Kategoriler
Genel

Illuminati komplo teorisine inanan insanlar neden hala ana akım filmler ve müzik izliyor?

Bu alt redditteki insanların bunun farkında olup olmadığını bilmiyorum. Ama gölge hükümetinin aydınlanmanın şeytani versiyonuna inanan birçok insan tanıyorum. Tüm popüler politikacılar, müzisyenler, zengin güçlü insanlar “aktörleri, sporcuları, komedyenleri var. Aile okulu sınıf arkadaşlarım ve iş arkadaşlarım buna inanan tanıdık insanlar. Sosyal medyada takip ettiğim insanlar bile buna inanıyor.

Ama aynı insanlar hala ünlüler şeytani olduklarını söylediklerinde rap veya pop müzik dinliyor ve tadını çıkarıyorlar. Spor izliyorlar. Sporun şeytani hileli oyunlar olduğunu düşündüklerinde. Bu insanları şaka yapmıyorum, ünlüleri kontrol eden şeytani elitler tarafından dünyanın nasıl yönetildiği hakkında. Ama yine de en yeni avengers filminin tadını çıkarıyorlar veya imparatorluk TV şovunu izliyorlar. YouTube kanallarına abone olurken bir ayaklanma ve Vigilante Christian veya hatta sonsuz sular çağrısı gibi.

“Illuminati komplo teorisine inanan insanlar neden hala ana akım filmler ve müzik izliyor?” için 15 yanıt

Antalya merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım 13-07-2020 07:38:42

Afyon merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 13-07-2020 08:18:12

Isparta merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, saolun 18-07-2020 12:32:45

Balıkesir merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 03-08-2020 00:14:54

Hatay merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 04-08-2020 16:44:12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir