu : ” İlk hamile kadınlar c-jab’ı ne zaman aldı? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok güzel, face de paylaştım , Emine – 363

6. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten çok iyi, saolun

7. Selamlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım

8. Bu konu : ” İlk hamile kadınlar c-jab’ı ne zaman aldı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 288

9. Bu konu : ” İlk hamile kadınlar c-jab’ı ne zaman aldı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanılmaz güzel, saolun , Emine – 219

10. Bu konu : ” İlk hamile kadınlar c-jab’ı ne zaman aldı? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 97

11. Bu konu : ” İlk hamile kadınlar c-jab’ı ne zaman aldı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , ali – 54

12. Selam herkese web siten inanılmaz iyi, facebookta paylaştım

13. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

14. selamun aleyküm web siteniz inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

15. Erzincan merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım vallaha çok iyi, tebrikler 07-08-2021 04:42:00

16. Gürbüz Reply

Sakarya merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 07-08-2021 23:08:55

17. Bu konu : ” İlk hamile kadınlar c-jab’ı ne zaman aldı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 125

18. Tekirdağ merkezden ben ali. Mrb paylaşımın inan ki hayran bıraktı, saolun 09-08-2021 09:51:38

19. Hatay dan kimler var. İlk hamile kadınlar c-jab’ı ne zaman aldı? . Selamın aleyküm sayfan gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 426

20. Bursa merkezden ben ahmet. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-08-2021 01:12:07

21. Malatya dan kimler var. İlk hamile kadınlar c-jab’ı ne zaman aldı? . Selamlar sayfanız cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , ziya – 199

22. Erzincan dan kimler var. İlk hamile kadınlar c-jab’ı ne zaman aldı? . merhaba arkadaşlar sayfanız cidden hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 322

23. Erzurum merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 16-08-2021 03:10:13

24. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İlk hamile kadınlar c-jab’ı ne zaman aldı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 337

25. Merhaba herkese web siten inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım

26. Hatay merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım gerçekten iyi, tebrikler 26-08-2021 14:57:57

27. Kilis merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2021 20:32:15

28. Bu konu : ” İlk hamile kadınlar c-jab’ı ne zaman aldı? ” çok güzel. Slm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 189

29. Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız süper ötesi çok güzel, sağolun 31-08-2021 18:59:17

30. Antalya dan kimler var. İlk hamile kadınlar c-jab’ı ne zaman aldı? . Merhaba web sitesi vallaha güzel, facebookta paylaştım , ali – 456

31. Şanlıurfa dan kimler var. İlk hamile kadınlar c-jab’ı ne zaman aldı? . Selamın aleyküm web siteniz cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 322

32. Bu konu : ” İlk hamile kadınlar c-jab’ı ne zaman aldı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 328

33. Bu konu : ” İlk hamile kadınlar c-jab’ı ne zaman aldı? ” çok güzel. Selam siten ciddiyim çok iyi, sağolun , Aylin – 427

34. Iğdır dan kimler var. İlk hamile kadınlar c-jab’ı ne zaman aldı? . Mrb sayfa valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 478

35. Selamlar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

Write A Comment