Hey millet, bunu çok uzun zamandır merak ediyorum. İlluminati var mı? Telefonum ve bilgisayarım dahil çevremdeki herkese güvenmeme neden oldu çünkü İlluminati’nin ekranlardan bana baktığını düşünmeye devam ediyorum. Bazı insanların var olmadıklarını söylediğini ve burada olduklarına dair hiçbir kanıt olmadığını duydum. Ancak bu insanlar bizi yoldan çıkarmaya çalışan illuminati üyeleri olarak tokatlanıyorlar. Ve eğer gerçek değillerse, neden gittiğim her yerde sembollerini görüyorum? Onları filmlerde, video oyunlarında ve popüler kitaplarda çok görüyorum. Her seferinde görmek zor. Cevap var mı?

42 Comments

1. Bu konu : ” İlluminati GERÇEKTEN gerçek mi? ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten güzel, saolun , Hasan – 211

2. Gürbüz Reply

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 25-04-2021 08:25:09

3. Selamlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım

4. Bu konu : ” İlluminati GERÇEKTEN gerçek mi? ” çok güzel. Selam paylaşımın inanki hayran edici, teşekkürler , hatice – 424

5. Bu konu : ” İlluminati GERÇEKTEN gerçek mi? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 54

6. Bu konu : ” İlluminati GERÇEKTEN gerçek mi? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi harbiden güzel, facebookta paylaştım , hatice – 51

7. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki çok iyi, tebrikler

8. Gürbüz Reply

Merhaba paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, saolun

9. selam arkadaşlar web siteniz harbiden çok güzel, teraziye tıkladım

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İlluminati GERÇEKTEN gerçek mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi çok güzel, saolun , elif yılmaz – 14

11. Bu konu : ” İlluminati GERÇEKTEN gerçek mi? ” çok güzel. Selamlar paylaşım cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 221

12. Adana merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, sağolun 06-05-2021 08:30:43

13. Karaman dan kimler var. İlluminati GERÇEKTEN gerçek mi? . selam arkadaşlar web siten ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 374

14. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İlluminati GERÇEKTEN gerçek mi? ” çok güzel. Slm web sitesi yeminle güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 173

15. Bu konu : ” İlluminati GERÇEKTEN gerçek mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 158

16. Erzincan merkezden ben Hasan. Merhabalar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 08-05-2021 19:04:49

17. Niğde dan kimler var. İlluminati GERÇEKTEN gerçek mi? . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok güzel, saolun , memo – 140

18. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım

19. elif yılmaz Reply

Selamlar web siten harbiden hayran bıraktı, tebrikler

20. Ordu dan kimler var. İlluminati GERÇEKTEN gerçek mi? . selamun aleyküm sayfan cidden iyi, sağolun , – 390

21. İstanbul dan kimler var. İlluminati GERÇEKTEN gerçek mi? . Mrb sayfan vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 297

22. Nevşehir dan kimler var. İlluminati GERÇEKTEN gerçek mi? . Selam herkese web siten inan ki çok güzel, saolun , banu – 470

23. Selam herkese siteniz inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Tekirdağ merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web sitesi valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-06-2021 11:51:30

25. Merhaba web sitesi harbiden hayran edici, twitter da paylaştım

26. Slm sayfan gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

27. Bu konu : ” İlluminati GERÇEKTEN gerçek mi? ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 213

28. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım

29. Bursa dan kimler var. İlluminati GERÇEKTEN gerçek mi? . Slm bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 103

30. Ankara dan kimler var. İlluminati GERÇEKTEN gerçek mi? . Selamlar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 242

31. Bu konu : ” İlluminati GERÇEKTEN gerçek mi? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 30

32. Merhaba paylaşımınız gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım

33. Bu konu : ” İlluminati GERÇEKTEN gerçek mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 330

34. elif yılmaz Reply

Slm sayfa ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Bu konu : ” İlluminati GERÇEKTEN gerçek mi? ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanılmaz çok güzel, şukuladım , banu – 176

36. Bu konu : ” İlluminati GERÇEKTEN gerçek mi? ” çok güzel. Selamlar siten valla çok iyi, şukuladım , ali – 467

37. Bu konu : ” İlluminati GERÇEKTEN gerçek mi? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 84

38. Burdur merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 17-07-2021 04:38:31

39. Eskişehir merkezden ben mehmet. Slm sayfanız ciddiyim mükemmel, tebrikler 21-07-2021 05:51:16

40. Bu konu : ” İlluminati GERÇEKTEN gerçek mi? ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 441

41. Selam herkese paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link