Illuminati kart oyununun kökenleri

Illuminati kart oyunu Steve Jackson tarafından yaratıldı ve Wikipedia girişi, Illuminati üçlemesinden ilham aldığını gösteriyor. Onunla yarım düzine röportaj izledim ama kart oyununun kökenleri hakkında çok fazla detaya girmiyor gibi görünüyor. Bu efsanevi kartların bazılarının nereden geldiği konusunda daha fazla bilgisi olan var mı? İlluminatus üçlemesini ve düşüncelerini okuyan var mı?

This Post Has 10 Comments

1. Gürbüz

Mersin dan kimler var. Illuminati kart oyununun kökenleri . Merhaba web siten inanki hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 421

2. elif yılmaz

selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

3. Emine

Osmaniye merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfanız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-03-2021 10:27:28

4. banu

Kırıkkale dan kimler var. Illuminati kart oyununun kökenleri . Selamın aleyküm sayfa inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 87

5. gaye

Bu konu : ” Illuminati kart oyununun kökenleri ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki mükemmel, sağolun , gaye – 198

6. elif yılmaz

Slm web siten gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım

7. ziya

Sakarya merkezden ben ziya. Slm siten vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 26-03-2021 05:22:49

8. doruk

Bu konu : ” Illuminati kart oyununun kökenleri ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten güzel, twitter da paylaştım , doruk – 359

9. Gürbüz

Karaman dan kimler var. Illuminati kart oyununun kökenleri . Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim çok güzel, saolun , Gürbüz – 375

10. ali

Bu konu : ” Illuminati kart oyununun kökenleri ” çok güzel. Merhaba paylaşımın valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 300

Bir cevap yazın