nostalji ve estetik amaçlı Merhaba, ben Earthdweller99, dost canlısı bilgi yayıcınız. >:D

Açıklamaya hoş geldiniz. Nihayet! Vay canına.

Bir gün ofis masanızda oturup pencereden dışarı bakıyor ve düşünüyordunuz.. İlluminati nerede saklanıyor? Onlar kim? Onlar ne yapar? Arabama sıçan kuş mu, wtf?

İlk soruya bu bölümde cevap vereceğim. Sonuncusu, temizlemek için dağınıklığınız.

Geçen yıldan beri bildiğim bir grupla temas halindeyim. Ben bu gruptan mıyım? Hayır. Göz göze gelmiyoruz Kesinlikle. Kanıt istiyorsanız, facebook sayfamı ziyaret edebilirsiniz. Çikolatası, kanıt da dahil olmak üzere şeylerle dolu. Daha fazlası için lütfen diğer illuminati konularıma göz atın.

İlluminati nerede saklanıyor?

Düz görünürde. Komşunuz, market kasiyeri, babanız, anneniz, oğlunuz, kız kardeşiniz, kızınız, amcanız, evsiz bir insan, kocanız, karınız, erkek arkadaşınız veya kız arkadaşınız, en iyi arkadaşınız, en kötü arkadaşınız olabilir. düşmanınız, patronunuz, iş arkadaşınız. Kriterlere uyuyorsa veya “yaşam piyangosunda” başarılıysa, kelimenin tam anlamıyla herkes illuminati olabilir, ancak bu bile tasarım gereğidir.

Neden her gün illuminati inc diye sorabileceğiniz devasa bir binada toplanmıyorsunuz? Çünkü onlar dünyanın nasıl işlediğini biraz anlıyorlar ve bu gizli operasyonlarda rol oynayan başarmak için bir gündemleri var. Dövüş kulübünün ilk kuralı nedir? Dövüş kulübünden bahsetme. Ve ben sadece dövüş kulübü hakkında konuşmayı SEVİYORUM. >:D

45 Comments

1. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

2. Bu konu : ” İlluminati nerede saklanıyor? Öğrenmek için tıklayın. ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanki çok iyi, saolun , doruk – 405

3. Düzce dan kimler var. İlluminati nerede saklanıyor? Öğrenmek için tıklayın. . Merhaba herkese sayfa ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 461

4. Selam herkese siteniz ciddiyim çok güzel, şukuladım

5. Selam bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun

6. Ardahan merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-08-2021 11:47:11

7. Merhaba herkese sayfan ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

8. Bolu merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşım harbiden mükemmel, face de paylaştım 19-08-2021 12:02:29

9. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımın valla güzel, face de paylaştım

10. Muş merkezden ben ali. Mrb paylaşımın vallaha çok iyi, face de paylaştım 19-08-2021 12:10:51

11. Tokat merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki çok güzel, tebrikler 19-08-2021 12:10:52

12. Ardahan merkezden ben mehmet. Selam web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler 19-08-2021 12:11:06

13. Şanlıurfa merkezden ben emin. Selamın aleyküm web sitesi yeminle hayran edici, face de paylaştım 19-08-2021 12:11:51

14. Bu konu : ” İlluminati nerede saklanıyor? Öğrenmek için tıklayın. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 461

15. Bu konu : ” İlluminati nerede saklanıyor? Öğrenmek için tıklayın. ” çok güzel. Selam sayfanız cidden çok güzel, twitter da paylaştım , – 365

16. Selamın aleyküm sayfan vallaha çok güzel, şukuladım

17. Denizli merkezden ben doruk. Mrb web siteniz valla hayran edici, şukuladım 21-08-2021 08:54:58

18. Bu konu : ” İlluminati nerede saklanıyor? Öğrenmek için tıklayın. ” çok güzel. Slm siten harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 237

19. Ardahan merkezden ben mehmet. Mrb web siten inanılmaz dikkat çekici, tebrikler 21-08-2021 17:24:05

20. Slm paylaşımınız vallaha hayran edici, facebookta paylaştım

21. Selam herkese web siten inanılmaz güzel, şukuladım

22. Hakkari merkezden ben mehmet. Slm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 23-08-2021 02:11:08

23. Tokat merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 23-08-2021 22:13:47

24. Gürbüz Reply

Slm web siten süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

25. Kırşehir dan kimler var. İlluminati nerede saklanıyor? Öğrenmek için tıklayın. . Selam sayfa cidden güzel, sağolun , banu – 350

26. Kütahya dan kimler var. İlluminati nerede saklanıyor? Öğrenmek için tıklayın. . Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 25

27. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Bu konu : ” İlluminati nerede saklanıyor? Öğrenmek için tıklayın. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , emin – 455

29. Kütahya merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-08-2021 05:24:03

30. Batman dan kimler var. İlluminati nerede saklanıyor? Öğrenmek için tıklayın. . Selamlar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , gaye – 306

31. Selamlar sayfan valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

32. Bu konu : ” İlluminati nerede saklanıyor? Öğrenmek için tıklayın. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , Emine – 192

33. Bu konu : ” İlluminati nerede saklanıyor? Öğrenmek için tıklayın. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 120

34. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler

35. Artvin merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok güzel, teşekkürler 12-09-2021 18:37:36

36. Bu konu : ” İlluminati nerede saklanıyor? Öğrenmek için tıklayın. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , hatice – 441

37. Muş merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfa inanki dikkat çekici, saolun 16-09-2021 11:24:29

38. Bu konu : ” İlluminati nerede saklanıyor? Öğrenmek için tıklayın. ” çok güzel. Merhabalar sayfa inan ki hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 414

39. Gaziantep dan kimler var. İlluminati nerede saklanıyor? Öğrenmek için tıklayın. . Merhaba sayfanız vallaha hayran bıraktı, sağolun , hatice – 2

40. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

41. Merhaba herkese web siteniz inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

42. Merhaba sayfanız vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

43. Bu konu : ” İlluminati nerede saklanıyor? Öğrenmek için tıklayın. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 238

Write A Comment