“Laboratuvar deneylerinde, Lambda varyantının başak proteininde RSYLTPGD246-253N, 260 L452Q ve F490S olarak adlandırılan üç mutasyon tespit ettiler ve bu, onu aşılama yoluyla indüklenen antikorlar tarafından nötralizasyona karşı daha dirençli hale getirdi. Bu, suşu aşılara göre aşılara karşı daha dirençli hale getiriyor. Orijinal COVID-19 türü ilk olarak Çin’in Vuhan kentinde tanımlanmıştır.

Araştırma ekibi ayrıca Lambda varyantını oldukça bulaşıcı hale getiren iki mutasyon daha tanımladı: T76I ve L452Q. Ayrıca, Dünya Sağlık Örgütü’nün Lambda’yı bir Endişe Varyantı (VOC) yerine İlgi Varyantı (VOI) olarak sınıflandırmasının bazı insanların tehdidi daha az ciddiye almasına yol açabileceği konusunda uyarıyorlar.” https://www.newsweek.com/lambda-covid-variant-1000-cases-us-shows-vaccine-resistance-1615668

Author

34 Comments

1. Bu konu : ” İlk ihbarcılar gibi Hong Kong, Tayvan, DSÖ tespit edilen ciddi tehdidi tanımakta yavaş kaldı Univ ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 381

2. Gürbüz Reply

Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, saolun 04-08-2021 13:35:49

3. Siirt dan kimler var. İlk ihbarcılar gibi Hong Kong, Tayvan, DSÖ tespit edilen ciddi tehdidi tanımakta yavaş kaldı Univ . merhaba arkadaşlar sayfanız inanki hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 169

4. Bu konu : ” İlk ihbarcılar gibi Hong Kong, Tayvan, DSÖ tespit edilen ciddi tehdidi tanımakta yavaş kaldı Univ ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa valla çok iyi, tebrikler , mehmet – 455

5. Artvin dan kimler var. İlk ihbarcılar gibi Hong Kong, Tayvan, DSÖ tespit edilen ciddi tehdidi tanımakta yavaş kaldı Univ . Merhaba sayfanız harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 144

6. Gürbüz Reply

Malatya merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 04-08-2021 13:50:15

7. Muğla merkezden ben Aylin. Merhaba web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 04-08-2021 15:05:05

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İlk ihbarcılar gibi Hong Kong, Tayvan, DSÖ tespit edilen ciddi tehdidi tanımakta yavaş kaldı Univ ” çok güzel. Slm web siteniz inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 247

9. Bitlis merkezden ben memo. Mrb paylaşım inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım 04-08-2021 23:51:16

10. Eskişehir dan kimler var. İlk ihbarcılar gibi Hong Kong, Tayvan, DSÖ tespit edilen ciddi tehdidi tanımakta yavaş kaldı Univ . Merhabalar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 129

11. Kocaeli merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 10-08-2021 02:21:00

12. Çanakkale dan kimler var. İlk ihbarcılar gibi Hong Kong, Tayvan, DSÖ tespit edilen ciddi tehdidi tanımakta yavaş kaldı Univ . selam arkadaşlar siteniz valla çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 37

13. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfa inanılmaz çok güzel, teşekkürler

14. Isparta merkezden ben hatice. Slm paylaşımınız yeminle mükemmel, şukuladım 13-08-2021 02:53:02

15. Ağrı dan kimler var. İlk ihbarcılar gibi Hong Kong, Tayvan, DSÖ tespit edilen ciddi tehdidi tanımakta yavaş kaldı Univ . selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , Emine – 88

16. Bu konu : ” İlk ihbarcılar gibi Hong Kong, Tayvan, DSÖ tespit edilen ciddi tehdidi tanımakta yavaş kaldı Univ ” çok güzel. Mrb web siteniz gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 2

17. Bu konu : ” İlk ihbarcılar gibi Hong Kong, Tayvan, DSÖ tespit edilen ciddi tehdidi tanımakta yavaş kaldı Univ ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 193

18. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımın harbiden çok güzel, sağolun

19. Bu konu : ” İlk ihbarcılar gibi Hong Kong, Tayvan, DSÖ tespit edilen ciddi tehdidi tanımakta yavaş kaldı Univ ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ziya – 113

20. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 31-08-2021 18:35:59

21. elif yılmaz Reply

Mardin merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfanız inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 02-09-2021 21:29:46

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İlk ihbarcılar gibi Hong Kong, Tayvan, DSÖ tespit edilen ciddi tehdidi tanımakta yavaş kaldı Univ ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 340

23. Iğdır dan kimler var. İlk ihbarcılar gibi Hong Kong, Tayvan, DSÖ tespit edilen ciddi tehdidi tanımakta yavaş kaldı Univ . merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 425

24. Bu konu : ” İlk ihbarcılar gibi Hong Kong, Tayvan, DSÖ tespit edilen ciddi tehdidi tanımakta yavaş kaldı Univ ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 438

25. Sinop dan kimler var. İlk ihbarcılar gibi Hong Kong, Tayvan, DSÖ tespit edilen ciddi tehdidi tanımakta yavaş kaldı Univ . Merhaba herkese bu web sitesi inanki çok iyi, sağolun , memo – 208

26. Selam herkese paylaşım vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım

27. Hatay merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımınız harbiden iyi, facebookta paylaştım 20-09-2021 15:22:01

28. Bu konu : ” İlk ihbarcılar gibi Hong Kong, Tayvan, DSÖ tespit edilen ciddi tehdidi tanımakta yavaş kaldı Univ ” çok güzel. Selam web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 196

29. Samsun dan kimler var. İlk ihbarcılar gibi Hong Kong, Tayvan, DSÖ tespit edilen ciddi tehdidi tanımakta yavaş kaldı Univ . Mrb bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, saolun , emin – 487

30. Bursa dan kimler var. İlk ihbarcılar gibi Hong Kong, Tayvan, DSÖ tespit edilen ciddi tehdidi tanımakta yavaş kaldı Univ . Mrb paylaşımınız inanılmaz mükemmel, tebrikler , Gürbüz – 95

Write A Comment