Hey millet, bunu çok uzun zamandır merak ediyorum. İlluminati var mı? Telefonum ve bilgisayarım dahil çevremdeki herkese güvenmeme neden oldu çünkü İlluminati’nin ekranlardan bana baktığını düşünmeye devam ediyorum. Bazı insanların var olmadıklarını söylediğini ve burada olduklarına dair hiçbir kanıt olmadığını duydum. Ancak bu insanlar bizi yoldan çıkarmaya çalışan illuminati üyeleri olarak tokatlanıyorlar. Ve eğer gerçek değillerse, neden gittiğim her yerde sembollerini görüyorum? Onları filmlerde, video oyunlarında ve popüler kitaplarda çok görüyorum. Her seferinde görmek zor. Cevap var mı?

10 Comments

1. Bu konu : ” İlluminati GERÇEKTEN gerçek mi? ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten güzel, saolun , Hasan – 211

2. Tunceli merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 25-04-2021 08:25:09

3. Selamlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım

4. Bu konu : ” İlluminati GERÇEKTEN gerçek mi? ” çok güzel. Selam paylaşımın inanki hayran edici, teşekkürler , hatice – 424

5. Bu konu : ” İlluminati GERÇEKTEN gerçek mi? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 54

6. Bu konu : ” İlluminati GERÇEKTEN gerçek mi? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi harbiden güzel, facebookta paylaştım , hatice – 51

7. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki çok iyi, tebrikler

8. selam arkadaşlar web siteniz harbiden çok güzel, teraziye tıkladım

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İlluminati GERÇEKTEN gerçek mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi çok güzel, saolun , elif yılmaz – 14

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link